• Marian Palla

    Torzo na balkóně

    Položka č.: 63

    Vyvolávací cena: 17.000 CZK (680 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2019 15:00

    olej, nešepsovaná juta, 80 x 60 cm, sign. PD M. Palla, vystaveno v galerii Vltavín na výstavě Slovem i obrazem, 22. 4. - 20. 5. 2008

    Aktuální cena: 17.000 CZK (680 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Michael Rittstein

    Zoo

    Položka č.: 50

    Vyvolávací cena: 160.000 CZK (6.400 €)

    akryl, plátno, 2017, 100 x 80 cm, sign. PD M.Rittstein 2017, rám, autor patří mezi nejvýznamnější české malíře druhé půle 20. století, byl členem skupiny 12/15 a rovněž dlouholetým pedagogem na Akademii výtvarných umění. Nabízená položka obsahuje vše, co je pro Rittsteinovo dílo charakteristické: na…

    Aktuální cena: 160.000 CZK (6.400 €)

  • Otto Placht

    Noční město

    Položka č.: 48

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    pastel, papír, 70 x 100 cm, sign. vzadu Placht, autor je absolventem Akademie výtvarných umění v Praze, posléze se stal jedním z nejznámějších malířů expresivní abstrakce. Jeho tvorba je inspirovaná životem v jihoamerické džungli, kde střídavě s pražskými tvůrčími obdobími pobývá. Nabízené dílo je k…

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

  • Jiří Načeradský

    Galaktické děti

    Položka č.: 35

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    akvarel, tužka, papír, 1979, 49 x 34,5 cm, sign. PD Načeradský 79, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Petr Kvíčala

    Malé a velké vlnění

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.000 €)

    olej, plátno, 1987, 55,5 x 71 cm, sign. DU PK 87, olištováno, obraz Petra Kvíčaly,označený na blind rámu "Voda malé a velké vlnění duben 1987", pochází z význačné brněnské sbírky , majitel obraz získal přímo od autora v roce 1991. Dílo pochází z cyklu "Voda" - touto tematikou se…

    Aktuální cena: 95.000 CZK (3.800 €)

  • Slavoj Kovařík

    (1923-2003)

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 6.900 CZK (276 €)

    kombinovaná technika, sololit, 1987, 40,5 x 58,5 cm, sign. DU S. Kovařík 87, rám, žák prof. E. Filly, člen skupin SČVU, Parabola a Konfrontace

    Aktuální cena: 6.900 CZK (276 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Pavel Brázda

    (1926)

    Závodník

    Položka č.: 18

    sítotisk, 30 x 20,8 cm, sign. LD. Brázda, č. 1/13, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

    Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu

  • Pavel Brázda

    (1926)

    Chůze s hadí ženou

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    sítotisk, 2011, 47 x 33,2 cm, sign. LD Brázda 2011, č. 57/70, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Pavel Brázda

    (1926)

    Velký astronaut

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    sítotisk, 2011, 51,7 x 22 cm, sign. LD Pavel Brázda 2011, č. 57/70, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Petr Nikl

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    mezzotinta, 2005, 24,5 x 21,5 cm, sign. PD Petr Nikl 2005, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen Umělecké skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 4.700 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: ID1**7 Historie příhozu

  • Jiří Sopko

    Hlavičky

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    litografie, 1995, 54 x 43,4 cm, sign. PD Sopko 95, č. 11/100, žák prof. A. Pelce, člen Volného sdružení 12/15, Umělecké besedy

  • Jiří Slíva

    Palais du Vin

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    litografie, 40 x 26 cm, sign. PD JiříSlíva, č. 6/40, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

    Poslední dražitel: ID3**3 Historie příhozu

  • Jiří Slíva

    Žonglování s vínem

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    serigrafie, 24,5 x 19 cm, sign. DU Jiří Slíva, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Andy Warhol

    (1928-1987)

    Mick Jagger

    Položka č.: 1418

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 21:49

    tisk, 84 x 56,3 cm, značeno PD v tisku Andy Warhol, tisk MUMOK Stiftung Ludwig, VBK Wien 2010, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Eugen Weidlich

    (1916-1983)

    Kompozice II.

    Položka č.: 1423

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 21:45

    serigrafie, 58 x 43 cm, sign. PD Weidlich, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Bendy a A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen tvůrčí skupiny Plakát a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Eugen Weidlich

    (1916-1983)

    Kompozice II.

    Položka č.: 1420

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 21:42

    serigrafie, 63,5 x 43 cm, sign. PD Eugen Weidlich, 18/50, při levém horním okraji mimo tisk mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Bendy a A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen tvůrčí skupiny Plakát a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Eva Vlasáková

    Malé hrátky IV.

    Položka č.: 1410

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 21:32

    litografie, 22,8 x 15,8 cm, sign. PD Eva Vlasáková, č. VII/XLV., antiqari.at Radhošťská, žákyně J. Muziky, C. Raynei

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Klášter Jasov na Slovensku

    Položka č.: 1401

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 21:23

    dřevoryt, 1935, 10,4 x 17 cm, sign. PD Vik, LD značeno ve štočku VK-35, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie vě…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Na náplavce

    Položka č.: 1381

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 21:03

    2x dřevoryt, 1926, 6,6 x 14,7 cm, sign. PD Vik, LN značeno ve štočku VK - 26, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akade…

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Karel Veržakovský

    (1924-1963)

    Krajina snů

    Položka č.: 1373

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 20:55

    tempera, papír, 39,8 x 59 cm, rám, vzadu nalepen štítek s popisem, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Josef Velčovský

    Maltézské a Betlémské náměstí

    Položka č.: 1372

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 20:54

    2x tuš, papír, oba 15 x 21 cm, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslav Válek

    Pták

    Položka č.: 1367

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 20:49

    nerez ocel, v. 45 cm, značeno JV, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Antonín rytíř Randa

    Položka č.: 1364

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 20:46

    suchá jehla, 45,5 x 30,5 cm, sign. PD Josef Vaic, rám, autorský tisk, portrét ministra Rakouské monarchie, děkana právnické fakulty a zakladatele čs. práva, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Štěpán Peterka

    Položka č.: 1360

    Vyvolávací cena: 560 CZK (23 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 20:42

    dřevoryt, 1937, 17,5 x 12 cm, PD monogr. JV., lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 560 CZK (23 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Jar. Jozefy

    Položka č.: 1353

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 20:35

    dřevoryt, 1936, 11,8 x 6,9 cm, LN značeno ve štočku J.V., lezce zažloutlý papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris J.H. Štěrby

    Položka č.: 1352

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 20:34

    dřevoryt, 1929, 13,7 x 9,8 cm, sign. PD JVáchal , autorský tisk, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

  • Karel Uher

    (1891-?)

    Položka č.: 1346

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 20:28

    olej, plátno, 50 x 65,5 cm, sign. PD K. Uher, rám, studoval soukromě u malířů Kristinusa, K. Truppeho a O. Hlavsy

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Král a královna

    Položka č.: 1343

    akvarel, tužka, plátno, papír, 21,8 x 22 cm, sign. PD Troup, rám, na rámu drobné oděrky, zvlněné plátno, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Roland Topor

    (1938-1997)

    Na nové planetě

    Položka č.: 1338

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 20:21

    tuš, akvarel, koláž, papír, 38 x 28 cm, rám, koláže ze sci fi filmu Divoká planeta, scénář Roland Topor a René Laloux. Autor je známým francouzským umělcem, který dočasně pobýval v Československu a během svých výstav zanechal část své práce i v Praze.

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Roland Topor

    (1938-1997)

    V nebezpečí

    Položka č.: 1337

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 20:20