• Josef Konečný

    Chalupa u rybníčku

    Položka č.: 239268

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 11. 2019 18:11

    olej, karton, 35 x 45,5 cm, sign. PD J. Konečný, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu

  • Josef Velčovský

    Připoutaná

    Položka č.: 239273

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 11. 2019 18:56

    serigrafie, 2000, 16,1 x 4,4 cm, sign. DU J. Velčovský, PF 2001, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID1**7 Historie příhozu

  • Josef Velčovský

    Svlékání

    Položka č.: 239274

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 11. 2019 18:55

    serigrafie, 2012, 19,8 x 9,2 cm, sign. DU J. Velčovský, PF 2013, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Velčovský

    Nové střevíce

    Položka č.: 239275

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 11. 2019 18:54

    serigrafie, 2013, 19,2 x 20,6 cm, sign. DU J. Velčovský, PF 2014, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Štech

    (1908-1982)

    Byrokrat

    Položka č.: 227746

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    dřevoryt, 1957, 31,7 x 22,7 cm, sign. PD K. Štech, Prémie kruhu přátel Alšovy jihočeské galerie 1957, Antikvariát Dlážděná, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Velčovský

    Odraz

    Položka č.: 239277

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 11. 2019 18:52

    serigrafie, 2016, 20,3 x 10,6 cm, sign. DU J. Velčovský, PF 2017, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jana Reinerová

    Hrázděný dům

    Položka č.: 231516

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 11. 2019 18:49

    litografie, 27,5 x 32 cm, sign. PD jana Reinerová, pasparta, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    Zimní motiv

    Položka č.: 233556

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 11. 2019 18:48

    litografie, 27,2 x 38 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    Na slunci

    Položka č.: 233557

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 11. 2019 18:47

    litografie, 28,3 x 35,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, při levém okraji mírně zašpiněný a pokrčený papír, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Dva motýli

    Položka č.: 233529

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 11. 2019 18:45

    lept, 1985, 21,5 x 14,5 cm, sign. PD Jan Otava 1985, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Jakub Krejčí

    Jabloň

    Položka č.: 239202

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 11. 2019 18:43

    litografie, 1985, 24,5 x 16,3 cm, sign. PD Kuba 85, 46/180, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studoval katedru loutkářství u doc. Kábrta na DAMU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Kavan

    S beránkem

    Položka č.: 236052

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 11. 2019 18:40

    lept, 14,4 x 9,5 cm, sign. PD J. Kavan, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    Karneval

    Položka č.: 216578

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 11. 2019 18:36

    litografie, 19 x 11 cm, sign. PD L. Jiřincová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Vodník

    Položka č.: 216579

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 11. 2019 18:35

    litografie, 32,5 x 20,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, z cyklu K. J. Erben Kytice, při horním okraji mimo tisk mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Karel Veržakovský

    (1924-1963)

    Autoportrét

    Položka č.: 239267

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 11. 2019 18:30

    olej, papír, 40. léta, 45 x 33,3 cm, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    Zátiší se skleněnou vázou a květinami

    Položka č.: 227680

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 11. 2019 18:20

    monotyp, 45,5 x 36,5 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Na cestě

    Položka č.: 208091

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 11. 2019 18:18

    akvarel, tuš, papír, 1968, 29,5 x 20,8 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Erich Kaizr

    (1919-1980)

    V rákosí

    Položka č.: 236613

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 11. 2019 18:11

    lavírovaná tuš, papír, 1978, 29 x 85 cm, sign. LD Erik Kaiser 78, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na soukromé malířské škole

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    Tvářička

    Položka č.: 239262

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 11. 2019 18:10

    tuš, papír, 1960, 24 x 15,5 cm, monogr. PD L. J., majitelem získáno darem od autorky, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Boris Hanš

    (1912-1962)

    Zátiší s jiřinami

    Položka č.: 232881

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 11. 2019 18:04

    olej, plátno, 1943, sign. PD B. Hanš 43, rám, Antikvariát Dlážděná, malíř, grafik, byl autorem knižních obálek pro nakladatelství Orbis v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Eugenio Benvenuti

    (1881-1959)

    Benátky

    Položka č.: 235199

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 11. 2019 18:02

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Ivan Nikolajevič Anisimov

    (1900-1966)

    Pohled na Karlův most

    Položka č.: 235223

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 11. 2019 18:01

    olej, malířská lepenka, přelom 50. a 60. let, 25 x 35 cm, na zadní straně razítko ÚSVD - Praha a Ikaria, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. V. Maška a J. Schussera na VŠUP v Praze, poté studium na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Knihy

    Položka č.: 238836

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 10. 2019 15:43

    dřevoryt, 15,9 x 11,7 cm, sign. PD F. Kobliha, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Cyril Bouda

    Položka č.: 234961

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 10. 2019 14:16

    litografie, 10,7 x 16,4 cm, sign. PD C. Bouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Rychlobruslení

    Položka č.: 233627

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 10. 2019 14:12

    linoryt, 20,2 x 13,5 cm, sign. PD Salajka J., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Desítka

    Položka č.: 233626

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 10. 2019 14:11

    linoryt, 22,8 x 17,3 cm, sign. PD Salajka J., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Střelec

    Položka č.: 233625

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 10. 2019 14:10

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Šťastný hokejista

    Položka č.: 233623

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 10. 2019 14:08

    linoryt, 1974, 18,8 x 13,8 cm, sign. PD Salajka J., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Sjezdař

    Položka č.: 233622

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 10. 2019 14:07

    linoryt, 21 x 10,5 cm, sign. PD Salajka J., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Běžkař č. 95 na trati

    Položka č.: 233621

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 10. 2019 14:06

    linoryt, 15,2 x 20 cm, sign. PD Salajka J., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)