• Jan Jedlička

    Vidina o smrti

    Položka č.: 224809

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2020 14:34

    litografie, 1967, 33,3 x 24,1 cm, sign. PD Jan Jedlička 1967, č. 34/100, Antikvariát Ostrovní, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Beneš

    Položka č.: 224804

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2020 14:33

    litografie, 1978, 27,2 x 25,8 cm, sign. DU KBeneš 78, č. 22/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu

  • Václav Rabas

    (1885-1954)

    Strom

    Položka č.: 218097

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2020 14:29

    litografie, 1945, 32,2 x 43,5 cm, sign. LD Václav Rabas 45, č. 144/300, Antikvariát Ostrovní, žák prof. B. Roubalíka, V. Bukovace, H. Schwaigera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Pasáček

    Položka č.: 218076

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2020 14:26

    akvatinta, 18,8 x 29,8 cm, sign. PD Arno Nauman, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Zdeňka Burgetová

    květen

    Položka č.: 202136

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2020 14:20

    tuš, tužka, papír, 26 x 18,5 cm, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Zdeňka Burgetová

    V úplňku

    Položka č.: 202135

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2020 14:19

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Předehry

    Položka č.: 202132

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2020 14:18

    tuš, tužka, papír, 25,5 x 18,5 cm, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Lumír Čmerda

    T Tito titáni už hostili i titána světové hudby

    Položka č.: 199243

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2020 14:11

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Lumír Čmerda

    Ch Chotkova silnice

    Položka č.: 199241

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2020 14:09

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Lumír Čmerda

    E Emauzy

    Položka č.: 199240

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2020 14:08

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Bedřich Hoffstädter

    (1919-1954)

    Klec s bílým králíkem

    Položka č.: 199183

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2020 14:03

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu

  • Vincenc Vingler

    (1911-1981)

    Páv

    Položka č.: 239585

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 03. 2020 14:37

    pastel, papír, 1953, 18 x 25,5 cm, sign. LD Vingler 53, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Alois Moravec

    Práce na poli

    Položka č.: 237253

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 03. 2020 14:32

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Šimůnek

    (1869-1942)

    Žena ve vaně

    Položka č.: 237248

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 03. 2020 14:30

    tuš, pastelky, tužka, papír, 22 x 30 cm, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Brožíka a F. Engelmüllera na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Petra Oriešková

    Apolon a múzy

    Položka č.: 234534

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 03. 2020 14:20

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Brankář

    Položka č.: 233604

    Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 03. 2020 14:09

    akvarel, papír, 1982, 14 x 17 cm, sign. PD Salajka J. 82, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)

  • Markéta Králová

    Začarovaný les

    Položka č.: 233406

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 03. 2020 15:19

    litografie, 18 x 14,1 cm, sign. PD Markéta Králová, č. 8/20, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, J. Mikuly, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Silovský

    (1891-1974)

    Orel

    Položka č.: 226538

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 03. 2020 14:41

    suchá jehla, 34,8 x 27,5 cm, sign. PD VSilovský, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Rumen Sazdov

    Sad

    Položka č.: 224550

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 03. 2020 14:28

    olej, plátno, 1993, 30 x 40 cm, sign. LD Sazdov 93, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Vladimír Cidlinský

    Pohled na kamenný most v Písku

    Položka č.: 223808

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 03. 2020 14:19

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vladimír Cidlinský

    Kamenný most v Písku

    Položka č.: 223807

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 03. 2020 14:18

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Černý Klatovský

    (1919-1997)

    Kamenný most v Písku

    Položka č.: 223788

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 03. 2020 14:15

    litografie, 22,7 x 37,1 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslava Votrubová

    Taneček

    Položka č.: 223783

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 03. 2020 14:11

    lept, mezzotinta, 10,8 x 10,8 cm, sign. PD J. Votrubová, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Emil Wänke

    (1901-?)

    Čertovka

    Položka č.: 223781

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 03. 2020 14:10

    lept, 28 x 21,5 cm, sign. PD Emil Wänke, zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Brömseho, J. Obrovského, F. Thieleho, J. J. Loukoty a K. Krattnera na AVU v Praze, E. Dítěte na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Cesta v předjaří

    Položka č.: 214023

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 03. 2020 15:27

    olej, karton, 59,5 x 84,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Antonín Kameník

    Na řepě

    Položka č.: 188886

    Vyvolávací cena: 290 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 03. 2020 14:45

    lept, akvatinta, 13,5 x 12,7 cm, LD značeno v desce AK, zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 290 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Cikáni

    Položka č.: 186506

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 03. 2020 14:35

    lept, 5x lept A.J. Alex, úvodní slovo K. Herain, vydal F. Topič, Praha 1920, zažloutlý, při okrajích zvlněný papír, ochranné desky, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Sedláček

    Domek na Vysočině

    Položka č.: 177218

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 03. 2020 14:04

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Sedláček

    Vesnička v podhůří

    Položka č.: 177217

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 03. 2020 14:03

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    S květy ve vlasech (Ex Libris)

    Položka č.: 242967

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2020 23:54

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)