• Ladislav Postupa

    List

    Položka č.: 729

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 01:35

    bromostříbrná fotografie, 58 x 52 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, při okrajích mírně pokrčený a natržený (2cm) papír, oříznuto, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Josef Procházka

    Postavička

    Položka č.: 713

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 01:19

    akvarel, tuš, ruční papír, 1974, 42 x 29,5 cm, monogr. LD P. 74, PD věnování z roku 1977, místy mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • František Podešva

    (1893-1979)

    Tři králové

    Položka č.: 711

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 01:17

    akvarel, tuš, papír, 1972, 29,2 x 21,3 cm, sign. PD Fr. Podešva Solaň 72, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a J. Bukovace a A. Brömseho na AVU v Praze, člen KVU Aleš

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Dívka na dece

    Položka č.: 707

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 01:13

    akvarel, papír, 1937, 42,5 x 58 cm, sign. LD B. Ullrych 37, kartonová pasparta, pasparta zašpiněná, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Bohumil Ullrych

    Akt zezadu

    Položka č.: 706

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 01:12

    akvarel, papír, 1940, 48 x 60 cm, sign. LD B. Ullrych 40, papír mírně zažloutlý, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Dívka na břehu jezera

    Položka č.: 705

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 01:11

    olej, papír, 1940, 40 x 50,3 cm, sign. PD Ullrych 1940, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Karel Molnár?

    Kuřácké zátiší

    Položka č.: 699

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 01:05

    olej, karton, 17,2 x 24,6 cm, na zadní straně popsáno: Molnár školní práce, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Lubomír Štefka

    Přízrak krajiny

    Položka č.: 687

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 00:53

    tempera, běloba, tuš, papír, 39,9 x 28,3 cm, jemně odřený papír v rozích, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • František Krasl

    (1912-1998)

    Vysoké pece

    Položka č.: 683

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 00:49

    barevná fotografie, 1974, 60,5 x 50 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, razítkem čfvu, vystaveno na Folosalonu Vítkovice, mírně pokrčený a při levém okraji natržený papír (1cm), Antikvariát Dlážděná, studium na Fotografické škole v Mnichově, člen SČVU Ostrava

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Jana Míčková

    Cesta v krajině

    Položka č.: 672

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 00:38

    tempera, papír, 1960, 79,5 x 59,3 cm, sign. PD Jana 60, v papíře na třech místech dírka, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Lubomír Štefka

    Západ slunce na pobřeží

    Položka č.: 671

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 00:37

    akvarel, běloba, tuš, papír, 1981, 38 x 56,5 cm, sign. PD L. Štefka 81, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Bohumil Ullrych

    Akt u jezírka

    Položka č.: 668

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 00:34

    olej, papír, 44 x 60 cm, antiqari.at Radhošťská

  • Miloš Kurovský

    (1924-2017)

    Usurpátor

    Položka č.: 667

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 00:33

    pastel, velur, 30 x 46 cm, sign. LD Kurovský, při levém okraji mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Miloš Kurovský

    (1924-2017)

    Kismet - nezvratný osud

    Položka č.: 666

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 00:32

    pastel, velur, 32 x 44,3 cm, sign. PD Kurovský, Antikvariát Dlážděná

  • Dagmar Černá

    Děvčica v kroji

    Položka č.: 653

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 00:19

    akvarel, tuš, tužka, papír, 42,8 x 30,2 cm, sign. PD Dagmar Černá, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Ullrych

    Opalování na Petříně

    Položka č.: 651

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 00:17

    olej, papír, 22 x 30 cm, sign. PD B. Ullrych, nepatrně ohnuté rohy, antiqari.at Radhošťská

  • Jan Rýz

    (1946-2016)

    Plochá dráha

    Položka č.: 649

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 00:15

    akvarel, papír, 1991, 65,7 x 45,5 cm, sign. PD Jan Rýz 91, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Borovského na Pedagogické fakultě Univerzity v Hradci Králové, člen Středočeského sdružení výtvarníků a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

    Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    U vody

    Položka č.: 626

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2018 23:52

    olej, karton, 1932, 14,7 x 20,5 cm, sign. PD B. Ullrych 32, vzadu popsáno autorem, při okrajích lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Jindřich Bubeníček

    (1856-1935)

    Kostelík

    Položka č.: 622

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2018 23:48

    akvarel, papír, 23,5 x 32 cm, sign. PD Jindř. Bubeníček, rám, žák prof. B. Swertse a A. Lhoty na AVU v Praze, člen JUV v Praze

  • František Pulec

    (1913-1999)

    Moře podle Knüpfera

    Položka č.: 589

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2018 23:15

    olej, deska, 45,5 x 87 cm, sign. PD F. Pulec, rám, žák prof. V. Nechleby na AVU v Praze, člen JVU a UVU

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Boulevard

    Položka č.: 583

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2018 23:09

    fix, akvarel, papír, 16,6 x 23,2 cm, sign. PD Jíra, uprostřed přeložený, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Vít Ondráček

    Z cyklu Profily

    Položka č.: 570

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2018 22:56

    tuš, papír, 1998, 42 x 30 cm, sign. PD Vít Ondráček 1998, cliprám, vzadu razítko autora, popsáno, LD prasklé sklo, žák prof. D. Chatrného na SUPŠ v Brně, člen TT klubu v Brně

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Marie Tefrová

    Maska

    Položka č.: 553

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2018 22:39

    olej, plátno, 1995, 40 x 30 cm, sign. LD Tefrová 95, rám, vzadu nalepen štítek galerie Dílo s popisem, soukromé studium, studium na Lidové škole umění v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jiří Načeradsky

    Muž a žena

    Položka č.: 549

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2018 22:35

    lavírovaná kresba tuší, 2000, 41,8 x 29,5 cm, sign. DU Načeradský 2000, oboustranná kresba, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • James Janíček

    Waiting for Godot II.

    Položka č.: 508

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2018 15:00

    lept, akvatinta, 1975, 24 x 19 cm, sign. DU Janíček 75, č. 1/40, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jiří Salajka

    Položka č.: 481

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    olej, plátno, 100 x 70 cm, sign. PD Salajka, rám, Antikvariát Dlážděná, studium výtvarné výchovy na PedF MU v Brně

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Poslední dražitel: ID2**9 Historie příhozu

  • Břetislav Janovský

    Dlouhé vlasy

    Položka č.: 480

    kombinovaná technika, papír, 78 x 52 cm, sign. PD B. Janovský, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Poslední dražitel: ID1**7 Historie příhozu

  • Eugen Ivanov

    (1966)

    Podzimní sny

    Položka č.: 461

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    akvarel, papír, 2010, 29,5 x 42 cm, sign. PD Ub

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Jan Kudláček

    (1928-2017)

    Vodník

    Položka č.: 453

    kvaš, papír, 29,5 x 19 cm, sign. PD J. Kudláček, pasparta, Antikvariát Ostrovní

  • Jan Kudláček

    (1928-2017)

    Had

    Položka č.: 452

    kvaš, papír, 1971, 41 x 24 cm, sign. LD J. Kudláček 1971, pasparta, Antikvariát Ostrovní