Dražené položky

  • Petr Helbich (Fotografie (168. Aukce) - online část)

    Louka (Prales Mionší)

    Položka č.: 1141

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:44

    bromostříbrný kontakt, 2014, 12,8 x 17,8 cm, sign. PD Helbich 14, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Mimo cesty (Prales Mionší)

    Položka č.: 1142

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:45

    bromostříbrný kontakt, 2016, 12,6 x 17,8 cm, sign. PD Helbich 16, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Rákosí (Prales Mionší)

    Položka č.: 1143

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:46

    bromostříbrný kontakt, 2016, 8,9 x 11,8 cm, sign. PD Helbich 16, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Vegetace (Prales Mionší)

    Položka č.: 1144

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:47

    bromostříbrný kontakt, 2014, 17,3 x 13 cm, sign. PD Helbich 14, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Miroslav a Věra Chalupníčkovi (Fotografie (168. Aukce) - online část)

    Pohled na Prahu

    Položka č.: 1145

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:48

    bromostříbrná fotografie, 30. léta, 40 x 99 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Rudolf Janda (Fotografie (168. Aukce) - online část)

    (1907-2000)

    Polanka

    Položka č.: 1146

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:49

    bromostříbrná fotografie, 1966, 22,7 x 16,7 cm, na zadní straně popsáno autorem Polanka 1.5. 1966, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    (1907-2000)

    Polanka II.

    Položka č.: 1147

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:50

    bromostříbrná fotografie, 1962, 23,5 x 17,8 cm, na zadní straně popsáno autorem Polanka 1.7. 1962, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    (1907-2000)

    V pralese Mionší

    Položka č.: 1148

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:51

    bromostříbrná fotografie, 23 x 22 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan Janoušek (Fotografie (168. Aukce) - online část)

    (1967)

    Poledne

    Položka č.: 1149

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:52

    černobílá fotografie kolorovaná kombinovanou technikou vycházející ze starých fotografických postupů (kyanotypie), 2018, 60,5 x 44 cm, sign. PD Jan Janoušek 2018, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    (1967)

    Svítání

    Položka č.: 1150

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:53

    černobílá fotografie kolorovaná kombinovanou technikou vycházející ze starých fotografických postupů (kyanotypie), 2018, 60,5 x 44 cm, sign. PD Jan Janoušek 2018, při levém okraji cca 1 cm natrženo, antiqari.at Radhošťská

    (1967)

    Svítání II.

    Položka č.: 1151

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:54

    černobílá fotografie kolorovaná kombinovanou technikou vycházející ze starých fotografických postupů (kyanotypie), 2018, 44 x 60 cm, sign. PD Jan Janoušek 2018, při pravém okraji zbytky lepenky, antiqari.at Radhošťská

    (1967)

    Z rána

    Položka č.: 1152

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:55

  • Paul Koruna (Fotografie (168. Aukce) - online část)

    Akd dívky se závojem

    Položka č.: 1153

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:56

  • František Krasl (Fotografie (168. Aukce) - online část)

    (1912-1998)

    Keramika

    Položka č.: 1154

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:57

    bromostříbrná fotografie, 39,7 x 30,3 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, studium na Fotografické škole v Mnichově, člen SČVU Ostrava

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    (1912-1998)

    Při práci

    Položka č.: 1155

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:58

    bromostříbrná fotografie, 16,5 x 12,8 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, studium na Fotografické škole v Mnichově, člen SČVU Ostrava

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jaroslav Kysela (Fotografie (168. Aukce) - online část)

    (1913-2003)

    Karlův most

    Položka č.: 1156

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:59

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Maršálek (Fotografie (168. Aukce) - online část)

    (1939)

    Položka č.: 1157

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 20:00

    bromostříbrná fotografie, 28,5 x 27,5 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem a popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Antonín Mařík (Fotografie (168. Aukce) - online část)

    (1939)

    Curych

    Položka č.: 1158

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 20:01

    fotografie, 1968, 28,4 x 40 cm, sign. na zadní straně Antonín Mařík, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    (1939)

    Důvěrný rozhovor - Lausanne

    Položka č.: 1159

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 20:02

    fotografie, 1968, 22,2 x 35,5 cm, sign. na zadní straně Antonín Mařík, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    (1939)

    Jana Brejchová (s Terezkou)

    Položka č.: 1160

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 20:03

    fotografie, 1968, 22,8 x 30,2 cm, sign. na zadní straně Antonín Mařík, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    (1939)

    Moskva

    Položka č.: 1161

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 20:04

    fotografie, 1972, 36,7 x 26,5 cm, sign. na zadní straně Antonín Mařík, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    (1939)

    Moskva (Obuvník)

    Položka č.: 1162

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 20:05

    fotografie, 1972, 39,3 x 24,5 cm, sign. na zadní straně Antonín Mařík, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

  • Jerry Pasternak (Fotografie (168. Aukce) - online část)

    (1924-2010)

    Akt s růží

    Položka č.: 1163

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 20:06

    barevná fotografie, 35,5 x 23,6 cm, zataveno ve fólii, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    (1924-2010)

    Výzva

    Položka č.: 1164

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 20:07

    barevná fotografie, 27,5 x 35,5 cm, zataveno ve fólii, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Eva Pilarová (Fotografie (168. Aukce) - online část)

    (1939)

    Dům

    Položka č.: 1165

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 20:08

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Miroslav Pokorný (Fotografie (168. Aukce) - online část)

    (1946-2015)

    Cahoty

    Položka č.: 1166

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 20:09

    bromostříbrná fotografie, 46,5 x 46 cm, sign. na zadní straně Pokorný, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    (1946-2015)

    Z cyklu Cahoty

    Položka č.: 1167

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 20:10

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    (1946-2015)

    Z cyklu Žižkov

    Položka č.: 1168

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 20:11

    bromostříbrná fotografie, 24,5 x 36 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Ladislav Postupa (Fotografie (168. Aukce) - online část)

    (1929-2016)

    Položka č.: 1169

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 20:12

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    (1929-2016)

    Položka č.: 1170

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 20:13

    bromostříbrná fotografie, 45,5 x 47 cm, sign. na zadní straně L. Postupa a značeno autorským razítkem, při levém okraji natržený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců