Neurčený autor

SEZNAM AUTORŮ

  • Neurčený autor

    Karlův most

    Položka č.: 226866

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 18:44

    litografie, 1991, 15,8 x 22 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Akt

    Položka č.: 221928

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 18:45

    běloba, papír, 24 x 16,4 cm, monogr. PD K, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Žena v kroji

    Položka č.: 220938

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 19:58

    pastel, papír, 36,5 x 26,5 cm, sign. PD, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Letní krajina

    Položka č.: 225447

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 20:36

    tužka, akvarel, papír, 10 x 14 cm, sign. PD, použito jako pohlednice, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pohled na kostel

    Položka č.: 225455

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 20:38

    litografie, 1961, 12,2 x 8,1 cm, sign. PD, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Vesnice s rybníkem

    Položka č.: 225461

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 20:40

    olej, karton, 48 x 68 cm, sign. PD , rám, vzadu razítko ČFVU, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Čáp (Ex libris Jiří Voneš)

    Položka č.: 227000

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 20:50

    lept, 1955, 5,4 x 4,2 cm, značeno PD R, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Třeboň – náměstí

    Položka č.: 228518

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 21:14

    linoryt, 1982, 12,8 x 8,3 cm, sign. PD 82, č. 4/50, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Chalupa

    Položka č.: 228550

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 21:16

    lept, 1972, 14,8 x 26 cm, sign. DU, č. 5/12, LD věnování, zažloutlý papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Váza s růží

    Položka č.: 228798

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 21:18

    litografie, 20,3 x 10,6 cm, sign. DU, č. 66/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Portrét dívky

    Položka č.: 240789

    Vyvolávací cena: 170 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 21:26

    tempera, papír, 1942, 30 x 21,5 cm, sign. LD 42, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Vesnice

    Položka č.: 240794

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 21:28

    tempera, papír, 1943, 35,5 x 47 cm, sign. LD 43, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kluk a dívka

    Položka č.: 241009

    Vyvolávací cena: 170 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 21:32

    tempera, papír, 1942, 30 x 21,5 cm, sign. LD 42, lehce zažloutlý papírr, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zasněžené sousoší

    Položka č.: 241035

    Vyvolávací cena: 170 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 21:38

    barevný lept, 19,7 x 16,3 cm, sign. PD , č. 7/102, kolem tisku zažloutlý rámeček, na papíru několik drobných teček hnědé barvy, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Žena (knihkupectví A. Böhma)

    Položka č.: 242451

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 21:54

    tisk, 9,5 x 6,8 cm, značeno PD 43, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Domy

    Položka č.: 242984

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 22:36

    dřevoryt, 20 x 14,8 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Mlácení obilí

    Položka č.: 243374

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 22:58

    kolorovaná litografie, 22,5 x 37 cm, sign. PD, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zapadající slunce

    Položka č.: 229969

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 18:34

    linoryt, 11 x 8 cm, sign. PD, č. 34/50, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Ex libris Marina Stappen

    Položka č.: 229972

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 18:36

    lept, 7,4 x 14,8 cm, DU monogr., č. 70/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Podled na Kladno

    Položka č.: 231338

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 18:44

    litografie, 1977, 19,5 x 47 cm, sign. PD, rám, č. 12/200, vzadu nalepen štítek: Věnuje kolektiv BSP Mír Jednoty LSD v Kladně, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pohled na Karlův most

    Položka č.: 232926

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 18:54

    dřevoryt, 8,5 x 8,5 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Praha

    Položka č.: 232965

    Vyvolávací cena: 170 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 19:08

    lept, 1932, 22,5 x 15,5 cm, sign. PD, zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Listy

    Položka č.: 237069

    Vyvolávací cena: 170 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 20:48

    lept, 17 x 27,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kytice pivoněk

    Položka č.: 243406

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 21:24

    olej, plátno, 48,5 x 58,3 cm, LD. monogr Fr. N., rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pohled na kostel od vody

    Položka č.: 244519

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 22:02

    olej, sololit, 2003, 34 x 24,3 cm, sign. PD KJ 2003, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Karlovo náměstí

    Položka č.: 245397

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 22:24

    lavírovaná tuš, papír, 1958, 44 x 31,5 cm, sign. LD, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zrcadlo

    Položka č.: 245599

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 22:32

    dřevoryt, 1983, 13,5 x 7,5 cm, sign. DU , č. 92/170, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pokání (PF 1992)

    Položka č.: 245606

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 22:36

    dřevoryt, 9 x 6,2 cm, sign. PD, na dvojlstu s básní, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Lokomotiva

    Položka č.: 250385

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2021 19:34

    litografie, 11 x 19 cm, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Sedící akt zezadu

    Položka č.: 251149

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2021 20:02

    tužka, papír, 1985, 50 x 39 cm, sign. PD Praha 85, papír na pravém horním rohu pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook