Ludmila Jiřincová

  • Ludmila Jiřincová

    Karneval

    Položka č.: 226305

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2019 16:18

    litografie, 19 x 11,2 cm, sign. PD L. Jiřincová, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    Strom s chorošem

    Položka č.: 224856

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2019 15:51

    lept, 14,9 x 12 cm, sign. DU L. Jiřincová, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Smutek

    Položka č.: 180212

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 11. 2019 14:34

    litografie, 1945, 11 x 7 cm, sign. PD L. Jiřincová, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Karneval

    Položka č.: 216578

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 11. 2019 18:36

    litografie, 19 x 11 cm, sign. PD L. Jiřincová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Vodník

    Položka č.: 216579

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 11. 2019 18:35

    litografie, 32,5 x 20,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, z cyklu K. J. Erben Kytice, při horním okraji mimo tisk mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    Tvářička

    Položka č.: 239262

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 11. 2019 18:10

    tuš, papír, 1960, 24 x 15,5 cm, monogr. PD L. J., majitelem získáno darem od autorky, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    U křížku

    Položka č.: 234156

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2019 19:10

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Květ

    Položka č.: 122846

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2019 14:58

    litografie, 9,5 x 7 cm, sign. DU L. Jiřincová, pasparta, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Rybička

    Položka č.: 231498

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 09. 2019 18:13

    litografie, 12,8 x 12,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Položka č.: 236709

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2019 15:33

    Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    Dívka s květinami

    Položka č.: 236552

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 09. 2019 17:06

    litografie, 33,2 x 23 cm, sign. PD L. Jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Josef Hrubý: Štěstí

    Položka č.: 237388

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2019 18:33

    litografie, 11,3 x 7,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, pf 1986, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Na vlnách

    Položka č.: 228877

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 07. 2019 20:56

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Pohled na město

    Položka č.: 229089

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 22:30

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Náhrobek

    Položka č.: 229088

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 22:28

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Torzo

    Položka č.: 229087

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 22:26

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Věž (Ex libris ing. Dott. Gianni Mantero)

    Položka č.: 227023

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 02. 2019 20:58

    litografie, 13,7 x 7 cm, sign. PD L. Jiřincová, DU značeno na kameni L. Jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    Položka č.: 229103

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2019 20:40

    litografie, 15,7 x 9,8 cm, rám, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů