Surealistická tvář

    Položka č.: 239557

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 19:20

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Ilustrátor

    Položka č.: 240787

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 19:44

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Kluk a dívka u vody

    Položka č.: 240788

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 19:46

    tempera, papír, 1942, 30 x 21,5 cm, sign. LD 42, papír zažloutlýá, po okrajích papír ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Portrét dívky

    Položka č.: 240789

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 19:48

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Vesnice

    Položka č.: 240794

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 19:50

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Odlítlá střecha

    Položka č.: 241024

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 20:10

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Fragmenty

    Položka č.: 241025

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 20:12

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 241032

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 20:18

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Zasněžené sousoší

    Položka č.: 241035

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 20:22

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Rostliny (PF 1966)

    Položka č.: 242695

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 21:52

    litografie, 1965, 6 x 10 cm, sign DU , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Tiskař (PF 1944)

    Položka č.: 242696

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 21:54

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Holubice (PF 1945)

    Položka č.: 242706

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 22:14

    dřevoryt, 1944, 7 x 8,1 cm, sign. PD, papír lehce zažloutlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Výjevy z Plzně

    Položka č.: 243747

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 20:16

    tisk, 10 x 26 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Kostelní věže

    Položka č.: 243748

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 20:18

    dřevoryt, 10,5 x 8,5 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Položka č.: 243749

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 20:20

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Ovoce

    Položka č.: 243750

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 20:22

    dřevoryt, 27,8 x 18,8 cm, značeno uprostřed pečetí, na několika místech drobné hnědé skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Větvička

    Položka č.: 243751

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 20:24

    dřevoryt, 27,8 x 18,8 cm, značeno uprostřed pečetí, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Květ

    Položka č.: 243752

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 20:26

    dřevoryt, 27,8 x 18,8 cm, značeno pečetí pod nápisem , utržený levý spodní roh papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Květ

    Položka č.: 243753

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 20:28

    dřevoryt, 27,8 x 18,8 cm, značeno pečetí pod nápisem , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Červený květ

    Položka č.: 243754

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 20:30

    dřevoryt, 26,5 x 17,2 cm, LD značeno pečetí, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Modré kvítky

    Položka č.: 243755

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 20:32

    dřevoryt, 28 x 17 cm, značeno pečetí pod nápisem , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Kvetoucí tráva

    Položka č.: 243756

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 20:34

    dřevoryt, 27,8 x 17,8 cm, značeno pečetí LD pod nápisem , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Vážka

    Položka č.: 243757

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 20:36

    dřevoryt, 28 x 19,5 cm, značeno pečetí PN pod nápisem , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Kostelní vež (PF 200)

    Položka č.: 242712

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 20:54

    kolorovaný dřevoryt, 1999, 18,8 x 9,5 cm, sign. PD 99, č. 27/75, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Svíčky a jmelý

    Položka č.: 242716

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 21:02

    dřevoryt, 12,6 x 8 cm, sign. PD , papír přeložen do formy přání, na levé straně grafika, na pravé straně text: Příjemné svátky vánoční a mnoho zdaru v novém roce přeje Oldřich a Růža Hlavatých. , nepatrně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Holoubek (PF 1941)

    Položka č.: 242765

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 21:28

    barevný dřevoryt, 16,7 x 11,2 cm, sign. PD, papír uprostřed přeložen (mimo tisk); na pravé straně papíru je vytištěna grafika, nalevo text, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Abstrakce (P. F. 2006)

    Položka č.: 242871

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 21:36

    reliéfní grafika, 2005, 8,3 x 12,5 cm, sign. PD Pedinov 005, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Letadlo (PF 1972)

    Položka č.: 242971

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 21:52

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Pes

    Položka č.: 242974

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 21:56

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Za peníze

    Položka č.: 242975

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 21:58

    dřevoryt, 16,9 x 8 cm, sign. DU , papír uprostřed přeložen: na levé straně grafika, na pravé straně papíru Sonet LXVI od Williama Shakespeara, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu