Adolf Wenig
(1874-1940)
Korespondence
Položka č.: 796Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
František Adolf Šubert
(1849-1915)
Dopis s podpisem
Položka č.: 797Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Josef Fučík
(1890-1955)
Dopis a kresby
Položka č.: 798Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Václav Hejna
(1914-1985)
Rukopis s podpisem
Položka č.: 799Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
více autorů
Památník zdravotní sestry československých legií Marie Dostálové
Položka č.: 800Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Jan Nebeský
(1880-1944)
Rukopis s podpisem
Položka č.: 773Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Bohumil Říha
(1907-1987)
Podpis
Položka č.: 774Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Karel Marysko
(1915-1988)
Rukopis s podpisem
Položka č.: 775Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Adina Mandlová
(1910-1991)
Konvolut materiálů
Položka č.: 781Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Hanuš Bohman
(1903-1980)
Svatopluk Šebek
Položka č.: 782Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Vlastimil Rada
(1895-1962)
Dopis Prokopu Tomanovi ml.
Položka č.: 817Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
C.F. Merckel
Václav Kliment Klicpera
Položka č.: 802Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
rytina, 9 x 8 cm, rám, podpis V.K. Klicpery pod portrétem, poškozený papír,na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Vladimír Boudník
(1924-1968)
Dopis Prokopu Tomanovi ml. s přiloženou grafikou
Položka č.: 803Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Paul Claudel
(1868-1955)
Dopis Zdeňce Braunerové z r. 1909 z Paříže
Položka č.: 804Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
dopis, 1909, Rukopisný dopis ve francouzštině s podpisem z roku 1909, obálka s popisem pochází z knihovny Prokopa Tomana, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Vítězslav Novák
(1870-1949)
Fotografie s podpisem
Položka č.: 791Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
podpis, fotografie, 13,5 x 8,5 cm, 1x fotografie s podpisem a štítek s podpisem, nalepeno na papíře, 1x volná podepsaná fotografie, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Ema Destinová
(1878-1930)
Fotografie s podpisem
Položka č.: 790Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Jan Kubelík
(1880-1940)
Fotografie s podpisem
Položka č.: 786Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
2x podpis, 23,5 x 17 cm, fotografie umělce s věnováním a podpisem, podpis na pap. kartičce nalepené na papíře, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Josef Bohuslav Foerster
(1859-1951)
2x rukopis s podpisem
Položka č.: 785Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
tuš, papír, 34 x 24 cm, rukopis s podpisem a přiloženou pohlednicí nalepen na papíře, volná pohlednice s rukopisem a podpisem, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jindřich Jindřich
(1876-1967)
Konvolut podpisů
Položka č.: 784Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
tuš, papír, 34 x 24 cm, soubor podpisů hudebního skladatele Jindřicha Jindřicha, 3x rukopis s podpisem na pap. kartičce, 1x podepsaná kabinetní fotografie, 2x přiložená fotografie, vše nalepeno na papíře, 1x přiložená volná pohlednice s rukopisem a podpisem, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Václav Černý
(1929-2001)
Rukopis s podpisem
Položka č.: 783Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Jan Zrzavý
Souborná výstava (Dílo z let 1905-1940)
Položka č.: 279Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Milan Bauer
(1963)
Anatomia Gramatika
Položka č.: 441Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Karel Demel
Charles Baudelaire: Květy zla
Položka č.: 448Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
bibliofilie, 1998, vše signováno, soubor 6 grafických listů K. Demela, vydal Kniha, grafika, bibliofilie v Praze 1998 v počtu 150ks, v tomto případě se jedná o autorský tisk. Vydavatelé J. Runštuk a Karel Žižkovský. Sobor o rozměrech 37 x 23,5 je uložen v měkkých deskách., žák prof. Z. Sklenáře a J.…
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Ján Poničan
(1902-1978)
Póly
Položka č.: 762Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
kniha, 1. vydání básnické sbírky, obálka Št. Bednár, 61. sv. edice EMSA (Edície mladých slovenských autorov), vydalo L. Mazáč, Praha - Bratislava 1937, pův. brož, 76s.,nerožřezáno, hřbet poškozený a odřený, desky zašlé, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Karel Svolinský
Jaroslav Durych: Sedmikráska
Položka č.: 757Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Jindřich Pileček
(1944-2002)
Jan Křtitel
Položka č.: 440Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
bibliofilie, 1988, vše sign. PD J. Pileček 88, rozměr souboru 42,5 x 30,5, Edice Biblos, velká řada sv. 6, soubor obsahuje 8 originálních leptů Jindřicha Pilečka. Pro své přátele připravil J. Runštuk a K. Žižkovský v roce 1988. Tento svazek má číslo 49/100, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar…
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Martin Manojlín
(1972)
Živly
Položka č.: 439Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
bibliofilie, soubor 4 linorytů - Oheň, Vítr, Voda, Vzduch. Vše signováno PD Martin Manojlín 2023, vše autorský tisk. Uloženo v papírovém obalu., žák prof. M. Michálka a A. Kračmary
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Václav Malý
(1874-1935)
Krásy republiky Československé
Položka č.: 558Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Jan Krejčí
E. A. Poe: Havran Krkavec
Položka č.: 557Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
bibliofilie, 31 x 21 cm, 4x bar. litografie J. Krejčí, typo. úprava Vlad. Viener, překlad V. Nezval a M. Macek, vydala Nadace Lyry Pragensis, 74. sv. edice Polyhymnia, Praha 1993, ex:. aut. list., na papíře van Galeder simili japon, 44 s., brož., výborný stav, Antikvariát Dlážděná
Josef Lada
(1887-1957)
Veselý přírodopis
Položka č.: 556Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
kniha, 27 x 23,5 cm, 24x zinkografie J. Lada, text a verše J. Foltýn, vyd. Ústřední dělnické knihkupectví a nakladatelství, Praha, 1921, převazba, restaurováno, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hofbauera, E. Dítěte a H. Jakesche na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)