Neurčený autor

SEZNAM AUTORŮ

  • Neurčený autor

    Dům v červené

    Položka č.: 237569

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 21:02

    linoryt, 1989, 13,5 x 9,5 cm, sign. PD Pedinov, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Podmořský svět

    Položka č.: 237930

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 21:08

    lept, 19,5 x 12,5 cm, sign. PD , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pohled na vesnici

    Položka č.: 237937

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 21:14

    pastel, papír, 1963, 22,5 x 31,4 cm, sign. PD, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Březen za kamna vlezem

    Položka č.: 237939

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 21:16

    akvarel, tuš, papír, 2003, 29,6 x 20,9 cm, monogr. LD L.B, vzadu popsáno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Praha (Ex Pragensis Frant. Kozák)

    Položka č.: 242446

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2020 19:24

    suchá jehla, 5,5 x 9 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Žena (knihkupectví A. Böhma)

    Položka č.: 242451

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2020 19:34

    tisk, 9,5 x 6,8 cm, značeno PD 43, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Portrét muže

    Položka č.: 242456

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2020 19:44

    dřevoryt, 15 x 10,3 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Vítání slunce (Exl JK)

    Položka č.: 242462

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2020 19:56

    dřevoryt, 11,5 x 8,7 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Oči (Ex Libris Marie-Gabrielle Lévy)

    Položka č.: 242463

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2020 19:58

    ocelorytina, 5 x 3,5 cm, sign. PD jakubovski, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Gotické oblouky (Ex Libris Spartaco Cadioli)

    Položka č.: 242465

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2020 20:02

    tisk, 4,6 x 7 cm, sign. DU, č. 8/12, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    V pohádkovým lese

    Položka č.: 242470

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2020 20:12

    barevný dřevoryt, 1982, 6,6 x 7,5 cm, sign. DU 82, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Svojanov a Rychnov

    Položka č.: 242472

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2020 20:16

    litografie, 2005, 7,5 x 26,5 cm, sign. PD 2005, č. 61/100, papír uprostřed přeložen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Muži u portrétu

    Položka č.: 242473

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2020 20:18

    dřevoryt, 7,5 x 5,2 cm, sign. PD; značeno LD na desce A. M., papír na pravém okraji lehce pokrčen (mimo tisk), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Uvnitř jablka

    Položka č.: 240168

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2020 20:48

    suchá jehla, 1979, 20,5 x 16,3 cm, sign. PD 1979, č. 3/70, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Ilustrátor

    Položka č.: 240787

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2020 21:18

    tuš, akvarel, tužka, papír, 18 x 19,5 cm, zažloutlý papír, na papíru nepatrné skvrnky; LH papír přeložen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kluk a dívka u vody

    Položka č.: 240788

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2020 21:20

    tempera, papír, 1942, 30 x 21,5 cm, sign. LD 42, papír zažloutlýá, po okrajích papír ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Portrét dívky

    Položka č.: 240789

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2020 21:22

    tempera, papír, 1942, 30 x 21,5 cm, sign. LD 42, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Vesnice

    Položka č.: 240794

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2020 21:24

    tempera, papír, 1943, 35,5 x 47 cm, sign. LD 43, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Stromy

    Položka č.: 240800

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2020 21:30

    tužka, akvarel, papír, 13,3 x 15 cm, sign. PD, pasparta, mírně zažloutlý papír, pasparta v rozích mírně otřepená, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Na lodích

    Položka č.: 242433

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2020 00:02

    serigrafie, 15,5 x 20 cm, sign. PD , lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Suzdalský kreml

    Položka č.: 226713

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:09

    akvarel, papír, 1990, 22,5 x 33,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Atropa bella donna

    Položka č.: 227932

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:18

    mědirytina, 1985, 23,6 x 17,5 cm, sig. PD nečitelně, rám, č. 29/60, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Hrad Kámen u Tábora

    Položka č.: 228661

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:32

    olej, karton, 40 x 29 cm, monogr. PD Ř, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 228671

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:37

    pastel, papír, 29 x 43 cm, sign. PD nečitelně, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Růže

    Položka č.: 228680

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:42

    olej, plátno, karton, 1985, 29 x 20 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pohled do krajiny

    Položka č.: 229522

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:51

    fotografie, 23,7 x 29,1 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pohled do krajiny

    Položka č.: 229523

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:52

    fotografie, 29,2 x 23,7 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Portrét ženy

    Položka č.: 229526

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:55

    fotografie, 23 x 16,9 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zámek Pillnitz

    Položka č.: 229527

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:56

    fotografie, 27,8 x 40,2 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kus salámu

    Položka č.: 233477

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 15:19

    suchá jehla, akvatinta, 1982, 12 x 11,3 cm, sign. PD nečitelně, č. 27/40, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook