• Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Běžkař č. 5 na trati

    Položka č.: 233620

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 10. 2019 14:05

    linoryt, 13,7 x 20,5 cm, sign. PD Salajka J., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Hokejista č. 8

    Položka č.: 233619

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 10. 2019 14:04

    linoryt, 19,3 x 13,2 cm, sign. PD Salajka J., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Sjezdař

    Položka č.: 233617

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 10. 2019 14:03

    linoryt, 25 x 21,5 cm, sign. PD Salajka J., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Buly

    Položka č.: 233616

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 10. 2019 14:02

    linoryt, 23 x 34,5 cm, sign. PD Salajka J., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Potyčka

    Položka č.: 233615

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 10. 2019 14:01

    linoryt, 26,3 x 17,2 cm, sign. PD Salajka J., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Antušek

    (1900-1968)

    Pohled na vesnici

    Položka č.: 233116

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 10. 2019 15:04

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Jarní kytice

    Položka č.: 232518

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 10. 2019 15:02

    litografie, 43,3 x 32 cm, sign. PD V. Fiala, rám, zažloutlý, lehce zvlněný papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Alois Fišárek

    (1906-1980)

    Luční kytka v hrnečku

    Položka č.: 229009

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 10. 2019 14:27

    litografie, 1940, 39,7 x 35,1 cm, sign. PD Al. Fišárek 1940, rám, zažloutlý, poškozený papír, Antikvariát Ostrovní, žák J. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Skupiny výtvarných umělců v Brně a Skupiny moravskoslezských výtvarníků

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu

  • Hanuš Svoboda

    (1878-1917)

    Praha v zimě

    Položka č.: 226723

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 10. 2019 14:22

    akvatinta, 25,6 x 19,9 cm, sign. PD Svoboda H., rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Dívka s květy

    Položka č.: 226666

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 10. 2019 14:15

    tužka, papír, 27,6 x 22,2 cm, vzadu popsáno, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Karel Šafář

    Spící dívka

    Položka č.: 226583

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2019 15:39

    linoryt, 31,2 x 30 cm, sign. PD K. Šafář, č. 29/70, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Pavel Sukdolák

    (1925)

    Krajina se snopy

    Položka č.: 226579

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2019 15:38

    lept, 19,5 x 33,9 cm, sign. PD Pavel Sukdolák, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Vladimír Silovský

    (1891-1974)

    Krajina u Kamýka nad Vltavou

    Položka č.: 226540

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2019 15:36

    lept, 23,5 x 33,2 cm, sign. PD V Silovský, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Václav Rabas

    (1885-1954)

    Stromy v krajině

    Položka č.: 226500

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2019 15:28

    litografie, 1944, 30 x 46 cm, sign. PD Rabas 44, Antikvariát Ostrovní, žák prof. B. Roubalíka, V. Bukovace, H. Schwaigera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Alois Moravec

    Marnotratný syn

    Položka č.: 226409

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2019 15:20

    suchá jehla, 23,7 x 28,4 cm, sign.PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • monogramista FP

    Zvonky

    Položka č.: 226405

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2019 15:14

    pastel, papír, 1936, 36 x 24,5 cm, monogr. PD F.P., lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ferdiš Duša

    (1888-1958)

    Koloušek

    Položka č.: 226215

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2019 14:49

    dřevoryt, 34,4 x 32,2 cm, sign. LD F. Duša, PD značeno ve štočku F. Duša, Antikvariát Ostrovní, žák M. Slevogta, člen Koliby, obce umělecké tvorby na Moravě, SČUG Hollar, Skupiny výtvarných umělců v Brně, Umělecké besedy v Praze, Bloku výtvarných umělců, Svazu čs. výtvarných umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Cyril Bouda

    PF 1977 Cyril Bouda

    Položka č.: 226149

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2019 14:36

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Cyril Bouda

    Zátiší s jahodama a holí na zřícenině

    Položka č.: 226141

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2019 14:32

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Valentin Držkovic

    (1888-1969)

    Krmení koz

    Položka č.: 225782

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2019 14:30

    olej, sololit, 50. léta, 50 x 70,5 cm, sign. LD V. Držkovic, malba místy poškozena, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Zdrazila, prof. R. Jettmara a F. Schmutzera na AVU ve Vídni, člen Sdružení umělců moravských, Moravskoslezského sdružení výtvarných umělců, Sdružení umělců slezských, SČVU, Sociéte …

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

  • Otakar Mrkvička

    (1898-1957)

    Běžec

    Položka č.: 224012

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2019 14:20

    tuš, tužka, papír, pol. 20. let, 20,5 x 14,5 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Loukoty, E. Dítěte a V. H. Brunnera, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

  • Rudolf Adámek

    (1882-1953)

    Most přes říčku

    Položka č.: 222014

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2019 14:14

    olej, karton, 1944, 25 x 33 cm, sign. LD Rud. Adámek 44, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Ženíška na AVU v Praze, člen uměleckého sdružení Sursum a SVU Myslbek

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Ladislav Rusek

    (1927-2012)

    Akt dívky

    Položka č.: 220373

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2019 14:11

    serigrafie, 1969, 23 x 13 cm, sign. DU Lad Rusek 1969, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Kavan

    Sfinga

    Položka č.: 220363

    Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2019 14:02

    lept, 14,8 x 9,8 cm, sign. PD JKavan, č. 30/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

  • Jan Kavan

    Mojžíš

    Položka č.: 220362

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2019 14:01

    lept, 14,7 x 9,8 cm, sign. PD JKavan, č. 30/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Ženský akt s lasturou

    Položka č.: 220360

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 10. 2019 15:40

    litografie, 17,4 x 11,6 cm, sign. DU JKaiser, č. 6/170, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Knihy

    Položka č.: 220339

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 10. 2019 15:31

    dřevoryt, 15,9 x 11,7 cm, sign. PD F. Kobliha, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Květiny

    Položka č.: 220338

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 10. 2019 15:30

    dřevoryt, 16 x 11,1 cm, sign. PD F. Kobliha, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Plod

    Položka č.: 220337

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 10. 2019 15:29

    litografie, 17,7 x 13 cm, sign. PD F. Kobliha, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Rytíř na koni

    Položka č.: 220334

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 10. 2019 15:26

    dřevoryt, 1972, 20,4 x 13,9 cm, sign. DU Houra 72, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu