• Neurčený autor

    Šumava

    Položka č.: 68

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:07

    olej, plátno, 68 x 92 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • F. E. Šístek

    (1898-1944)

    Říp

    Položka č.: 141

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:20

    olej, plátno, 1943, 89 x 109 cm, sign. PD F. E. Šístek 1943, rám

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Mořský záliv

    Položka č.: 103

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:42

    akvarel, papír, 22 x 32 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Juříček

    (1892-1967)

    Česká Skalice

    Položka č.: 99

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:38

    olej, plátno, 69 x 99 cm, sign. PD A. Juříček, rám

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • F. Simichen

    Krajina s vrchem

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:15

    olej, papír, 1934, 24 x 29,5 cm, sign. PD F. Simichen 1934, rám

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tůma

    Krajina - Vůz, Kůň, Oheň

    Položka č.: 283

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:42

    olej, malířská lepenka, 24 x 33,5 cm, sign. LD Tůma, rám

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Motýl

    Položka č.: 309

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:08

    koláž, tapiserie, 25 x 25 cm, rám

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Svobodník

    (1904-1970)

    Alej

    Položka č.: 296

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:55

    akvarel, papír, 40 x 55 cm, sign. LD Svobodník, rám

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf František Najman

    (1892-?)

    Končina Krkonoše

    Položka č.: 291

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:50

    olej, lepenka, 1937, 47 x 67 cm, sign. LD R Fr. Najman 1937, rám, žák Františka Klimeše, Em. Hampeysa a Hanuše Schwaigra

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • umělecká dílna Forchtsam

    Kunětická hora

    Položka č.: 245

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:04

    intarzie, 31 x 50,5 cm, značeno PD Forchtsam, rám

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • umělecká dílna Forchtsam

    Pardubický zámek

    Položka č.: 244

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:03

    intarzie, 31 x 50, 5 cm, značeno LD Forchtsam, rám

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pole s panáky obilí

    Položka č.: 240

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:59

    olej, lepenka, 31 x 34 cm, rám

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lada Zemánková

    San Felice

    Položka č.: 151

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:30

    akvarel, papír, 1994, 30 x 40 cm, sign. PD Lada Zemánková , rám

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Kapoun

    (1902-1963)

    Srbsko

    Položka č.: 256

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:15

    akvarel, papír, 22 x 28,5 cm, sign. LD Karel Kapoun, rám

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Raisinger

    Makové pole

    Položka č.: 230

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:49

    olej, plátno, 42,5 x 70 cm, sign. PD J. Raisinger, rám, poničeno

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Šmolík

    (1955)

    Plzenšnká radnice s lešením

    Položka č.: 226

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:45

    umělecká fotografie, 48 x 58,5 cm, rám, prasklé sklo

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Šmolík

    (1955)

    Zadní trakt Fr. Kostela

    Položka č.: 225

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:44

    umělecká fotografie, 48 x 58,5 cm, rám

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Šmolík

    (1955)

    Kostel sv. Anny

    Položka č.: 224

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:43

    umělecká fotografie, 58,5 x 48 cm, rám, prasklé sklo

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Šmolík

    (1955)

    Rakouský důstojník

    Položka č.: 223

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:42

    umělecká fotografie, 58,5 x 48 cm, rám

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Šmolík

    (1955)

    Podobizna ženy

    Položka č.: 222

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:41

    umělecká fotografie, 58,5 x 48 cm, rám

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Šmolík

    (1955)

    Pohled na hotel Conti

    Položka č.: 221

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:40

    umělecká fotografie, 48,5 x 58,5 cm, rám

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Šmolík

    (1955)

    Interier Spořitelny

    Položka č.: 220

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:39

    umělecká fotografie, 48 x 58,5 cm, rám, prasklé sklo

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Šmolík

    (1955)

    Poobizna dvou dětí

    Položka č.: 200

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:19

    umělecká fotografie, 58,5 x 48 cm, rám, prasklé sko

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Šmolík

    (1955)

    Budova spořitelny

    Položka č.: 199

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:18

    umělecká fotografie, 48 x 58,5 cm, rám

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Šmolík

    (1955)

    Budova spořitelny 192

    Položka č.: 198

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:17

    umělecká fotografie, 48 x 58,5 cm, rám, prasklé sklo

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Janeček Pardubský

    (1894-1974)

    Motiv z Posázaví

    Položka č.: 197

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:16

    olej, plátno, 32 x 40 cm, sign. LD Alois Janeček Pardubský, rám, plátno zvlněno

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • umělecká dílna Hochmuth

    Karlův Týn

    Položka č.: 195

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:14

    intarzie, 1941, 46 x 58 cm, značeno LD Hochmuth 41

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Krčil

    (1906-1985)

    Modrý kříž

    Položka č.: 175

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:54

    olej, plátno, 1937, 50 x 38 cm, sign. LD Krčil 1937, rám

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Krkonoše

    Položka č.: 145

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:24

    akvarel, papír, 1920, 42,5 x 58 cm, sign. PD , rám

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Konrád

    (1945)

    Dlouhá noc

    Položka č.: 129

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:08

    akvarel, papír, 1992, 42,5 x 20,5 cm, sign. PD MKonrád 92, rám

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu

Instagram

Facebook