-
Josef Bolf
(1971)
Mimo čas
Položka č.: 281602Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:45
litografie, 34,5 x 45 cm, sign. PD Josef Bolf 2018, č. 42/190
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Jedlička
(1944)
Nevěsta
Položka č.: 281576Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:19
litografie, 1966, 22,3 x 29,7 cm, sign. PD Jan Jedlička 66, při okrajích pokrčený, natržený papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Mandel ml.
Rybník před deštěm
Položka č.: 207006Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:16
olej, plátno, 75 x 130 cm, sign. PD J. Mandel ml., rám, vzadu štítek s popisem, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Bauer
(1960)
Zátiší s automobilem
Položka č.: 281704Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:27
lept, 24,6 x 31 cm, sign. DU Milan Bauer, č. 59/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rudolf Fila
(1932-2015)
William Blake
Položka č.: 281332Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:57
tisk, běloba, akvarel, papír, 2012, 40 x 33 cm, sign. DU R. Fila 12, žák B. Laciny na ŠUP v Brně a J. Mudrocha na VŠVU v Bratislavě, člen skupiny Konfrontácie
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Koblasa
(1932-2017)
Bez názvu
Položka č.: 281569Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:12
lept, 2002, 20,7 x 15 cm, sign. PD, E. A., žák prof. O. Španiela, J. Laudy a K. Pokorného na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace, Šmidrové a Skupiny D
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Hodonský
(1945)
Plovoucí smaragdy
Položka č.: 281590Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:33
litografie, 2010, 54 x 69,5 cm, sign. PD Hodonský 2010, č. 16/50, při okrajích, zejména v horní části, ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Holý
(1943-1998)
Jak básníci přicházejí o iluze 1
Položka č.: 281365Vyvolávací cena: 5.600 CZK (234 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:30
pastelka, fix, papír, 30 x 42 cm, vzadu razítko: Komise ČVU při Televizním studiu Praha, mimo kresbu pravý horní a pravý dolní roh ohnutý, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.600 CZK (234 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Holý
(1943-1998)
Jak básníci přicházejí o iluze 7
Položka č.: 281370Vyvolávací cena: 5.600 CZK (234 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:35
pastelka, fix, papír, 33 x 45 cm, vzadu razítko: Komise ČVU při Televizním studiu Praha, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.600 CZK (234 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Holý
(1943-1998)
Jak básníci přicházejí o iluze 6
Položka č.: 281369Vyvolávací cena: 5.600 CZK (234 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:34
pastelka, fix, papír, 33 x 45 cm, sign. vzadu St. Holý, vzadu razítko: Komise ČVU při Televizním studiu Praha, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.600 CZK (234 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Holý
(1943-1998)
Jak básníci přicházejí o iluze 5
Položka č.: 281368Vyvolávací cena: 5.600 CZK (234 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:33
pastelka, fix, papír, 33 x 45 cm, sign. vzadu St. Holý, vzadu razítko: Komise ČVU při Televizním studiu Praha, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.600 CZK (234 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Holý
(1943-1998)
Jak básníci přicházejí o iluze 4
Položka č.: 281367Vyvolávací cena: 5.600 CZK (234 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:32
pastelka, fix, papír, 33 x 45 cm, sign. vzadu St. Holý, vzadu razítko: Komise ČVU při Televizním studiu Praha, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.600 CZK (234 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Holý
(1943-1998)
Jak básníci přicházejí o iluze 3
Položka č.: 281366Vyvolávací cena: 5.600 CZK (234 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:31
pastelka, fix, papír, 33 x 45 cm, sign. vzadu St. Holý, vzadu razítko: Komise ČVU při Televizním studiu Praha, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.600 CZK (234 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Hubatka
(1960)
Lesní příhoda
Položka č.: 281663Vyvolávací cena: 5.800 CZK (242 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:46
olej, plátno, 1991, 105 x 90 cm, sign. PD Hubatka 91, klínový rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 5.800 CZK (242 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Mešita v Sýrii
Položka č.: 280071Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:24
olej, překližka, 37 x 45 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Chava Pressburger
(1930)
Kompozice
Položka č.: 281688Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:11
akvarel, ruční papír, 61 x 46 cm, sign. PD Ch. Pressburger, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Probst
(1948)
Mařka to je
Položka č.: 281675Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:58
olej, sololit, 59,5 x 78,5 cm, sign. LD Probst, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marek Rozehnal
(1982)
Autoportrét
Položka č.: 281670Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:53
akryl, šelak, lepenka, 161,5 x 75 cm, rám, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Barbora Pejšková
(1979)
Bez názvu
Položka č.: 281669Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:52
akryl, plátno, 2020, 120 x 100 cm, sign. PD Pejšk 2020, klínový rám, autorka o své tvorbě: Nejčastější inspirací je pro mne krajina, či nějaké krajinné fragmenty. Dlouhodobě mne pak zajímá otázka vztahů v prostoru, světla v prostoru, bodu a linie v prostoru - tyto prvky se prolínají v mé práci bez o…
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Barbora Pejšková
(1979)
Cesta
Položka č.: 281668Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:51
akryl, plátno, 2020, 100 x 120 cm, sign. PD Pejšk 20, klínový rám, autorka o své tvorbě: Nejčastější inspirací je pro mne krajina, či nějaké krajinné fragmenty. Dlouhodobě mne pak zajímá otázka vztahů v prostoru, světla v prostoru, bodu a linie v prostoru - tyto prvky se prolínají v mé práci bez ohl…
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Štolfa
(1930-2018)
Příboj
Položka č.: 281661Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:44
olejový pastel, papír, 2008, 11,5 x 10 cm, sign. DU Miroslav Štolfa 08, rám
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Igor Šebestík
(1943)
Count Basie
Položka č.: 281454Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:59
olej, plátno, 135 x 145 cm, sign. LD Igor Šebestík, rám, vzadu autorský štítek z Díla, malba zkrakelována, na několika místech odpadlá malba
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lada Knápková
(1982)
Bez názvu
Položka č.: 281445Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:50
akryl, plátno, 2007, 45 x 70 cm, sign. vzadu Lada Knápková 2007
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
5 náklaďáků
Položka č.: 255738Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:56
akryl, plátno, 74 x 100 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Sopka - kompozice
Položka č.: 255736Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:52
akryl, plátno, 75 x 95 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Portrét
Položka č.: 281478Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:23
olej, plátno, 48,5 x 34,5 cm, rám
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
Hiroshige Utagawa
(1797-1858)
Miya: Atsuka Terminal
Položka č.: 281467Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:12
dřevořez, 33,9 x 22,2 cm, nalepeno na černém papíru, značeno LD, místy poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Zálešák
(1936)
Černý jezdec (Ofélie)
Položka č.: 281457Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:02
olej, sololit, 2014, 120 x 85 cm, sign. PD Z.Zálešák 2014 , rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Šárka Růžičková Zadáková
(1982)
Ježíšek
Položka č.: 281524Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:27
akryl, plátno, 12 x 18 cm, sign. vzadu Š. Růžičková Zadáková
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Šárka Růžičková Zadáková
(1982)
Gympl
Položka č.: 281523Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:26
akryl, plátno, 2009, 12 x 18 cm, sign. vzadu Š. Růžičková Zadáková
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO