Položka č.: 196

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:15

    olej, plátno, 1997, 80 x 120 cm, monogr. PD W 1997, rám, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Mandala

    Položka č.: 270112

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2024 18:51

    litografie, 48,6 x 44 cm, sign. PD nečitelně, 12997, v dolní části mimo tisk mírně pokrčený a zašpiněný papír

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Položka č.: 281154

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2024 18:52

    lept, 8,7 x 12,4 cm, sign. PD nečitelně, PD poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    St. Magdalena

    Položka č.: 281153

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2024 18:53

    lept, 1949, 17,5 x 10,8 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Bledule ve váze

    Položka č.: 281152

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2024 18:54

    pastel, tužka, tempera, papír, 20,5 x 14 cm, monogr. PD, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Svlékající se akt

    Položka č.: 254599

    Vyvolávací cena: 620 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 14:48

    lept, 1978, 22 x 17,1 cm, sign. PD nečitelně, rám, č. 52/100, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 620 CZK (26 €)

    Vlčí máky

    Položka č.: 281351

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:16

    olej, karton, 48 x 66 cm, sign. LD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)