• Karel Chaba

    (1925-2009)

    Mladý Pablo Picasso

    Položka č.: 230844

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (560 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2019 18:08

    olej, papír, 22 x 17 cm, sign. LD Chaba, rám, soukromé studium

    Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)

  • Jan Zrzavý

    Anděl

    Položka č.: 231013

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2019 19:10

    lept, 22,5 x 14,5 cm, sign. PD Jan Zrzavý, č. 98/100, Antikvariát Dlážděná, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

  • Ota Janeček

    Přání k narozeninám

    Položka č.: 230982

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2019 18:39

    2 x pastel, 1x linoryt, pastely 13 x 13,5 cm a 28,5 x 12 cm, linoryt 21,5 x 9 cm, sign. DU Ota Janeček, Jedná se o dvojlist s věnováním k narozeninám od Oty Janečka, 2x barevný pastel, 1x linoryt, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Radim Malát

    (1930-1997)

    Velký bojovník

    Položka č.: 230978

    Vyvolávací cena: 50.000 CZK (2.000 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2019 18:35

    akryl, sololit, 1996, 110 x 90 cm, sign. PD Malát 96, rám, vzadu popsáno autorem, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana a K. Lidického na PedF UK v Praze, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 50.000 CZK (2.000 €)

  • Ota Janeček

    Buňky

    Položka č.: 230956

    Vyvolávací cena: 85.000 CZK (3.400 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2019 18:13

    olej, deska, 1983, 39 x 49 cm, sign. LD Janeček , rám, č.k. 4041, vzadu autorsky popsáno Ota Janeček 83 Úniky, jeden z předních českých umělců tzv. generace druhé světové války. Studoval kresbu na ČVUT v Praze u O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, kteří měli také později vliv na jeho dílo. Byl čl…

    Aktuální cena: 85.000 CZK (3.400 €)

  • Radim Malát

    (1930-1997)

    Radar II.

    Položka č.: 230954

    Vyvolávací cena: 60.000 CZK (2.400 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2019 18:11

    olej, sololit, 1966, 49 x 52 cm, sign. DU Malát 66, rám, při okrajích drobná poškození, na rámu drobné oděrky, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana a K. Lidického na PedF UK v Praze, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 60.000 CZK (2.400 €)

  • Eva Činčerová

    Vojáci

    Položka č.: 227981

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2019 13:00

    lept, 1975, 36 x 25,8 cm, sign. PD Činčerová 75, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Hedvika Vilgusová

    (1946-2007)

    Klaun

    Položka č.: 227976

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2019 12:35

    litografie, 1984, 27,2 x 21,8 cm, sign. PD Hedvika Vilgusová 84, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Pavel Sivko

    (1923-1974)

    Stromy

    Položka č.: 227975

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2019 12:30

    lept, 1984, 33 x 24,1 cm, sign. PD Pavel Sivko 84, č. 182/200, přeložený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Anna Khunová

    Okno

    Položka č.: 227974

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2019 12:25

    lept, 1974, 21,7 x 16,8 cm, sign. PD A. Khunová 74, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar, UVU a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Jitka Walterová

    Tvář pod maskou

    Položka č.: 227973

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2019 12:20

    akvatinta, 1979, 21,1 x 15,1 cm, sign. PD J. Walterová 1979, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Trnky, A. Strnadela a Z. Sklepka na VŠUP v Praze, členka Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Milan Erazim

    Postavy

    Položka č.: 227971

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2019 12:10

    litografie, 1979, 18,7 x 12,9 cm, sign. PD M. Erazim 79, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Markéta Králová

    Podzim

    Položka č.: 227970

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2019 12:05

    lept, akvatinta, 24 x 15,1 cm, sign. PD M. Králová, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, J. Mikuly, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Milan Erazim

    Voják

    Položka č.: 227966

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2019 11:50

    lept, mezzotinta, 21 x 14 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Jirka

    Orloj

    Položka č.: 227964

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2019 11:45

    lept, 19,8 x 14 cm, sign. PD Jiří Jirka, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Vach

    Položka č.: 227773

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2019 11:15

    suchá jehla, 20,1 x 11 cm, sign. PD J. Vach, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Tesař

    (1924-2008)

    Bitva

    Položka č.: 227747

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2019 10:50

    tuš, akvarel, papír, 23,5 x 30,2 cm, monogr. PD V.T., Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Jan Kudláček

    (1928-2017)

    Ilustrace

    Položka č.: 227373

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2019 10:30

    kvaš, papír, 27,5 x 44 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Jan Kudláček

    (1928-2017)

    Ilustrace

    Položka č.: 227372

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2019 10:25

  • Jan Kudláček

    (1928-2017)

    Ilustrace ke knize: Chlapček pierko

    Položka č.: 227371

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2019 10:20

    kvaš, papír, 23,5 x 25,5 cm, sign. LD Jan Kudláček, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Josef Krejsa

    (1896-1941)

    Babičino údolí - Staré Bělidlo

    Položka č.: 227362

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2019 10:18

    dřevoryt, 22,5 x 26,5 cm, sign. LD JKrejsa, Antikvariát Ostrovní, studoval architekturu a staromistrovské techniky u Františka Alta ve Vídni, figurální kresbu, anatomii a perspektivu u F. P. Michettiho v Itálii, později na AVU u Maxe Pirnera

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • Jan Charles Vondrouš

    (1884-1970)

    Hradčany od východu

    Položka č.: 226668

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2019 10:00

    lept, 1922, 12,3 x 16 cm, sign. PD J.C. Vondrouš, zažloutlý papír, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Pavel Sukdolák

    (1925)

    Položka č.: 226578

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2019 14:00

    kombinovaná technika, 20,4 x 13,8 cm, sign. DU Pavel Sukdolák, č. 23/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Anna Khunová

    Klec

    Položka č.: 226311

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2019 13:35

    lept, 20 x 19,7 cm, sign. PD Anna Khunová, č. 6/81, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar, UVU a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Burant

    (1924-2001)

    Žena s rybou

    Položka č.: 226156

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2019 13:15

    suchá jehla, 1983, 11,9 x 7,6 cm, sign. PD F. Burant 1983, č. 13/120, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole, žák prof. Kaplického na VŠUP v Praze, člen skupiny UB 12, spolku Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Cloude Monet

    Chrysanthemy

    Položka č.: 222011

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2019 11:15

    reprodukce na plátně, 40 x 30 cm, rám, vzadu štítek Ateliéru B & B, Antikvariát Ostrovní

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Vchod do kláštera Slaný

    Položka č.: 212174

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2019 10:15

    tuš, papír, 1934, 14,5 x 17,5 cm, sign. PD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Dvě ženy

    Položka č.: 229951

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2019 21:44

    lept, 10 x 13,3 cm, PN značeno v desce, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Stromy

    Položka č.: 229943

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2019 21:28

    tužka, papír, 1902, 28 x 20,2 cm, sign. LD 1902, papír lehce ušpiněný, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Položka č.: 229103

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2019 20:40

    litografie, 15,7 x 9,8 cm, rám, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu