-
Otto Martinovský
(1928)
Beskydy
Položka č.: 85Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:24
olej, sololit, 32 x 46 cm, sign. LD O. Martinovský
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Martinovský
(1928)
Cesta u lesa
Položka č.: 84Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:23
olej, sololit, 31 x 45,5 cm, sign. PD O. Martinovský, rám
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Kompozice
Položka č.: 78Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:17
běloba, kombinovaná technika, karton, 1992, 70 x 100 cm, sign. DU Hlaváček 92
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kamila Ženatá
(1953)
Ledové stromy
Položka č.: 77Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:16
kombinovaná technika, papír, 2010, 56 x 49,5 cm, sign. PD Kamila Ženatá 10, rám, č. 25/50, žákyně L. Čepeláka
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Havlata
(1885-1957)
Lázně Bělohrad (dříve)
Položka č.: 67Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:06
olej, lepenka, 1937, 73,5 x 100 cm, sign. PD Havlata, rám, studium v malířské dílně akademického malíře Václava Kretschmera, člen Svazu českých umělců v Praze
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Josef Jiří Kamenický
(1910-1981)
Žně
Položka č.: 61Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:00
olej, plátno, 65 x 81 cm, sign. PD A. Lískovec, rám, plátno zvlněno
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ferdinand Tásler
(1919-1996)
Zimni krajina
Položka č.: 18Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:17
olej, lepenka, 49 x 69 cm, sign. PD F. Tásler, rám
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Kupka
(1905-1971)
Hospodářský vývoj
Položka č.: 13Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:12
olej, překližka, 54,5 x 85,5 cm, sign. PD Karel Kupka, rám, studoval v krajinářské škole Antonína Kalvody v Běhařově, člen SČVU
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu
-
Václav Stein
(1888-?)
Žně
Položka č.: 11Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:10
olej, plátno, 1931, 80 x 97 cm, sign. PD V. Stein, rám, mlaba místy sedřená
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Kupka
(1905-1971)
Hospodářský vývoj
Položka č.: 9Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:08
olej, překližka překližka, 54,5 x 85,5 cm, sign. PD K. Kupka, rám, popraskáno, studoval v krajinářské škole Antonína Kalvody v Běhařově, člen SČVU
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu
-
Petr Vlček
Na pláži
Položka č.: 289Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:48
lept, 31 x 41,5 cm, sign. PD Petr Vlček, rám
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Nový
(1885-?)
Hong-Kong
Položka č.: 278Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:37
akvarel, papír, 47 x 64 cm, sign. LD, rám
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otakar Moravec
(1903)
U rybníčka v Třemblatech
Položka č.: 316Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:15
olej, plátno, 1942, 90 x 62 cm, sign. LD Ota Moravec 42, rám
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludvík Kopka
(1905-?)
Bouzov
Položka č.: 165Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:44
intarzie, 1947, 66 x 50 cm, sign. PD Lud. Kopka 1947, rám
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Pašek
(1891-1960)
Duby
Položka č.: 292Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:51
olej, plátno, 1926, 53 x 62 cm, sign. LD Jan Pašek 26, rám
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Děvče se džbánem
Položka č.: 154Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:33
olej, překližka, 59 x 36 cm, rám
Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)
Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu
-
Jaroslav Holeček
Hradčany
Položka č.: 194Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:13
olej, lepenka, 49 x 70 cm, sign. PD Holeček, rám, rozpadlý rám
Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu
-
F. Růžička
Kompozice
Položka č.: 140Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:19
olej, dřevo, 60 x 43 cm, sign. PD Růžička 1987, rám
Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)
Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu
-
Václav Stein
(1888-?)
Hradčany
Položka č.: 24Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:23
olej, plátno, 69,5 x 49,5 cm, sign. PD V. Stein, rám, místy drobné dirky v plátně
Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Váza
Položka č.: 118Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:57
kamenina, glazovaná keramika, v. 80 cm
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Rektor
(1877-1953)
Novoměstská ulice
Položka č.: 112Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:51
olej, lepenka, 35 x 48 cm, sign. PD Jos. Rektor, rám, žák prof. J. V. Myslbeka, V. Brožíka, V. Hynaise a H. Schwaigera na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Orlické hory
Položka č.: 105Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:44
olej, překližka, 34,5 x 38,5 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludvík Dobeš
(1914-1979)
Krajina
Položka č.: 90Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:29
olej, plátno, 47,5 x 65 cm, sign. LD L. Dobeš, rám, studium na ŠUŘ v Brně
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Kompozice
Položka č.: 76Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:15
litografie, 49 x 31,5 cm, sign. PD, rám, č. 1/50
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Bureš
(1889-1969)
Pramen Chrudimky
Položka č.: 74Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:13
olej, plátno, lepenka, 49,8 x 68,5 cm, sign. PD, rám, žák prof. V. Bukovace a H. Schwaigera na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Lacina
(1908)
Mokrý sníh u Polánek
Položka č.: 71Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:10
olej, lepenka, 1944, 34 x 43 cm, sign. LD Lacina 44, rám
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Lacina
(1908)
Břízy v poli
Položka č.: 70Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:09
olej, lepenka, 1943, 34 x 43,5 cm, sign. PD Lacina, sign. vzadu, rám
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Häring
(1952)
Krajina ze Sibiře
Položka č.: 58Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:57
olej, lepenka, 33,5 x 49 cm, sign. PD J. Häring, rám
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Häring
(1952)
Krajina ze Sibiře
Položka č.: 57Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:56
olej, lepenka, 33,5 x 49 cm, sign. PD J. Häring, rám
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Luděk Pešek
(1919-1999)
Zelená Hora
Položka č.: 44Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:43
olej, plátno, 55 x 65 cm, sign. PD Pešek, rám
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu