• Oldřich Holíček

    (1921-1993)

    Mateřství

    Položka č.: 797

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 01:43

    tempera, kombinovaná technika, papír, 16,5 x 19,5 cm, sign. PD OH, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na Škole uměleckých řemesel v Brně

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Oldřich Holíček

    (1921-1993)

    Položka č.: 796

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 01:42

    kombinovaná technika, papír, 11 x 16 cm, monogr. PD OH, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na Škole uměleckých řemesel v Brně

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Oldřich Holíček

    (1921-1993)

    Setkání

    Položka č.: 795

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 01:41

    olej, sololit, 60. léta 20. století, 26,8 x 46,8 cm, monogr. PD a na zadní straně OH, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na Škole uměleckých řemesel v Brně

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Oldřich Holíček

    (1921-1993)

    Dětské hřiště

    Položka č.: 794

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 01:40

    olej, sololit, 1964, 29,2 x 39,5 cm, monogr. PD OH, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na Škole uměleckých řemesel v Brně

  • Jan Hísek

    Pláč III

    Položka č.: 788

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 01:34

    mezzotinta, 2006, 12,7 x 8,7 cm, sign. PD Jan Hísek 2006, č. 94/100, žák prof. M. Hegara a J. Solpery na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Pionýr

    Položka č.: 785

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 01:31

    akvarel, pastel, tuš, uhel, papír, 38 x 31,5 cm, sign. LD VHejna, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Růst z něčeho

    Položka č.: 784

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 01:30

    akvarel, tužka, papír, 63 x 45 cm, sign. PD VHejna, přeložený a mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Vilém Heckel

    (1918-1970)

    Člověk a jeho svět

    Položka č.: 776

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 01:22

    fotografie, 1953, 29 x 21,5 cm, vzadu razítko autora, drobná skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní, člen fotografické sekce SČVU

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Vilém Heckel

    (1918-1970)

    Motocyklový závodník

    Položka č.: 775

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 01:21

    fotografie, 1960, 29,4 x 22,5 cm, vzadu razítko autora, Antikvariát Ostrovní, člen fotografické sekce SČVU

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Vilém Heckel

    (1918-1970)

    Pákistán

    Položka č.: 774

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 01:20

    fotografie, 1967, 30,7 x 23,7 cm, vzadu razítko autora, při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, člen fotografické sekce SČVU

  • Vilém Heckel

    (1918-1970)

    Pákistánské děvče

    Položka č.: 773

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 01:19

    fotografie, 1967, 30,6 x 24 cm, vzadu razítko autora, Antikvariát Ostrovní, člen fotografické sekce SČVU

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Vilém Heckel

    (1918-1970)

    Pákistán

    Položka č.: 772

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 01:18

    fotografie, 1967, 30,3 x 23,5 cm, vzadu razítko autora, Antikvariát Ostrovní, člen fotografické sekce SČVU

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Vilém Heckel

    (1918-1970)

    Portét hory (Ariana, Afghánistán)

    Položka č.: 771

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 01:17

    fotografie, 1965, 29 x 21,5 cm, vzadu razítko autora, Antikvariát Ostrovní, člen fotografické sekce SČVU

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Karel Gratias

    Portrét ženy

    Položka č.: 757

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 01:03

    bromostříbrná fotografie, 70.-80. léta, 39,8 x 30,3 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Přijel cirkus

    Položka č.: 745

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 00:51

    litografie, 32,2 x 44,2 cm, sign. PD V. Fiala, č. 473/500, LD značeno na kameni vf, Antikvariát Ostrovní, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: ID2*** Historie příhozu

  • Josef Dudek

    Ta druhá

    Položka č.: 732

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 00:38

    lept, akvatinta, 1989, 15,7 x 9,7 cm, sign. PD Dudek, 71/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. D. Janouška, J. Jemelkové a Z. Přikryla na PedF UP v Olomouci

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Drtikol

    (1883-1961)

    Portrét ženy

    Položka č.: 730

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 00:36

    bromostříbrná fotografie, 1922, 14,8 x 10,8 cm, LD značeno slepotiskovým razítkem Drtikol & spol Praha 1922, rám, při okrajích lehce poškozeno, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská, studium na Učebním a výzkumném ústavu pro fotografování v Mnichově, člen SČSVU

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Veronika Drahotová

    (1975)

    Space Dust Leftovers - studie

    Položka č.: 729

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 00:35

    olej, plátno, 2016, 29,5 x 30 cm, sign. na zadní straně Veronika Drahotová 2016, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Sopka, Z. Berana a J. Davida na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Veronika Drahotová

    (1975)

    Položka č.: 728

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 00:34

    akryl, kombinovaná technika, plátno, 2016, 45,5 x 40 cm, sign. na zadní straně Veronika Drahotová 2016, napínací rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Sopka, Z. Berana a J. Davida na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Ilustrace k Danteho Božské komedii

    Položka č.: 708

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 00:14

    dřevoryt, 1950-1969, 24,5 x 19 (27,5 x 20) cm, značeno DU Dalí, na papíře místy drobné skvrnky, Antikvariát Dlážděná, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Položka č.: 704

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 00:10

    litografie, 41,8 x 35,8 cm, sign. PD Dalí, MDCCXCVII/MM, Atelier Jobin Paris, LD značeno vodotiskovým razítkem Dalí, Antikvariát Dlážděná, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Mirage

    Položka č.: 699

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 00:08

    litografie, 29 x 48 cm, sign. PD Dalí, MDCCXCI/MM, Atelier Jobin Paris, LD značeno vodotiskovým razítkem Dalí, Antikvariát Dlážděná, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Assumpta Corpuscularia Lapislazulina

    Položka č.: 691

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2018 23:57

    tisk, 48 x 30,7 cm, PD značeno v tisku Dalí, č. MDCXCIII/MM, na papíře slepotisková značka Dalí edition, antiqari.at Radhošťská, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Očistec. Zpěv č. 19: Dantův sen

    Položka č.: 682

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2018 23:48

    dřevoryt, 1960, 33 x 26,2 cm, přiložen díl Božské komedie Očistec, který byl vydán v italském jazyce k těmto dřevotům Salvadora Dalího, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Božská komedie

    Položka č.: 681

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2018 23:47

    barevný dřevoryt, 25,5 x 18 cm, značeno NU v desce Dalí, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Karel Černý

    Kytice s kopretinami

    Položka č.: 672

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2018 23:38

    olej, plátno, 60 x 50 cm, sign. PD KČerný, rám, na rámu drobná poškození

    Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu

  • Jiří Corvin

    (1931-2004)

    Položka č.: 666

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2018 23:32

    tuš, papír, 37,5 x 39 cm, sign. PD Corvin, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Corvin

    (1931-2004)

    Položka č.: 665

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2018 23:31

    olej, sololit, 46,8 x 28 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře a J. Želibského na AVU v Praze

  • Zdeňka Burgetová

    Abstrakce

    Položka č.: 664

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2018 23:30

    litografie, 1982, 43 x 32,4 cm, sign. PD Zdeňka Burgetová 1982, 14793, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Dívka s květinami hnědo zelená

    Položka č.: 663

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2018 23:29

    litografie, 1986, 41,7 x 30,8 cm, sign. PD Z. Burgetová 86 , 41/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)