• Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Ex libris W. J. Götz

    Položka č.: 80

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 26,5 x 21 cm, sign. DU Vla. Suchánek, č. 58/70, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Tesař

    (1924-2008)

    Rybník

    Položka č.: 238

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    akvarel, papír, 1955, 9 x 15 cm, monogr. PD V.T. 55, pasparta, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Tesař

    (1924-2008)

    Klášter Žďár nad Sázavou

    Položka č.: 237

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    akvarel, papír, 1957, 10,5 x 16,5 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Tesař

    (1924-2008)

    Pod stromem

    Položka č.: 236

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    tuš, akvarel, papír, 1955, 10,5 x 14,5 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Tesař

    (1924-2008)

    Na chvějivé hladině

    Položka č.: 235

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    tuš, akvarel, papír, 1962, 10,5 x 14 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Roučka

    (1942)

    Akrobat

    Položka č.: 218

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 33 x 23 cm, sign. DU Roučka, č. 15/200, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Roučka

    (1942)

    Dvě postavy

    Položka č.: 217

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 29 x 21 cm, sign. PD Roučka, č. 11/47, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Roman Karpaš

    (1951)

    Mosty

    Položka č.: 346

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    lept, kombinovaná technika, papír, 1993, 72,7 x 45,7 cm, sign. PD Karpaš 93, č. 5/20, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy a K. Šmída na PedF UK v Praze, člen Liberecké unie výtvarných umělců a Asociace volné grafiky při UVU v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Scarlet Nikolská

    (1949)

    Rybář

    Položka č.: 337

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    lept, akvatinta, 1993, 23,8 x 17,8 cm, sign. DU Scarlet Nikolská 1993, č. 3/29, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Maxmilián Švabinský

    (1873-1962)

    Urania paradisea

    Položka č.: 149

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 1952, 17,8 x 12,5 cm, sign. PD MŠvabinský, pasparta, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Bea…

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Maxmilián Švabinský

    (1873-1962)

    Božena Němcová

    Položka č.: 148

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 1958, 17,7 x 11,5 cm, sign. PD MŠvabinský, LD monogram SM 58 v tisku, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen …

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Tesař

    (1924-2008)

    Kamenný most v Písku

    Položka č.: 234

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    akvarel, papír, 8,5 x 13 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Tesař

    (1924-2008)

    Pozdrav z Krumlova

    Položka č.: 233

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    akvarel, papír, 1957, 11 x 15 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Dívka s listy

    Položka č.: 339

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 15,5 x 11,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Kováčik

    (1959)

    Kozorožec

    Položka č.: 168

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    lept, 2012, 19,5 x 19 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2012, č. 35/59

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kryštof Trubáček

    (1958-2000)

    Guslun

    Položka č.: 343

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    lept, 18 x 25,5 cm, sign. PD K. Trubáček, A.T., tištěno na ručním papíře, Kryštof Trubáček byl český malíř, sochař, sklář a keramik. Absolvoval Vysokou školu uměleckoprůmyslovou v Praze a získal značnou reputaci svými skleněnými a bronzovými plastikami, barevnými vitrážemi a reliéfy. Spolupracoval n…

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • K. Kotrba

    Konstantin Karenin a Karel Gott

    Položka č.: 326

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    tuš, papír, 1982, 19 x 28 cm, sign. LD K.Kotrba, neurčený autor, mírně zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook