Ludmila Jiřincová

  • Ludmila Jiřincová

    Věž (Ex libris ing. Dott. Gianni Mantero)

    Položka č.: 227023

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 02. 2019 20:58

    litografie, 13,7 x 7 cm, sign. PD L. Jiřincová, DU značeno na kameni L. Jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID499 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    Položka č.: 229103

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2019 20:40

    litografie, 15,7 x 9,8 cm, rám, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID2672 Historie příhozu