• Stanislav Holý

    (1943-1998)

    V síti

    Položka č.: 235119

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2019 21:08

    kolorovaná serigrafie, 60 x 41,5 cm, sign. PD St. Holý, rám, poškozený papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • František Volf

    (1897-1983)

    Položka č.: 235106

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2019 21:00

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Šumava

    Položka č.: 234944

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2019 19:58

    tisk, 49,5 x 34 cm, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID1**7 Historie příhozu

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Zima v pošumaví

    Položka č.: 234942

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2019 19:54

    tisk, 1929, 49,5 x 34 cm, ohnutý pravý horní roh, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Podzimní krajina

    Položka č.: 234908

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2019 19:52

    lept, 1971, 36,3 x 49 cm, sign. PD Jan Otava 1971, rám, č. 2/50, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Eugen Jonáš

    Čertovka

    Položka č.: 234866

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2019 19:50

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Květina (Kniha V. a J. Krátkých)

    Položka č.: 234840

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2019 19:48

    dřevoryt, 1938, 14,9 x 6,5 cm, PD značeno ve štočku AM 38, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Zajíc (Jendy Bartoše)

    Položka č.: 234839

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2019 19:46

    dřevoryt, 1941, 9,2 x 7 cm, LU značeno ve štočku AM , lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    Dívka (Ex libris ing. Ota Hradečný)

    Položka č.: 234837

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2019 19:44

    dřevoryt, 1942, 8,5 x 5,5 cm, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ivan Ouhel

    Položka č.: 234535

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2019 19:32

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Lukáš Orlita

    (1974)

    Srážka kruhů

    Položka č.: 234389

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2019 19:28

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Václav Benedikt

    Zimní nálada

    Položka č.: 234256

    Vyvolávací cena: 7.300 CZK (292 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2019 19:18

    Aktuální cena: 7.300 CZK (292 €)

  • Ludmila Jiřincová

    U křížku

    Položka č.: 234156

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2019 19:10

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Aranka Červená

    (1950)

    Položka č.: 227732

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2019 18:30

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Kopretina

    Položka č.: 227086

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2019 18:26

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jaroslav Válek

    Zimní slunce

    Položka č.: 227051

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2019 18:22

    reliéfní grafika, 19 x 13,5 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Jaroslav Válek

    Labyrint hlavy

    Položka č.: 227046

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2019 18:20

    reliéfní grafika, 15,5 x 11,5 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Břetislav Jügling

    (1921-1980)

    S knihou (Ex Libris Man. Polákových)

    Položka č.: 226795

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2019 18:16

    linoryt, 8,6 x 7,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Břetislav Jügling

    (1921-1980)

    U svíčky (Ex Libris Man. Polákových)

    Položka č.: 226794

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2019 18:14

    linoryt, 7,1 x 9,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Dream about landscape

    Položka č.: 226183

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2019 18:04

    tisk, 23,8 x 42,7 cm, PD značeno v tisku Dalí, č. MDCCXIX/MM, na papíře slepotisková značka Dalí edition, antiqari.at Radhošťská, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Jaroslav Válek

    Brouk v hlavě

    Položka č.: 224282

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2019 17:36

    reliéfní grafika, 16 x 11,5 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Meloun

    Položka č.: 220524

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2019 17:08

    linoryt, 28 x 35,5 cm, sign. JKAiser, autorský tisk, země původu Čína , zažloutlý papír, utržený pravý horní roh , antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Helena Wernischová

    Zašlého věku děj, umřelé hvězdy svit (K. H. Mácha)

    Položka č.: 162057

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 19:29

    lept, suchá jehla, 1986, 14 x 10,3 cm, sign. PD Wernischová, 70/80, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Karlových Varech, soukromá žákyně C. Boudy, členka Syndikátu výtvarných umělců, Asociace volné grafiky a Sdružení pražských výtvarných umělců-malířů

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

  • Olga Vychodilová

    Oko

    Položka č.: 238070

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 19:28

    lept, 7 x 6,4 cm, sign. DU, 73/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Velčovský

    Ňadra

    Položka č.: 238067

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 19:26

    serigrafie, 2011, 20,9 x 10,5 cm, sign. DU J. Velčovský, PF 2013, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Josef Velčovský

    Osamělý strom

    Položka č.: 238068

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 19:25

    serigrafie, 2015, 18 x 4,7 cm, sign. DU J. Velčovský, PF 2016, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Velčovský

    Torzo-postel

    Položka č.: 238069

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 19:24

    serigrafie, 2014, 19,7 x 20,1 cm, sign. DU J. Velčovský, PF 2015, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Boris Tesař

    Houbařská balada

    Položka č.: 181091

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 19:19

    litografie, 1999, 20,8 x 21 cm, sign. PD, 5/36, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Tittelbacha na AVU v Praze, člen SČVU

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Ivana Šrámková Šolcová

    Stojící figura

    Položka č.: 139098

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 19:17

    lept, 16,6 x 11,7 cm, sign. PD I. Šolcová, 68/200, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bohuslav Syrový

    (1903-1981)

    Na náměstí

    Položka č.: 189246

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 19:15

    litografie, 1943, 34 x 27 cm, sign. PD B. Syrový 43., Antikvariát Dlážděná, studium na ČVUT v Praze, poté soukromý žák K. Mináře

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)