• Jiří Načeradský

    Položka č.: 241665

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:35

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jiří Načeradský

    V leže

    Položka č.: 241666

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:36

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Jiří Načeradský

    Dvě dívky

    Položka č.: 241667

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:37

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

    Abstrakce I

    Položka č.: 241668

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:38

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Abstrakce II

    Položka č.: 241669

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:39

    kresba pastel, 1931, 44 x 29 cm, sign. DU Mueriony, rám

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Neznámý autor (Německo)

    Postavy

    Položka č.: 241670

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:40

    pastel, papír, 100 x 78 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Kamila Planerová

    Modrá vodička

    Položka č.: 241671

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:41

    pastel, papír, 1985, 46 x 66 cm, sign. PD Planerová, rám, vzadu štítek s popisem díla a razítko ČFVU

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Markéta Prachatická

    V pohybu

    Položka č.: 241672

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:42

    kolorovaná perokresba, papír, 25,5 x 19,5 cm, sign. DU Markéta Prachatická, antiqari.at Radhošťská, Markéta Prachatická, nar. 1953, 1984 Velká cena na knižním veletrhu za ilustraci ke knize Alenka v říši divů, 1990 Camberwell College of Art London (2 semestry), 1991 – 1993 působila jako asistentka g…

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Silnice

    Položka č.: 241673

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:43

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Kostel

    Položka č.: 241674

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:44

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Vesnická náves

    Položka č.: 241675

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:45

    pastel, papír, 50 x 70 cm, sign. PD L. Stejskal, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Statek

    Položka č.: 241676

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:46

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Borovice

    Položka č.: 241677

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:47

    pastel, papír, 50 x 70 cm, sign. LD L. Stejskal, papír v jednom místě natržen cca 2 cm , antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Oldřich Šimáček

    (1919-?)

    Dva akty

    Položka č.: 241678

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:48

    akvarel, papír, 1965, 30,6 x 43 cm, monogr. PD OŠ 65, lehce zašpiněný, při okraji roztržený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Antonín Širůček

    (1913-1977)

    Chridy

    Položka č.: 241679

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:49

    uhel, papír, 1965, 70 x 69 cm, sign. LD A Širůček, rám, vzadu nalepen štítek s popisem a razítko ČFVU Brno

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Tomáš Švéda

    Položka č.: 241680

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:50

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Jan Vojta

    St. Aimé

    Položka č.: 241681

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:51

    kombinovaná technika, papír, 1990, 53 x 62 cm, sign. PD Jan Vojta, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, poté na DAMU tamtéž

  • Klára Bočkayová Omiliaková

    Kytička

    Položka č.: 241682

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:52

    kombinovaná technika, akryl, sololit, 2005, 40 x 40 cm, rám

  • Klára Bočkayová Omiliaková

    Růžový motiv

    Položka č.: 241683

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:53

  • Lenka Kučerová - Štolková

    (1968)

    Lesní zákoutí

    Položka č.: 241684

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:54

    olej, sololit, 45 x 50 cm, sign. PD Kučerová Štolková Lenka, rám, práce pražské malířky, zaměřující se ve své tvorbě vedle pražských motivů také na zpodobení ducha přírody, na zadní straně autorský štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

  • Jaroslav Jerry Svoboda

    Polámal se mraveneček

    Položka č.: 241685

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:55

  • Jaroslav Jerry Svoboda

    Bělouši

    Položka č.: 241686

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:56

    akryl, plátno, 2016, 40 x 50,5 cm, sign. PD Svoboda a na zadní straně Svoboda 2016, autor o vzniku díla: Jiz od detstvi jsem rad kreslil kone a snad videl vsechny dily Vinetoua.. O prazdninach jsem pobyval v krasne krajine na Rakovnicku,kde me to inspirovalo k pozdejsimu pobytu v Kanade, kde se cast…

  • Radomil Uhlíř

    Šém

    Položka č.: 241687

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:57

    olej, lepenka, 1997, 40 x 49,3 cm, sign. PD Rado 97, rám, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná

  • Antonín Vojtek

    Tam na Pohansku

    Položka č.: 241688

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:58

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Antonín Vojtek

    Rybník Apollo

    Položka č.: 241689

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:59

  • Jaroslav Vyskočil

    (1950)

    Otisk smutku

    Položka č.: 241690

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 18:00

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Haušek?

    Filipínské motivy

    Položka č.: 241693

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 18:03

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Eugen Ivanov

    (1966)

    Vzpomínky

    Položka č.: 241694

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 18:04

    akvarel, papír, 28,5 x 40,5 cm, sign. PD Ub, rám

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Vlasta Švejdová

    Vzdálenost lásce nevadí

    Položka č.: 241695

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 18:05

    kombinovaná technika, 9,5 x 14 cm, sign. LD Vlasta Švejdová, rám

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Dívka u piána

    Položka č.: 241696

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 18:06

    litografie, 1915, 18 x 23 cm, sign. PD Alex Jelínek 1915, rám, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)