Milena Dvořáková

(1944-1992)

žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové; malířka, grafička; věnovala se grafice, zejména litografiím a ex libris; navrhovala obálky knih pro nakladatelství Československý spisovatel; z olejů např. Hommage a Antonio Vivaldi z roku 1979 (soukromá sbírka, Holandsko), Půlakt z roku 1980 (soukromá sbírka, Švýcarsko) a Marek, Matouš, Lukáš (1973) (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1998, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Výhled z okna

    Položka č.: 137982

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 10. 2018 18:50

    litografie, 20,3 x 14,3 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 122/130, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID482 Historie příhozu

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Střelecký ostrov

    Položka č.: 138006

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 10. 2018 18:40

    litografie, 22,9 x 16 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 88/200, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID4453 Historie příhozu

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Majda

    Položka č.: 221826

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2018 13:35

    litografie, 32,3 x 26,9 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 50/60, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID6512 Historie příhozu