• Ota Bubeníček

    (1871-1962)

    Podvečerní krajina

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 12.500 CZK (500 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 11. 2018 15:00

    olej, karton, 24,5 x 34 cm, sign. PD O Bubeníček, rám, přiložen posudek od ak. mal. Pavla Padevěta, konzultováno s PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Mařáka, A. Slavíčka a R. O. von Ottenfelda na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 12.500 CZK (500 €)

    Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Dívka s křídlem

    Položka č.: 992

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 05:58

    litografie, 13,3 x 11 cm, sign. DU VladSuchánek, č. 93/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Jiří Vach

    Lidé v dešti

    Položka č.: 979

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 05:45

    suchá jehla, 10,7 x 35,6 cm, sign. PD J. Vach, č. 8/30, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Jan Krejčí

    (1942-2001)

    Salome

    Položka č.: 973

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 05:39

    litografie, 1999, 17,4 x 12,9 cm, sign. PD Jan Krejčí 99, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Kytky, K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen Volného sdružení Tolerance a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Dáma se škraboškou

    Položka č.: 972

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 05:38

    litografie, 8,4 x 3,8 cm, sign. PD L. Jiřincová, rám, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID2*** Historie příhozu

  • Jana Boudová

    (1931-2001)

    Starobylá ulička

    Položka č.: 970

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 05:36

    litografie, 1986, 43,5 x 32 cm, sign. PD J. Boudová 86, rám, 36/60, při okrajích mimo tisk mírně zažloutlý papír, při dolním okraji na papíře vodní skvrna, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Kuřačka (Autoportrét)

    Položka č.: 952

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 05:18

    litografie, 30,1 x 21,1 cm, sign. PD Milena Dvořáková, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    Muži u piva

    Položka č.: 951

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 05:17

    tempera, akvarel, papír, 37,8 x 46,9 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Pohled na areál Pražského hradu

    Položka č.: 949

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 05:15

    lept, 16,4 x 11,7 cm, sign. PD Josef Vaic, autorský list, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Koně v krajině

    Položka č.: 947

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 05:13

    litografie, 25,5 x 45,5 cm, sign. LD Vojt. Sedláček, zažloutlý papír, na papíře v dolní části skvrny, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    V baru

    Položka č.: 946

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 05:12

    dřevoryt na japanu, 1935, 39,8 x 32 cm, sign. PD V. Polášek 35, na papíře mimo tisk drobné skvrnky, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    Tři jízdní kola (Ex libris

    Položka č.: 943

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 05:09

    zinkografie, 1944, 8,5 x 5,2 cm, značeno v tisku Kamil L, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Uherské Hradiště

    Položka č.: 940

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 05:06

    litografie, 1975, 21 x 45 cm, sign. PD B. Krátky 75, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    Podzimní krajina

    Položka č.: 939

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 05:05

    tempera, sololit, 42 x 55 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Muž se psem

    Položka č.: 938

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 05:04

    tuš, běloba, papír, 22 x 15,5 cm, monogr. na zadní straně AB., Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Bojovník Irokézů

    Položka č.: 936

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 05:02

    litografie, 20 x 10,8 cm, sign. PD KaToman, pasparta, č. 17/23, II.stav, vzadu nalepen štítek Dílo, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Západ slunce

    Položka č.: 934

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 05:00

    litografie, 25,8 x 31,8 cm, sign. PD J. Valečka, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Aranka Červená

    (1950)

    Zátiší s citronem

    Položka č.: 925

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 04:51

    olej, karton, 18 x 25 cm, sign. PD A. Červená, rám, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek galerie Dílo s popisem, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Josef Mžyk

    Akty

    Položka č.: 914

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 04:40

    litografie, 2009, 40 x 47 cm, sign. PD Mžyk Josef 2009, č. 10/150, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sdružení pražských umělců

  • J. Šimek

    Nakládání sena

    Položka č.: 906

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 04:32

    olej, plátno, 48 x 66 cm, sign. PD J. Šimek, rám, na rámu poškození, antiqari.at Radhošťská

  • Procházka

    Karlův most

    Položka č.: 905

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 04:31

    olej, plátno, 50 x 61 cm, sign. LD Procházka, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • Karel Oberthor

    Milenci na návsi

    Položka č.: 903

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 04:29

    litografie, 1961, 42 x 31 cm, sign. SD K. Oberthor , při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jan Kudláček

    (1928-2017)

    Ptáček s píšťalkou

    Položka č.: 895

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 04:24

    kvaš, papír, 17 x 21,3 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Jan Kudláček

    (1928-2017)

    Bledule

    Položka č.: 896

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 04:22

    kvaš, papír, 18,5 x 22 cm, sign. PD Kudláček, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Bohumil Ullrych

    Akt na poli

    Položka č.: 876

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 04:02

    akvarel, papír, 1944, 38 x 45,5 cm, sign. PD B. Ullrych 44, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Julie Svobodová

    (1933-1998)

    České fialky - Princezna Drdolína

    Položka č.: 870

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 03:56

    tempera, papír, 1990, 36,5 x 29 cm, ilustrace ke knize pohádek a jiných vyprávění o středočeských hradech i podhradích: Dagmar Štětinová - České fialky, SNKP 1990, reprodukováno na str. 144, na zadní straně popsáno, při horním okraji pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Vodrážky na Odb…

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Julie Svobodová

    (1933-1998)

    České fialky - Truhlář a světýlka

    Položka č.: 869

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 03:55

    tempera, papír, 1990, 39,5 x 29,5 cm, ilustrace ke knize pohádek a jiných vyprávění o středočeských hradech i podhradích: Dagmar Štětinová - České fialky, SNKP 1990, reprodukováno na str. 103, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Vodrážky na Odborné výtvarné škole v Praze a pr…

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Julie Svobodová

    (1933-1998)

    České fialky - Dobrý vodník Vokáč

    Položka č.: 868

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 03:54

    tempera, papír, 1990, 38,7 x 28,5 cm, ilustrace ke knize pohádek a jiných vyprávění o středočeských hradech i podhradích: Dagmar Štětinová - České fialky, SNKP 1990, reprodukováno na str. 73, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Vodrážky na Odborné výtvarné škole v Praze a pro…

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Podzim

    Položka č.: 867

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 03:53

    tuš, papír, 1970, 28 x 39 cm, sign. LD Vojt. Sedláček 17./5. 70, rám, na zadní straně popsáno: 29. dubna 1971, Čs. spisovatel, Praha 1, Národní tř., Paní M. Štolcová, osobně od prof. Sedláčka, pasparta poškozena, chybí sklo, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, …

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu

  • Josef Pešan

    (1899-?)

    Z Holešovic, u mlýnů

    Položka č.: 862

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 03:48

    lavírovaná tuš, karton, 1941, 36,5 x 48,5 cm, sign. PD Josef Pešan, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)