• Arno Nauman

    (1887-1959)

    Boučkův statek na Malé Skále

    Položka č.: 520

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2020 16:55

    litografie, 15,5 x 21,5 cm, sign. PD A. Nauman, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • P. Dupre

    IV. Vue de Boheme

    Položka č.: 519

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2020 16:54

    mědirytina, 25,5 x 20 cm, značeno DU Chez les freres Ktauber. a PD P. Dupre scupl., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Eduard Machek

    (1775-1844)

    Křesomysl swoluje k roční dani

    Položka č.: 518

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2020 16:53

    litografie, 1. polovina 19. století, 25,2 x 33,4 cm, značeno LD nečitelně a PD A. Machek gedr., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Der Zuckerhut im Steingebirge zu Adersbach in Böhmen

    Položka č.: 517

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2020 16:52

    mědirytina, 14 x 17 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Klimeš (Kozina)

    (1881-1949)

    Národní divadlo

    Položka č.: 516

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2020 16:51

    lept, 18,5 x 24 cm, sign. PD B. Kozina, Antikvariát Dlážděná, absolvent akademie ve Stuttgartu, žák prof. F. Klimeše

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Rejchl

    (1899-1985)

    Hradec Králové

    Položka č.: 515

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2020 16:50

    akvatinta, 1936, 29,5 x 23 cm, sign. PD Jan Rejchl 36, pamětní list , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Václav Eisenreich

    (1892-1969)

    Plzeňsko - hrad Radyně

    Položka č.: 514

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2020 16:49

    litografie, 19 x 19,5 cm, sign. PD F. V. Eisenreich, Antikvariát Dlážděná, žák V. Šípa a J. Konůpka, poté studium na AVU v Praze u J. Obrovského a M. Švabinského

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • František Václav Eisenreich

    (1892-1969)

    Plzeň - u městských hradeb

    Položka č.: 513

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2020 16:48

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • František Václav Eisenreich

    (1892-1969)

    Plzeň - hlavní kostel

    Položka č.: 512

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2020 16:47

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • František Václav Eisenreich

    (1892-1969)

    Plzeň - Škodovy závody

    Položka č.: 511

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2020 16:46

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Die Schlackenburg bei Töplitz

    Položka č.: 510

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2020 16:45

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Rudolf Livora

    (1884-1958)

    Kostel Na prádle (Všehrdova Praha III.)

    Položka č.: 509

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2020 16:44

    dřevoryt, 24 x 20,5 cm, značeno LD LR, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a Lišky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Johann Gabriel Friedrich Poppel

    (1807-1882)

    Kolonáda s vřídlem v Karlových Varech

    Položka č.: 508

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2020 16:43

    mědirytina, 10,3 x 16,6 cm, značeno DU v desce Nach Natur gez. u. gestochen vonGez. v. C. Würbs a PD Stahlst. v. J. Poppel, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Vojtěch Hellich

    (1807-1880)

    Křížová chodba v bývalém klášteře dominikánů v Budějovicích Českých

    Položka č.: 507

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2020 16:42

    ocelorytina, kolem 1860, 15,6 x 12 cm, značeno LD v desce Jos. Hellich fecit a PD Aus der Kunst-Anstalt v. C F. Merckel Leipzig. A. Fesca sculpsit., z knihy: K. V. Zap, F. B. Mikovec - Památky a starožitnosti země České (nakladatelství I. L. Kober v Praze, 1864), na papíře mimo tisk drobné skvrnky, …

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Vojtěch Hellich

    (1807-1880)

    Socha sv. Jiří na hradě Pražském

    Položka č.: 506

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2020 16:41

    ocelorytina, kolem 1860, 17,3 x 16 cm, značeno LD v desce Hellich fecit. a PD Wurster sc., z knihy: K. V. Zap, F. B. Mikovec - Památky a starožitnosti země České (nakladatelství I. L. Kober v Praze, 1864), žák prof. J. Berglera ml. a F. Waldherra na AVU v Praze, poté studium na Akademii ve Vídni, čl…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Wilhelm Kandler

    (1816-1896)

    Kaple na Bezdězu uvnitř

    Položka č.: 505

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2020 16:40

    ocelorytina, kolem 1860, kolem 1860, 16 x 12 cm, značeno LD v desce Wilh. Kandler fecit. a PD Aus der Kunst-Anstalt v. C F. Merckel Leipzig. A. Fesca sc., z knihy: K. V. Zap, F. B. Mikovec - Památky a starožitnosti země České (nakladatelství I. L. Kober v Praze, 1864), na papíře skvrny, žák prof. F.…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • A. Václav Mašek

    (1893-1973)

    Klas (konvolut 4 návrhů obálek)

    Položka č.: 504

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2020 16:39

    4 x tuš, akvarel, papír, 26 x 18,5 cm, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • A. Václav Mašek

    (1893-1973)

    Klas (návrh obálky + 8 x návrh ilustrace)

    Položka č.: 503

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2020 16:38

    9 x akvarel, tuš, papír, 29 x 21 až 19 x 14 cm, zašlý papír, místy šmouhy, jeden s papírů na okraji místy natržen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • A. Václav Mašek

    (1893-1973)

    Klas (návrh obálky)

    Položka č.: 502

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2020 16:37

    lavírovaná tuš, akvarel, papír, 31,1 x 22,5 cm, zašlý papír, na několika místech na okrajích ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • A. Václav Mašek

    (1893-1973)

    Návrh plakátu k výstavě

    Položka č.: 501

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2020 16:36

    tempera, papír, 35,5 x 31,4 cm, zašlý a místy ušpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • A. Václav Mašek

    (1893-1973)

    Návrh plakátu k výstavě

    Položka č.: 500

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2020 16:35

    tempera, papír, 39 x 31 cm, lehce zažloutlý papír, na okrajích ztmavlý, horní levý roh papíru ohnutý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • A. Václav Mašek

    (1893-1973)

    Obrázky z dějin - konvolut 4 návrhů obálek

    Položka č.: 499

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2020 16:34

    4 x tempera, papír, 21,5 15,2 cm, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • A. Václav Mašek

    (1893-1973)

    Gottwaldov, Celostátní přehlídka amaterských filmů (návrh plakátu)

    Položka č.: 498

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2020 16:33

    koláž, tempera, papír, 13,2 x 18,5 cm, nalepeno na papíru, papír ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • A. Václav Mašek

    (1893-1973)

    Osada Pionýr (návrh obálky)

    Položka č.: 497

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2020 16:32

    lavírovaná tuš, akvarel, papír, 21 x 15 cm, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • A. Václav Mašek

    (1893-1973)

    Tisíc kraslic - konvolut 7 návrhů plakátu

    Položka č.: 496

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2020 16:31

    7 x tempera, papír, cca 17 x 12 až 10 x 6,5 cm, přilepeno na papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • A. Václav Mašek

    (1893-1973)

    Dobrodružství ve zlatém údolí (návrh obálky)

    Položka č.: 495

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2020 16:30

    tuš, akvarel, papír, 20,2 x 14,4 cm, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • A. Václav Mašek

    (1893-1973)

    Zaváté cesta (konvolut 4 návrhů k obálce)

    Položka č.: 494

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2020 16:29

    4 x lavírovaná tuš, akvarel, papír, 21 x 14,4 cm, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • A. Václav Mašek

    (1893-1973)

    Živá řemesla (návrh obálky a 4 ilustrací)

    Položka č.: 493

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2020 16:28

    5 x akvarel, tempera, tužka, papír, cca 24 x 52 cm, mírně zažloutlý papír, na některých listech místy skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • A. Václav Mašek

    (1893-1973)

    Mrtvá ves ( 2 x návrh obálky + 2 x ilustrace)

    Položka č.: 492

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2020 16:27

    4 x tuš, běloba, papír), 29 x 18 až 21 x 14 cm, papírová pasparta, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • A. Václav Mašek

    (1893-1973)

    Děti tančící kolem vlajky - návrh obálky časopisu Klas

    Položka č.: 491

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2020 16:26

    akvarel, papír, 20 x 29,5 cm, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)