Neznámý autor

SEZNAM AUTORŮ

  • Neznámý autor

    V altánku

    Položka č.: 242144

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 18:18

    tapiserie, 70 x 98 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Daňkovice 1936

    Položka č.: 242174

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 28. 01. 2020 18:15

    akvarel, uhel, 1936, 30 x 29 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Statek

    Položka č.: 242168

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 28. 01. 2020 18:16

    tuž, akvarel, papír, 19 x 23 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Horská chata

    Položka č.: 242156

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 28. 01. 2020 18:17

    tempera, papír, 19 x 24 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Vesnička

    Položka č.: 242155

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 28. 01. 2020 18:18

    olej, karton, 18 x 23,5 cm, rám, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    František Škroup

    Položka č.: 242172

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:21

    lept, 18,8 x 12,7 cm, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Salle de Saxe

    Položka č.: 236788

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:23

    akvarel, papír, 19,5 x 24 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    TGM v rozhovoru s A. Jiráskem

    Položka č.: 242133

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:24

    fotografie, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Kašna

    Položka č.: 139131

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:25

    litografie, 11,7 x 11 cm, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Velká noc

    Položka č.: 231457

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 19:13

    tempera, tuš, běloba, papír, 12,8 x 24,3 cm, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Motýlek

    Položka č.: 211922

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 19:14

    pastel, tužka, papír, 1977, 23,3 x 19,1 cm, sign. LD HOVDIL 77, při okrajích mimo kresbu mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Dva portréty

    Položka č.: 211916

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 19:15

    2x linoryt, 13,5 x 10,3 ; 16 x 10 cm, sign. PD , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Mladá žena

    Položka č.: 139108

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 19:16

    litografie, 10 x 11,6 cm, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pohled na řeku

    Položka č.: 239201

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 19:17

    tuš, papír, 18,9 x 27 cm, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Motýl

    Položka č.: 223991

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 19:18

    dřevoryt, 10 x 6 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Rozloučení

    Položka č.: 225307

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 19:40

    tužka, tuš, akvarel, papír, 20,8 x 29,5 cm, oboustranná kresba, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Žena

    Položka č.: 225310

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 19:42

    lept, 11,5 x 8,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    V lesích

    Položka č.: 226826

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 20:10

    olej, plátno, 35 x 39 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Domy u řeky

    Položka č.: 228259

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 20:22

    dřevoryt, 15,5 x 12 cm, zažloutlý papír, lehce poškozené okraje, poškození nezasahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Žena s loutnou

    Položka č.: 228843

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 21:04

    tužka, papír, 13,5 x 9,5 cm, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Krajina

    Položka č.: 228855

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 21:10

    tužka, papír, 21,2 x 39 cm, lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Na procházce

    Položka č.: 228893

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 21:14

    tužka, akvarel, fix, papír, 19,8 x 14,8 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Hrad v zimě

    Položka č.: 229968

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 21:32

    lept, 8 x 6,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pohled na kostel

    Položka č.: 219582

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 23:10

    lept, 8 x 6 cm, sign. PD, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Svatá

    Položka č.: 222265

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 23:44

    dřevoryt, 8,6 x 6,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Ex libris R. R. Hofmeister

    Položka č.: 223930

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 23:56

    lept, 11,3 x 7,8 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Chalupa u rybníčka

    Položka č.: 234932

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 19:30

    olej, plátno, 26 x 33,5 cm, značeno PD A. Kalvoda, rám, na rámu drobné děrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Dívka s holoubky (modrá varianta)

    Položka č.: 235392

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 19:36

    suchá jehla, 10,6 x 7,5 cm, papír ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Dívka s holoubky (zelená varianta)

    Položka č.: 235394

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 19:40

    suchá jehla, 10,6 x 7,4 cm, papír ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Portrét ženy

    Položka č.: 235402

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 19:42

    tuš, papír, 21,5 x 15,7 cm, rám, mírně zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook