Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • Ladislav Paulus

    Kytice

    Položka č.: 240756

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 20:18

    olej, sololit, 1998, 48,7 x 33,3 cm, sign.LD Paulus 98, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Paulus

    Rybník

    Položka č.: 240757

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 20:20

    olej, sololit, 1997, 33,5 x 51,4 cm, sign. "D Paulus 97, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Paulus

    Červánková krajina

    Položka č.: 240758

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 20:22

    olej, sololit, 1995, 19,4 x 28,2 cm, sign. LD Paulus 95, rám, na rámu oděrka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Paulus

    Podvečerní krajina

    Položka č.: 240759

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 20:24

    olej, sololit, 1994, 19,4 x 30,3; cm, sign. LD Paulus 94, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Paulus

    Kytice lučních květů

    Položka č.: 240760

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 20:26

    olej, sololit, 1995, 27,8 x 19 cm, sign. LD Paulus 95, rám, na rámu místy odérky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • A. Václav Mašek

    Studie chlapce v kroji

    Položka č.: 240987

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 20:28

    akvarel, papír, 30,5 x 43,5 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eugéne Ciceri

    (1813-1890)

    Temple et Canal de Honan

    Položka č.: 241002

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 20:30

    litografie, 1842, 26 x 41 cm, značeno LD Dessiné d´apres nature par Aug. Borget, lith Par Eug. Ciceri, pochází ze souboru 32 litografií; LD Temple et Canal de Honan; DU Imp. Lemiercier , Benard et C.; paris, Goupil et Vibert Edit., zažloutlý papír, na papíru zahnědlé skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eugéne Ciceri

    (1813-1890)

    Village prés de Canton

    Položka č.: 241003

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 20:32

    litografie, 1838, 27,7 x 41,5 cm, značeno LD Dessiné d´apres nature par Aug. Borget, lith. par Eug. Ciceri, pochází ze souboru 32 litografií; značeno PD Village prés de Canton, DU Jonque de Commerce et Montagnes Derriere Canton, Imp. Lemercier, Benard et C., Paris , Goupil et Vibert édit., zažloutlý…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • James Baker Payne

    (1813-1890)

    The North Terrace / Severní terasa

    Položka č.: 241004

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 20:34

    litografie, 1839, 30,8 x 41 cm, značeno LD J. B. Payne 1839, značeno PD The North Terrace, zažloutlý papír, na papíru místy zahnědlé skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hanák

    Zátiší s kyticí

    Položka č.: 241012

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 20:36

    tužka, kvaš, papír, 1981, 90 x 65,7 cm, LD monogr. FH 81, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Rajchl

    (1926-2017)

    Potok

    Položka č.: 241779

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 20:38

    olej, sololit, 54 x 99,2 cm, rám, zažloutlá malba, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Rajchl

    (1926-2017)

    Vesnice mezi vrchy

    Položka č.: 241780

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 20:40

    olej, sololit, 50,5 x 122,5 cm, sign. PD Rajchl, naražené spodní rohy obrazu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Rajchl

    (1926-2017)

    Žatva u březového háje

    Položka č.: 241781

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 20:42

    olej, sololit, 73,5 x 123 cm, sign. PD Rajchl, PD obraz na rohu poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Rajchl

    (1926-2017)

    Stromy

    Položka č.: 241782

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 20:44

    olej, sololit, 63,5 x 48,7 cm, sign. PD Rajchl, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Národní pokladnice

    Replika " Malý peníz Ludvíka I. Jagellonského"

    Položka č.: 242301

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 20:46

    měď, zušlechtěno ryzím zlatem 999/1000, průměr 40 mm, váha 20g cm, uloženo v plastovém pouzdře, země emitenta: Česká republika, vydala Národní pokladnice, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Oppl

    (1953)

    Pamětní medaile k 700. výročí narození Karla IV.

    Položka č.: 242302

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 20:48

    měď, zušlechtěno ryzím zlatem 999/1000, průměr 3,3 mm cm, uloženo v plastovém pouzdře, země emitenta: Česká republika, vydala Národní pokladnice, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Národní pokladnice

    Pamětní medaile k příležitosti výročí korunovace Karla IV. císařem Svaté říše římské

    Položka č.: 242303

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 20:50

    měď, zušlechtěno ryzím zlatem 999/1000, průměr 45 mm, váha 34 g cm, uloženo v plastovém pouzdře, země emitenta: Česká republika, vydala Národní pokladnice, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Oppl

    (1953)

    Pamětní medaile k 670. výročí položení základnímo kamene ke Katedrále Sv. Víta

    Položka č.: 242304

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 20:52

    měď, plátováno zlatem, průměr 45 mm, váha 35 g cm, uloženo v plastovém pouzdře, země emitenta: Česká republika, Avers: Umělecké vyibrazení oken a fiál Katedrály sv. Víta, Revers: Výjevy z historie českých zemí, leštěné razidlo, autor návrhu: Vladimír Oppl, vydala Národní pokladnice, přiložen certif…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Národní pokladnice

    Medaile Mobilizace československé armády, 1938

    Položka č.: 242305

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 20:54

    měď, zušlechtěno ryzím zlatem 999/1000, průměr 38,61 mm, váha 26 g cm, uloženo v plastovém pouzdře, papírové pouzdro, země emitenta: Česká republika, vydala Národní pokladnice, původně součást setu 3 medailí "Češi ve válce", antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Národní pokladnice

    Medaile k výročí založení Univerzity Istropolitany v Bratislavě

    Položka č.: 242306

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 20:56

    měď, zušlechtěno zlatem, průměr 45 mm cm, uloženo v plastovém pouzdře, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Národní pokladnice

    Franc II.

    Položka č.: 242307

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 20:58

    měď, zušlechtěno ryzím stříbrem 999/1000, průměr 40 mm, váha 20g cm, uloženo v plastovém pouzdře a schránce na míru, země emitenta: Česká republika, vydala Národní pokladnice, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alfred Finsterer

    (1908-1996)

    Klauni

    Položka č.: 242345

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 21:00

    lept, 1877, 49 x 42 cm, sign. PD A Finsterer, č. 34/75, papír na horním okraji pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Allan Foll

    Dřevo

    Položka č.: 242346

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 21:02

    litografie, 49,6 x 40 cm, sign. PD Foll, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Šlechtic a poddaný

    Položka č.: 242422

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 21:04

    dřevoryt, 4 x 9 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Na dvoře

    Položka č.: 242423

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 21:06

    dřevoryt, 5,5 x 10 cm, lehce zažloutlý papír, na papíru mimo tisk 4 dírky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Rozzuřený generál (na motiv Švejka)

    Položka č.: 242424

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 21:08

    dřevoryt, novější otisk z původní matrice, 6,6 x 8,7 cm, antiqari.at Radhošťská, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Na lodích

    Položka č.: 242433

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 21:10

    serigrafie, 15,5 x 20 cm, sign. PD , lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Člun

    Položka č.: 242434

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 21:12

    serigrafie, 1967, 18,6 x 11 cm, sign. PD M. Homa 67, č. 90/280, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Piccolou na Côte D´Azur

    Položka č.: 242435

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 21:14

    litografie, 1930, 21,3 x 14,2 cm, původní barevná litografie - příloha grafického sborníku "Hollarů Svazek II., ročník VI., u horního okraje (mimo tisk) papír lehce otřepen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Holla…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • K. H. Schneller

    My Book - Haagen Bartram-Iensen (Ex libris)

    Položka č.: 242441

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 21:16

    tisk, 1944, 8 x 5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook