• Michal Gabriel

    Položka č.: 412

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 09:19

    tužka, papír, 1995, 20,8 x 29,3 cm, sign. PD M. Gabriel 1995, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Hány na AVU v Praze, člen skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Alena Šlapáková

    Korálový svět

    Položka č.: 408

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 09:15

    litografie, 1993, 42,5 x 31,5 cm, sign. PD A. Šlapáková 93, 46/90, Antikvariát Dlážděná, studium na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Vach

    Happy day

    Položka č.: 405

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 09:12

    lept, 2014, 10,5 x 35,6 cm, sign. PD J. Vach, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, člen svazu výtvarníků a sdružení výtvarníků Karlova mostu

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Dieter Eckert

    Položka č.: 402

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 09:09

    lept, 30 x 34,5 cm, sign. PD D. Eckert, autorský tisk

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Dieter Eckert

    Kompozice I

    Položka č.: 401

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 09:08

    lept s hlubotiskem, 24,5 x 29,5 cm, sign. PD D. Eckert, č. 2/50

  • Jiří František Dvořák

    Tvář nahoty I

    Položka č.: 376

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 08:43

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Barbora Blahutová

    Láska vždycky zvítězí

    Položka č.: 347

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 08:14

    kombinovaná technika, papír, dřevo, 2002, 100 x 50 cm, vzadu nalepen štítek: Aukční síň Trans Ars, při okrajích drobné oděrky , antiqari.at Radhošťská, Barbora Blahutová, nar. 1941 ve Veselí nad Lužnicí, žije v italském Miláně a Vlastiboři u Soběslavi, 1969 ukončila studium sochařství na Akademii vý…

    Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu

  • Václav Benedikt

    Položka č.: 345

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 08:12

    litografie, 1993, 48 x 38 cm, sign. PD Benedikt 93, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák J. Patery, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze, Česko-Bavorského uměleckého spolku a Sdružení pražských malířů

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Jiří Bernard

    V předklonu

    Položka č.: 342

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 08:09

    lept, akvatinta, 33 x 21,5 cm, sign. PD , rám, 24/75, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Václav Bláha

    Nohy

    Položka č.: 340

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 08:07

    litografie, 2009, 27,3 x 38,4 cm, sign. PD V Bláha 2009, č. 98/100, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jindřich Bajgar

    (1913-1991)

    Kompozice pro XVII. Divadelní Máj v Krnově

    Položka č.: 338

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 08:05

    linoryt, 1973, 27,3 x 40 cm, sign. PD Jindřich Bajgar 1973, 33117, LD věnování, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpka na ČVUT v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID3**3 Historie příhozu

  • Mikuláš Axmann

    Betlém

    Položka č.: 335

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 08:02

    litografie, 1998, 42,5 x 36,5 cm, sign. PD Mikuláš Axmann 1998, 43013, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Richard Augustin

    (1975)

    Louka č. 1

    Položka č.: 334

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 08:01

    monotyp, 2011, 42 x 29,5 cm, sign. LD Richard Augustin, Antikvariát Dlážděná

  • Jiřina Adamcová

    (1927)

    Vzkříšení II.

    Položka č.: 333

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 08:00

    linoryt, kombinovaná technika, papír, 1995, 52 x 42 cm, sign. LD Jiřina Adamcová 95, na zadní straně popsáno, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. V. Pukla na AVU v Praze, členka Unie výtvarných umělců, Asociace volné grafiky a Svazu čsl. výtv. umělců

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Čestmír Janošek

    Mrtvý jelen - barevný

    Položka č.: 327

    Vyvolávací cena: 8.500 CZK (340 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2019 15:00

    mrazovka, 1967/68, 88 x 62,5 cm, sign. DU Janošek 1967/68, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 8.500 CZK (340 €)

  • Čestmír Janošek

    Černý kruh

    Položka č.: 302

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Čestmír Janošek

    Položka č.: 301

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    mrazovka, 32,7 x 47,7 cm, při okraji lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Čestmír Janošek

    Znamení

    Položka č.: 289

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    strukturální grafika, 1962, 21,3 x 41,2 cm, monogr. PD Č.J. 62, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Čestmír Janošek

    Mráz

    Položka č.: 287

    mrazovka, 29 x 45 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Otisky

    Položka č.: 285

    mrazovka, 30 x 42 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Položka č.: 283

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    monotyp, 28,8 x 19,9 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Dimitrij Kadrnožka

    (1923-?)

    Akt dívky

    Položka č.: 270

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    tužka, papír, 2012, 58,5 x 42,5 cm, sign. LD Kadrnožka 2012, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Lucie Skřivánková

    (1982)

    Brutalismus

    Položka č.: 268

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    litografie, 2018, 48,5 x 65 cm, sign. PD Lucie J. Skřivánková, 2018, č. 44/70

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu

  • Michal Rapant

    (1986)

    Zátiší přežití Dobrodružství je plné nepohodlí a zdržuje od oběda 02

    Položka č.: 266

    litografie, 2018, 40 x 46,4 cm, sign. PD Rapant 2018, č. 26/75

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Marina Richter

    Král Lear I. act - Láska ke králi

    Položka č.: 252

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    lept, akvatinta, 1990, 35,4 x 19 cm, sign. PD Marina Richterová 90, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze

  • František Matoušek

    (1967)

    New York - Chrysler building

    Položka č.: 240

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    serigrafie, 2017, 63 x 44 cm, sign. PD Matoušek 2017, č. 51/77, vzadu popsáno, antiqari.at Radhošťská, žák J. Lindovského a J. Davida na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • František Matoušek

    (1967)

    Parlament

    Položka č.: 239

    serigrafie, 2015, 47,5 x 67,5 cm, sign. PD Matoušek 2015, č. 14/77, vzadu věnování, antiqari.at Radhošťská, žák J. Lindovského a J. Davida na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Josef Hampl

    (1932-2019)

    Položka č.: 233

    litografie, 1988, 40,8 x 29,7 cm, sign. PD Jos. Hampl 88, rám, č. 87/95, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Masáka na Škole dekorativních umění v Praze

  • Winfred Gaul

    (1928-2003)

    Položka č.: 230

    serigrafie, 1970, 45 x 45 cm, sign. PD Gaul 70, č. 55/100

  • Winfred Gaul

    (1928-2003)

    Geometrická kompozice

    Položka č.: 229

    serigrafie, 34,1 x 50,7 cm, sign. PD Gaul, č. 54/100