Ludmila Jiřincová

  • Ludmila Jiřincová

    Položka č.: 229103

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2019 20:40

    litografie, 15,7 x 9,8 cm, rám, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID2672 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    Kresby

    Položka č.: 229723

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 12. 2018 16:36

    katalog, 1945, 37. výstava Galerie Jos. R. Villímek, od 12. října do 3 listopadu 1945, zachovalý stav, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID3559 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    Nahá dívka

    Položka č.: 225269

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2018 22:06

    litografie, 13 x 7,2 cm, sign. DU L. Jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID289 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    Položka č.: 223709

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 07. 2018 19:24

    litografie, 11,7 x 11,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID6070 Historie příhozu