-
Josef Mühl
(1877-1938)
Jan Křtitel
No.: 1560Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:44
tuš, papír, 30,3 x 22,2 cm, sign. PD Josef Mühl, mírně pošpiněný papír mimo kresbu, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Stanislav Konečný
Jízda králů
No.: 1547Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:31
bromostříbrná fotografie, 22,8 x 16,8 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Stanislav Konečný
(1908-1965)
Venkovský motiv
No.: 1546Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:30
bromostříbrná fotografie, 30.-40. léta, 17 x 23 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Stanislav Konečný
(1908-1965)
Karlštejn
No.: 1545Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:29
bromostříbrná fotografie, 17,5 x 23,2 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Stanislav Konečný
(1908-1965)
Kluci na schodech
No.: 1542Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:26
bromostříbrná fotografie, 23 x 17,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Sedlák
Melantrichova ulice
No.: 1541Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:25
bromostříbrná fotografie, 29 x 23 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Mostecká věž
No.: 1540Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:24
bromostříbrná fotogragie, 22,3 x 21,3 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Stanislav Konečný
(1908-1965)
Barokní kostel
No.: 1539Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:23
bromostříbrná fotografie, 22 x 16,5 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Stanislav Konečný
(1908-1965)
Kostel
No.: 1538Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:22
bromostříbrná fotografie, 17,3 x 23,3 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Stanislav Konečný
(1908-1965)
Praha
No.: 1537Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:21
bromostříbrná fotografie, 20 x 16,7 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Stanislav Konečný
(1908-1965)
Kostel sv. Mikuláše na Staroměstském náměstí
No.: 1536Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:20
bromostříbrná fotografie, 23,2 x 16,5 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Stanislav Konečný
(1908-1965)
Fragment Svatovítské katedrály
No.: 1535Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:19
bromostříbrná fotografie, 30.-40. léta, 22,7 x 16,7 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Urban
Mánesova mansarda
No.: 1534Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:18
2x bromostříbrná fotografie, 30.-40. léta, 28,7 x 21,3 cm, na zadní straně značeno autorským štítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Stanislav Konečný
(1908-1965)
Pražské nábřeží
No.: 1533Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:17
bromostříbrná fotografie, 17 x 21,6 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Různí autoři
Gothaisches genealogisches Taschenbuch nebst diplomatisch-statistischem Jahrbuche auf das Jahr 1860. Jg. XCVII (97.)
No.: 1515Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:59
kniha, 5 oceloryt. portrétů panovníků, genealogická ročenka o rodokmenech, erbech a titulech šlechtických rodin, stejně jako o jejich majetkových poměrech a společenské pozici, německý text, fraktura, záklaví, tabulky, vydal Justus Perthes, Gotha 1859, původní plátěná ob., 930 s., desky odřené, lehc…
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jindřich Štyrský
(1899-1942)
Konst. Biebl: Plancius
No.: 1510Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:54
Bibliofilie, frontispis a typo J. Štyrský, vydal B. Janda Sfinx jako soukromý tisk pro své přátele k Novému roku 1931, Praha 1930, orig. brož, 29 s., ob. při krajích mírně pokrčená a zašlá, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Obrovsky at The Academy of Fine A…
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Hoffmeister
(1902-1973)
Nevěsta
No.: 1489Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:33
kniha, úprava, obálka, karikatury A. Hoffmeister, 27. svazek edice Odeon, vydal Jan Fromek, Praha 1927, 55 s., brož., zašpiněná obálka, na obálce skvrny, jinak dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the constituent member of Devetsil, ex-commisary of UNESCO
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Marie Čermínová Toyen
(1902-1980)
D.H. Lawrence: Panna a cikán
No.: 1485Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:29
kniha, titul. list, vazba a exlibris Toyen, vydal Rud. Škeřík, Praha 1934, 81. sv. edice Symposion, 218 s., clpl. vazba, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Marie Čermínová Toyen
(1902-1980)
Jean Giono: Země zpívá
No.: 1484Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:28
kniha, dvoubarevný titul. list, obálka a vazba Toyen, vydal Rud. Škeřík, Praha 1934, 84. sv. edice Symposion, 395 s., clpl. vazba, zkosený hřbet, naprasklá předsádka, lehce zašlá vazba jinak dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Teige
(1900-1951)
V. Vančura: Pekař Jan Marhoul
No.: 1483Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:27
kniha, 19 x 13,5 cm, ob. a typografie K. Teige, spolupráce na ob. O. Mrkvička, 4. sv. Edice Odeon, vydal Jan Fromek, Praha 1925, 136s., celokož. vazba, obálka vevázána vzadu, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied History of Art at The Faculty of Philosophy - Charles University…
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Pavel Sula: Letňáskové
No.: 1463Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:07
kniha, obálka a ilustrace v textu J. Čapek, vydalo naklad. Nová Škola, Praha 1931, 176 s., orig. polopl. vazba s nalepovanou ob., lehce zažloutlé stránky, vazba místy lehce zašpiněná, ob. drobně opotřebená, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Aplied Arts …
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Fr. Šrámek: Plačící satyr
No.: 1462Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:06
kniha, ob. linorytem Jos. Čapek, ed. Opona IX., Zátiší, knihy srdce i ducha, vydal B.M.Klika, Praha 1923, orig. brož, 81s., hřbet ob. místy odřený a poškozený, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Helena Čapková: Kolébka
No.: 1460Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:04
bibliofilie, obálka, nakl. značka, viněta v titulu a koncové viněty vše linorytem a úprava Josef Čapek, vydal Dr. Otakar Štorch-Marien, Praha 1922, 70s., pův. brož, edice Aventinum, sv. 48, 2000ex., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Aplied Arts in…
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
N. V. Gogol: Nos
No.: 1450Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:54
kniha, návrh ob., titulu a závěr. viněty J. Konůpek, vydal Arthur Novák, Praha 1920, pův. polopergamen. vazba, 54s., ex. 346/400, ob. vevázána vzadu, odřené hrany desek, jinak velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Björnstjerne Björnson
Vlajky nad městem a přístavem
No.: 1449Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:53
kniha, celokožená vazba ze zlacením a reliéfy, tit. list J. Masák, přel. H. Kosterka, vyd. A. Srdce, Praha 1924, 334s., hřbet vazby vybledlý, jinak výborný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Šlépěje XXII.
No.: 1427Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:31
bibliofilie, ob. a titulní list Břet. Štorm ze Šlépějí č. XV., samostatný list s exlibris Jakuba Demla dřevoryt M. Rašica, ed. Šlépěje XXII., vydal Jakub Deml, Tasov 1937, orig. brož, 122s. + přívazek úryvky děl nestr. , velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Šlépěje XXI.
No.: 1426Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:30
bibliofilie, ob. J. Konůpek, titulní list anonym, ed. Šlépěje XXI., vydal Jakub Deml, Tasov 1934, orig. brož, 115 s., velmi dobrý stav, skrvna na ob., Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Šlépěje XVI.
No.: 1422Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:26
bibliofilie, podpis a věnování J. Demla na patitulu, ob., frontispis, titulní list a ilustrace reprodukce starých dřevorytů, ed. Šlépěje XVI., vydala Pavla Kytlicová, Tasov 1931, orig. brož, 80 s., velmi dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Šlépěje XV.
No.: 1421Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:25
bibliofilie, podpis J. Demla proti titulu, titulní list a úprava Břet. Štorm, ilustrace reprodukce st. dřevorytu a plastik J. Kapinuse, ed. Šlépěje XV., vydala Pavla Kytlicová, Tasov 1930, orig. brož, 112 s., velmi dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Šlépěje XIV.
No.: 1420Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:24
bibliofilie, podpis a věnování J. Demla za titulem, kresba na ob. A. J. Trčka, frontispis, titulní list a ilustrace reprodukce starých dřevorytů, ed. Šlépěje XIV., vydala Pavla Kytlicová, Tasov 1930, orig. brož, 69 s., velmi dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED