• Jiří Anderle

    Po tom, co bude zítra, se raději neptej

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (800 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2017 15:00

    měkký kryt, mezzotinta, suchá jehla, 1983, 93 x 62 cm, sign. DU Anderle 75 - 83, autorský tisk IXX/XXX, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 20.000 CZK (800 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Jiří Anderle

    Vanitas VII.

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 22.000 CZK (880 €)

    měkký kryt, suchá jehla, 1983, 95,5 x 64 cm, sign. PD Anderle, č. 11/70, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 22.000 CZK (880 €)

  • Jiří Anderle

    Vanitas I.

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    měkký kryt, suchá jehla, 1983, 31,5 x 26,5 cm, sign. DU Anderle, č. 1/70, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Jiří Anderle

    Dívka - stárnutí

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (176 €)

    měkký kryt, suchá jehla, 1983, 19,5 x 19,5 cm, sign. PD Jiří Anderle 1983, zkušební tisk, vzadu razítko Anderle - archiv Nr. 246 Baukunst - Galerie, Köln, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Jiří Anderle

    Zrak (podle Goltzia)

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    měkký kryt, suchá jehla, 1983, 66 x 49,5 cm, sign. DU Anderle, č. 1/70, z cyklu Dialog s velkými mistry, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Jiří Anderle

    Čich (podle Goltzia)

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 18.500 CZK (740 €)

    měkký kryt, suchá jehla, ručně kolorováno, 1983, 66 x 48,5 cm, sign. DU Anderle, č. 1/10, z cyklu Dialog s velkými mistry, deska během tisku poškozena, vytištěno pouze 21 exemplářů, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 18.500 CZK (740 €)

  • Jiří Anderle

    Hmat (podle Goltzia)

    Položka č.: 21

    měkký kryt, suchá jehla, 1983, 66,5 x 49,5 cm, sign. DU Anderle, č. 1/70, z cyklu Dialog s velkými mistry, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Jiří Anderle

    Apokalyptičtí jezdci - smrt, hlad, válku a mor na zem přinášející (podle Dürera)

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    lept, 1982, 96 x 65 cm, sign. DU Anderle, č. 37/50, z cyklu Dialog s velkými mistry, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Jiří Anderle

    Ecce Homo (podle Dürera)

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 12.900 CZK (516 €)

    lept, suchá jehla, 1982, 96 x 65 cm, sign. DU Anderle, č. 1/50, z cyklu Dialog s velkými mistry, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 12.900 CZK (516 €)

  • Jiří Anderle

    Křesťanská láska I. (podle Barnarda Luini)

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 7.100 CZK (284 €)

    měkký kryt, suchá jehla, 1982, 30 x 27,5 cm, sign. DU Anderle, č. 67/70, z cyklu Dialog s velkými mistry, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 7.100 CZK (284 €)

  • Jiří Anderle

    Judita s hlavou Holoferna (podle Lucase Cranacha)

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 12.500 CZK (500 €)

    lept, suchá jehla, 1982, 66 x 49,5 cm, sign. DU Anderle, č. 1/70, z cyklu Dialog s velkými mistry, finální verze, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 12.500 CZK (500 €)