-
Marie Michaela Šechtlová
(1952)
Hlavy
Položka č.: 278848Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:40
lept, 17,5 x 15 cm, sign. LD M.M. Šechtlová, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Ščerbakov
(1926-2007)
Muž a pes
Položka č.: 278833Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:24
dřevoryt, 1982, 24,2 x 18,2 cm, sign. DU J. Ščerbakov 82, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Pradleny
Položka č.: 278892Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:10
dřevoryt, 25 x 33 cm, sign. PD AMoravec, č. 35/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Mikoláš Axmann
(1955)
Špachtle a motýl
Položka č.: 253921Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:00
tuš, papír, 1971, 11,7 x 10 cm, sign. PD Ax. 71, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠ - výtvarný obor v Praze, žák L. Čepeláka na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar a Corpora Spiritus
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Dveře Hollaru
Položka č.: 281870Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:01
litografie, 1994, 12,5 x 9 cm, sign. PD Jiří Bouda 94, č. 160/200, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alena Antonová
(1930-2021)
Intimita
Položka č.: 281869Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:00
lept, 1994, 11,7 x 8,3 cm, sign. PD A. Antonová 94, č. 164/200, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení pražských malířů
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Vodrážka
(1894-1984)
Básník
Položka č.: 250762Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:16
tužka, papír, 22 x 15 cm, sign. PD Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Vodrážka
(1894-1984)
Básník
Položka č.: 250753Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:12
lept, 1949, 12,2 x 9,2 cm, LD značeno v desce V. 49, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Jalůvka
(1932)
Lenin
Položka č.: 250749Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:06
linoryt, 19,5 x 12 cm, sign. PD Jalůvka, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Štika
(1898-1975)
Krajina za rozbřesku
Položka č.: 250744Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:04
dřevoryt, 6 x 16 cm, sign. PD K. Štika, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, studium profesury kreslení, modelování a geometrie na FF UK, člen a předseda SČUG Hollar, člen UB
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Kalous
(1884-1960)
Pohled na dům
Položka č.: 250733Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:58
dřevoryt, 1946, 14,1 x 17,3 cm, sign. LD AKalous 1946, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Helena Horálková
(1955)
Ikaros
Položka č.: 278080Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:25
lept, 1993, 15,8 x 11,4 cm, sign. PD H. Horálková 93, č. 58/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně R. Klimoviče, J. Hořánka a J. Mahelky na SOŠV v Praze, prof. W. Klemkeho na Kunsthochschule v Berlíně
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Horčička
(1948)
Safari IV.
Položka č.: 246250Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:26
linoryt, 1982, 33,3 x 35,4 cm, sign. PD Horčička 1982, 14/25, zažloutlý a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na střední odborné škole výtvarné v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Hejda
(1927)
Tajtrlík
Položka č.: 246162Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:17
tuš, papír, 1980, 44,2 x 33,2 cm, sign. PD Jan Hejda 80, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Hejda
(1927)
Objekty
Položka č.: 244764Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:18
tisk, 1976, 44,2 x 32,5 cm, sign. PD Jan Hejda 76, 20/55, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Hejda
(1927)
Hra na štěstí
Položka č.: 244763Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:19
tisk, 1985, 43,4 x 36,1 cm, sign. PD Jan Hejda 85, 42614, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Portrét mladého muže
Položka č.: 242515Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:23
tuš, papír, 29,5 x 21 cm, monogr. PD A. B., Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Portrét muže
Položka č.: 242510Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:25
tuš, papír, 28,5 x 21 cm, sign. PN Bělocvětov, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Krajina s řekou
Položka č.: 259348Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:33
olej, karton, 30 x 34 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Arno Nauman
(1887-1959)
Mácha
Položka č.: 238839Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:48
litografie, 17,2 x 11,3 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Kasal
(1933)
Filmová postava
Položka č.: 237801Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:28
lept, 20,2 x 11,4 cm, sign. PD Jiří Kasal, 28/100, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan B. Melichar
(1908-1994)
Panorama Prahy
Položka č.: 237252Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:32
litografie, 30,5 x 56,5 cm, sign. PD Jan. B. Melichar, rám, č. 25/150, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák V. Beneše, W. Nowaka
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Šolta
(1924-1977)
Vojíni
Položka č.: 234190Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:18
fix, papír, 42,8 x 60,8 cm, při horním okraji mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Šolta
(1924-1977)
Orloj
Položka č.: 234189Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:19
fix, papír, 42,8 x 61 cm, při okrajích mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Šolta
(1924-1977)
Medvědov - S kamenem po hrázi
Položka č.: 234188Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:20
fix, papír, 42,8 x 60,8 cm, při okrajích natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Šolta
(1924-1977)
Horská krajina
Položka č.: 234187Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:21
fix, papír, 42,8 x 60,7 cm, ve spodní části mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Šváb
(1906-1999)
Hudba
Položka č.: 226613Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:18
linoryt, 24 x 17,5 cm, sig. DU Jaroslav Šváb, č. 20/78, Antikvariát Ostrovní, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, čestný člen Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Štika
(1898-1975)
Čtenář
Položka č.: 226610Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:16
dřevoryt, 1935, 9,7 x 23,8 cm, sign. PD K. Štika 35, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, studium profesury kreslení, modelování a geometrie na FF UK, člen a předseda SČUG Hollar, člen UB
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Štěch
(1908-1982)
Po náletu
Položka č.: 226607Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:14
dřevoryt, 23,4 x 35,3 cm, sign. PD K. Štěch, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marie Michaela Šechtlová
(1952)
Tábor
Položka č.: 226587Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:12
litografie, 1970, 28 x 21 cm, sign. PD Šechtlová 70, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO