• Vladimír Jandejsek

    Anděl

    Položka č.: 221406

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 02. 2020 15:00

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Pohled na Přerov

    Položka č.: 218083

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 02. 2020 14:45

    lept, 16,4 x 29,4 cm, sign. PD Petr Dillinger, č.89/300, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID2**3 Historie příhozu

    Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 215827

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 02. 2020 14:35

    litografie, 1984, 28,5 x 22,8 cm, sign. DU nečitelně, rám, č. 80/200, na rámu drobná poškození, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Grus

    (1891-1983)

    Zimní motiv

    Položka č.: 214755

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 02. 2020 14:29

    litografie, 44 x 59 cm, sign. PD J. Grus, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní, žák prof. H. Schwaigera na AVU v Praze, zakládající člen Skupiny 58, předseda SČVU

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Pavel Piekar

    Anděl

    Položka č.: 206199

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 02. 2020 15:30

    linoryt, 2009, 21,7 x 12,2 cm, sign. PD Piekar 2009, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium výtvarného umění u B. Kutila a manželů Hladíkových

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Viktor Stretti

    (1878-1957)

    Portrét herce Národního divadla

    Položka č.: 206193

    Vyvolávací cena: 190 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 02. 2020 15:29

    kresba na skle, tužka, 1951, 28,2 x 22,5 cm, monogr. PD V.S. 15 X. 1951, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes, spoluzakladatel a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 190 CZK (8 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Vodní květ

    Položka č.: 202134

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 02. 2020 15:15

    tuš, tužka, papír, 26 x 18,5 cm, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Karel Hruška

    Profil dívky

    Položka č.: 199566

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 02. 2020 14:56

    litografie, 1974, 19,2 x 32,5 cm, sign. PD K. Hruška 74, č. 5/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, prof. F. Tröstera na DAMU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Pegas

    Položka č.: 198399

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 02. 2020 14:41

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jakub Obrovský

    (1882-1949)

    Akt ženy

    Položka č.: 198059

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 02. 2020 14:40

    litografie, 1942, 28 x 20 cm, sign. LD j. Obrovský 1942, rám, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák E. K. Lišky, M. Pirnera a S. Suchardy na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných a Sdružení výtvarných umělců moravských (SVUM)

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Dům Minstrberský v Kutné Hoře

    Položka č.: 196735

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 02. 2020 14:37

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jindřich Mahelka

    (1919-1990)

    Zima

    Položka č.: 177629

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 02. 2020 14:02

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    U kotle

    Položka č.: 242431

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2020 00:04

    dřevoryt, novější otisk z původní matrice, 8 x 8,8 cm, na levém okraji (mimo tisk) je hnědá tečka, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Soudci

    Položka č.: 242432

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2020 00:00

    dřevoryt, pravděpodobně novější otisk z původní matrice, 8,2 x 7 cm, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Mnich

    Položka č.: 242430

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2020 23:56

    linořez, novější otisk z původní matrice, 12,5 x 8,5 cm, novotisk z původního štočku Josefa Čapka, který vznikl kolem 1915 pro staroříšské nakladatelství Josefa Floriana Dobré dílo, antiqari.at Radhošťská, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Žebračka

    Položka č.: 242429

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2020 23:54

    kolorovaný linořez, novější otisk z původní matrice, 13,1 x 6 cm, novotisk z původního štočku Josefa Čapka, který vznikl kolem 1915 pro staroříšské nakladatelství Josefa Floriana Dobré dílo, na spodním okraji papíru (mimo tisk) nepatrná šmouha patrně od tužky, antiqari.at Radhošťská, studium na Umě…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Oslík

    Položka č.: 242428

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2020 23:52

    kolorovaný linořez, novější otisk z původní matrice, 6,2 x 6,6 cm, novotisk z původního štočku Josefa Čapka, který vznikl kolem 1915 pro staroříšské nakladatelství Josefa Floriana Dobré dílo, mírně zažloutlý papír, na papíru (mimo tisk) skvrna od vody a malá dírka na pravém okraji, antiqari.at Radh…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Pes

    Položka č.: 242427

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2020 23:50

    linořez, novější otisk z původní matrice, 5 x 7,3 cm, novotisk z původního štočku Josefa Čapka, který vznikl kolem 1915 pro staroříšské nakladatelství Josefa Floriana Dobré dílo, antiqari.at Radhošťská, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Zamyšlení

    Položka č.: 242425

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2020 23:49

    kolorovaný linořez, novější otisk z původní matrice, 11,1 x 7,7 cm, novotisk z původního štočku Josefa Čapka, který vznikl kolem 1915 pro staroříšské nakladatelství Josefa Floriana Dobré dílo, antiqari.at Radhošťská, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Zajíček

    Položka č.: 242426

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2020 23:48

    linořez, novější otisk z původní matrice, 9 x 8,5 cm, novotisk z původního štočku Josefa Čapka, který vznikl kolem 1915 pro staroříšské nakladatelství Josefa Floriana Dobré dílo, antiqari.at Radhošťská, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • E. Scriven

    Captain Cook

    Položka č.: 242419

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2020 23:34

    mědirytina, 13 x 10 cm, značeno DU Engraved by E. Scriven from an original Picture by Dance in Greenwich Hospital, v pravém dolním rohu papír zašedlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • A. Václav Mašek

    Muž v kabátu

    Položka č.: 242408

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2020 23:12

    tuš, papír, 16 x 14,2 cm, praví horní roh papíru ohnutý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • A. Václav Mašek

    Matka a děti

    Položka č.: 242407

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2020 23:10

    tuš, uhel, papír, 15 x 12 cm, lehce zašlý papír, šmouhy od uhlu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na hřbitově

    Položka č.: 242387

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2020 22:39

    olej, plátno, 1930, 20,6 x 19,2 cm, sign. PD B. Ullrych 30, vzadu popsáno autorem, při okrajích roztřepené plátno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Bohumil Ullrych

    Džbán a hruška

    Položka č.: 242384

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2020 22:24

    olej, plátno, 26,2 x 22,2 cm, vzadu pozůstalostní razítko: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, při okrajích roztřepené plátno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Neboť v tebe doufám (Z knih B. V. Lohažský)

    Položka č.: 242381

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2020 22:18

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Gaston de Latenay

    (1859-1943)

    Setkání na cestě do přístavu

    Položka č.: 242363

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2020 22:14

    barevný dřevoryt, 1898, 25,5 x 22 cm, PD monogr. ve dřevě GL 98, papírová pasparta, Ilustrace: Homér, Nausikaa, 1898, papír na okrajích zašlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu

  • Národní pokladnice

    Replika "Groš Matyáše Korvína"

    Položka č.: 242290

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2020 22:02

    měď, zušlechtěno ryzím stříbrem 999/1000, průměr 40 mm, váha 20g cm, uloženo v plastovém pouzdře, země emitenta: Česká republika, Avers: Štít s opisem, Revers: Madona se závojem, nejvyšší mincovní kvalita - leštěné razidlo, vydala Národní pokladnice, přiložen certifikát autentičnosti Národní poklad…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Národní pokladnice

    Replika "Půlgroš Jana Lucemburského"

    Položka č.: 242289

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2020 22:00

    měď, zušlechtěno ryzím stříbrem 999/1000, průměr 40 mm, váha 20g cm, uloženo v plastovém pouzdře, papírový obal, země emitenta: Česká republika, Avers: Portrét Jana Lucemburského, Revers: Dvouocasý český lev, nejvyšší mincovní kvalita - leštěné razidlo, vydala Národní pokladnice, přiložen certifiká…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Národní pokladnice

    Replika "Denár Štěpána I."

    Položka č.: 242288

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2020 21:58

    měď, zušlechtěno ryzím stříbrem 999/1000, průměr 40 mm, váha 20g cm, uloženo v plastovém pouzdře, papírový obal, země emitenta: Česká republika, Avers: Portrét Ferdinanda IV., Revers: Znak habsburské monarchie, nejvyšší mincovní kvalita - leštěné razidlo, vydala Národní pokladnice, přiložen certifik…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)