Milena Dvořáková

(1944-1992)

žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové; malířka, grafička; věnovala se grafice, zejména litografiím a ex libris; navrhovala obálky knih pro nakladatelství Československý spisovatel; z olejů např. Hommage a Antonio Vivaldi z roku 1979 (soukromá sbírka, Holandsko), Půlakt z roku 1980 (soukromá sbírka, Švýcarsko) a Marek, Matouš, Lukáš (1973) (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1998, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Stůl s květinami

    Položka č.: 186702

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2019 14:10

    litografie, 17,7 x 13,2 cm, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID3559 Historie příhozu

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Fontána Alhambra v Grenadě

    Položka č.: 186705

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2019 14:00

    litografie, 21,1 x 15,2 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 126/150, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6783 Historie příhozu