• Josef Mühl

    (1877-1938)

    Jan Křtitel

    Položka č.: 1560

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:44

    tuš, papír, 30,3 x 22,2 cm, sign. PD Josef Mühl, mírně pošpiněný papír mimo kresbu, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Konečný

    Jízda králů

    Položka č.: 1547

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:31

    bromostříbrná fotografie, 22,8 x 16,8 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Konečný

    (1908-1965)

    Venkovský motiv

    Položka č.: 1546

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:30

    bromostříbrná fotografie, 30.-40. léta, 17 x 23 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Konečný

    (1908-1965)

    Karlštejn

    Položka č.: 1545

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:29

    bromostříbrná fotografie, 17,5 x 23,2 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Konečný

    (1908-1965)

    Kluci na schodech

    Položka č.: 1542

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:26

    bromostříbrná fotografie, 23 x 17,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Sedlák

    Melantrichova ulice

    Položka č.: 1541

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:25

    bromostříbrná fotografie, 29 x 23 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Mostecká věž

    Položka č.: 1540

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:24

    bromostříbrná fotogragie, 22,3 x 21,3 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Konečný

    (1908-1965)

    Barokní kostel

    Položka č.: 1539

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:23

    bromostříbrná fotografie, 22 x 16,5 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Konečný

    (1908-1965)

    Kostel

    Položka č.: 1538

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:22

    bromostříbrná fotografie, 17,3 x 23,3 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Konečný

    (1908-1965)

    Praha

    Položka č.: 1537

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:21

    bromostříbrná fotografie, 20 x 16,7 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Konečný

    (1908-1965)

    Kostel sv. Mikuláše na Staroměstském náměstí

    Položka č.: 1536

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:20

    bromostříbrná fotografie, 23,2 x 16,5 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Konečný

    (1908-1965)

    Fragment Svatovítské katedrály

    Položka č.: 1535

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:19

    bromostříbrná fotografie, 30.-40. léta, 22,7 x 16,7 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Urban

    Mánesova mansarda

    Položka č.: 1534

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:18

    2x bromostříbrná fotografie, 30.-40. léta, 28,7 x 21,3 cm, na zadní straně značeno autorským štítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Konečný

    (1908-1965)

    Pražské nábřeží

    Položka č.: 1533

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:17

    bromostříbrná fotografie, 17 x 21,6 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Různí autoři

    Gothaisches genealogisches Taschenbuch nebst diplomatisch-statistischem Jahrbuche auf das Jahr 1860. Jg. XCVII (97.)

    Položka č.: 1515

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:59

    kniha, 5 oceloryt. portrétů panovníků, genealogická ročenka o rodokmenech, erbech a titulech šlechtických rodin, stejně jako o jejich majetkových poměrech a společenské pozici, německý text, fraktura, záklaví, tabulky, vydal Justus Perthes, Gotha 1859, původní plátěná ob., 930 s., desky odřené, lehc…

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Štyrský

    (1899-1942)

    Konst. Biebl: Plancius

    Položka č.: 1510

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:54

    Bibliofilie, frontispis a typo J. Štyrský, vydal B. Janda Sfinx jako soukromý tisk pro své přátele k Novému roku 1931, Praha 1930, orig. brož, 29 s., ob. při krajích mírně pokrčená a zašlá, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Hoffmeister

    (1902-1973)

    Nevěsta

    Položka č.: 1489

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:33

    kniha, úprava, obálka, karikatury A. Hoffmeister, 27. svazek edice Odeon, vydal Jan Fromek, Praha 1927, 55 s., brož., zašpiněná obálka, na obálce skvrny, jinak dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, zakládající člen Devětsilu, byl stálým delegátem UNESCO

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Čermínová Toyen

    (1902-1980)

    D.H. Lawrence: Panna a cikán

    Položka č.: 1485

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:29

    kniha, titul. list, vazba a exlibris Toyen, vydal Rud. Škeřík, Praha 1934, 81. sv. edice Symposion, 218 s., clpl. vazba, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Čermínová Toyen

    (1902-1980)

    Jean Giono: Země zpívá

    Položka č.: 1484

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:28

    kniha, dvoubarevný titul. list, obálka a vazba Toyen, vydal Rud. Škeřík, Praha 1934, 84. sv. edice Symposion, 395 s., clpl. vazba, zkosený hřbet, naprasklá předsádka, lehce zašlá vazba jinak dobrý stav, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Teige

    (1900-1951)

    V. Vančura: Pekař Jan Marhoul

    Položka č.: 1483

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:27

    kniha, 19 x 13,5 cm, ob. a typografie K. Teige, spolupráce na ob. O. Mrkvička, 4. sv. Edice Odeon, vydal Jan Fromek, Praha 1925, 136s., celokož. vazba, obálka vevázána vzadu, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, studium dějin umění na FF UK v Praze a ve škole Bauhausu v Dessau, zakladatel Devěts…

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Pavel Sula: Letňáskové

    Položka č.: 1463

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:07

    kniha, obálka a ilustrace v textu J. Čapek, vydalo naklad. Nová Škola, Praha 1931, 176 s., orig. polopl. vazba s nalepovanou ob., lehce zažloutlé stránky, vazba místy lehce zašpiněná, ob. drobně opotřebená, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Sku…

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Fr. Šrámek: Plačící satyr

    Položka č.: 1462

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:06

    kniha, ob. linorytem Jos. Čapek, ed. Opona IX., Zátiší, knihy srdce i ducha, vydal B.M.Klika, Praha 1923, orig. brož, 81s., hřbet ob. místy odřený a poškozený, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Helena Čapková: Kolébka

    Položka č.: 1460

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:04

    bibliofilie, obálka, nakl. značka, viněta v titulu a koncové viněty vše linorytem a úprava Josef Čapek, vydal Dr. Otakar Štorch-Marien, Praha 1922, 70s., pův. brož, edice Aventinum, sv. 48, 2000ex., velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupi…

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Konůpek

    (1883-1950)

    N. V. Gogol: Nos

    Položka č.: 1450

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 17:54

    kniha, návrh ob., titulu a závěr. viněty J. Konůpek, vydal Arthur Novák, Praha 1920, pův. polopergamen. vazba, 54s., ex. 346/400, ob. vevázána vzadu, odřené hrany desek, jinak velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pia…

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Björnstjerne Björnson

    Vlajky nad městem a přístavem

    Položka č.: 1449

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 17:53

    kniha, celokožená vazba ze zlacením a reliéfy, tit. list J. Masák, přel. H. Kosterka, vyd. A. Srdce, Praha 1924, 334s., hřbet vazby vybledlý, jinak výborný stav, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jakub Deml

    (1878-1961)

    Šlépěje XXII.

    Položka č.: 1427

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 17:31

    bibliofilie, ob. a titulní list Břet. Štorm ze Šlépějí č. XV., samostatný list s exlibris Jakuba Demla dřevoryt M. Rašica, ed. Šlépěje XXII., vydal Jakub Deml, Tasov 1937, orig. brož, 122s. + přívazek úryvky děl nestr. , velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jakub Deml

    (1878-1961)

    Šlépěje XXI.

    Položka č.: 1426

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 17:30

    bibliofilie, ob. J. Konůpek, titulní list anonym, ed. Šlépěje XXI., vydal Jakub Deml, Tasov 1934, orig. brož, 115 s., velmi dobrý stav, skrvna na ob., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jakub Deml

    (1878-1961)

    Šlépěje XVI.

    Položka č.: 1422

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 17:26

    bibliofilie, podpis a věnování J. Demla na patitulu, ob., frontispis, titulní list a ilustrace reprodukce starých dřevorytů, ed. Šlépěje XVI., vydala Pavla Kytlicová, Tasov 1931, orig. brož, 80 s., velmi dobrý stav , Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jakub Deml

    (1878-1961)

    Šlépěje XV.

    Položka č.: 1421

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 17:25

    bibliofilie, podpis J. Demla proti titulu, titulní list a úprava Břet. Štorm, ilustrace reprodukce st. dřevorytu a plastik J. Kapinuse, ed. Šlépěje XV., vydala Pavla Kytlicová, Tasov 1930, orig. brož, 112 s., velmi dobrý stav , Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jakub Deml

    (1878-1961)

    Šlépěje XIV.

    Položka č.: 1420

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 17:24

    bibliofilie, podpis a věnování J. Demla za titulem, kresba na ob. A. J. Trčka, frontispis, titulní list a ilustrace reprodukce starých dřevorytů, ed. Šlépěje XIV., vydala Pavla Kytlicová, Tasov 1930, orig. brož, 69 s., velmi dobrý stav , Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook