• Jana Julínková

    (1980)

    Položka č.: 233365

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 12. 2019 18:23

    olej, karton, 74,5 x 100 cm, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na MU v Brně a Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Zrcadlo

    Položka č.: 215729

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 12. 2019 18:21

    lept, 1998, 15,5 x 11,7 cm, sign. PD istler 98, 114/150, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Havlovec

    Les v zimě

    Položka č.: 241075

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 12. 2019 18:15

    olej, plátno, 40 x 48 cm, sign. PD Havlovec, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Františk Xaver Diblík

    (1887-1955)

    Portrét dámy

    Položka č.: 237430

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 12. 2019 18:07

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Žena a mořští muži

    Položka č.: 241076

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 12. 2019 18:04

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Překvapení

    Položka č.: 241077

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 12. 2019 18:03

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Příroda

    Položka č.: 241078

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 12. 2019 18:02

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Vasil Stanko

    Spolehanie sa jeden na druhého

    Položka č.: 239941

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 12. 2019 15:37

    Aktuální cena: 1.099 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Vasil Stanko

    Položka č.: 239940

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 12. 2019 15:33

    Aktuální cena: 999 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Klíče

    Položka č.: 239930

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 12. 2019 15:23

    bromostříbrná fotografie, 47 x 49 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Položka č.: 239929

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 12. 2019 15:22

    bromostříbrná fotografie, 45,5 x 47 cm, sign. na zadní straně L. Postupa a značeno autorským razítkem, při levém okraji natržený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

  • Jerry Pasternak

    (1924-2010)

    Výzva

    Položka č.: 239925

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 12. 2019 15:18

    barevná fotografie, 27,5 x 35,5 cm, zataveno ve fólii, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Alexander Hackenschmied

    (1907-2004)

    Maya Deren

    Položka č.: 239900

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 12. 2019 14:53

    bromostříbrná fotografie, 30./90. léta, 16,6 x 16 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, člen skupiny Aventinská mansarda

    Poslední dražitel: ID2**4 Historie příhozu

  • Jovan Dezort

    Tramvaje na Václavském náměstí

    Položka č.: 239889

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 12. 2019 14:42

    fotografie, 30,3 x 31 cm, na zadní straně autorský štítek, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole grafické v Praze, člen Asociace fotografů České republiky a Asociace profesionálních fotografů

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • James Janíček

    Tři hlavy

    Položka č.: 239887

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 12. 2019 14:40

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • James Janíček

    Babylon

    Položka č.: 239871

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 12. 2019 14:24

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Náves v Nepořicích

    Položka č.: 239842

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 12. 2019 13:55

    akvarel, papír, 13,5 x 25,6 cm, sign. LD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Lilie

    Položka č.: 239836

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 12. 2019 13:49

    akvarel, papír, 1897, 12,5 x 5,5 cm, sign. PD LKuba, rám, vzadu napsáno: Lilie 1897, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Brána do dvorku ve Volkově (Halič)

    Položka č.: 239828

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 12. 2019 13:41

    tužka, běloba, papír, 1887, 10,5 x 18,5 cm, sign. PD LKuba, rám, zažloutlý, při okraji roztržený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Alexander Calder

    (1898-1976)

    Composition III.

    Položka č.: 239826

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 12. 2019 13:39

    litografie, 35 x 26 cm, litografická příloha Derriere le miroir z r. 1971, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Jozef Jankovič

    (1937-2017)

    Přechod (PF 2002)

    Položka č.: 239816

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 12. 2019 13:29

    počítačová grafika, 2001, 27,5 x 19,5 cm, sign. PD Jankovič, č. 177/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Kostky na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar, skupiny Q

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Karel Vysušil

    (1926-2014)

    Abstrakce

    Položka č.: 239800

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 12. 2019 13:16

    litografie, 1965, 46,5 x 27,2 cm, sign. DU K. Vysušil 65, č. 6/40, papír u horního okraje natržen, natržení zasahuje i do grafiky - 2 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a…

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Modlitba

    Položka č.: 239793

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 12. 2019 13:06

    litografie, 24,3 x 17 cm, sign. DU vladSuchánek, autorský tisk, při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Josef Saska

    Krajina s hradem

    Položka č.: 239787

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 12. 2019 13:00

    lept, akvatinta, 33 x 49,5 cm, sign. PD Josef Saska, č. 3/20, Antikvariát Ostrovní, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jana Reinerová

    Paris

    Položka č.: 239782

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 12. 2019 12:55

    litografie, 10,5 x 15 cm, sign. PD Jana Reinerová, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jeňýk Pacák

    (1941-2007)

    Konvolut 4 grafických listů

    Položka č.: 239778

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 12. 2019 12:51

    4 x grafický list, 3 listy 20 x 15 a 1 list 10,3 x 7 cm, všechny signovány, antiqari.at Radhošťská

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Socha Bruncvíkova

    Položka č.: 239775

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 12. 2019 12:48

    litografie, 38,5 x 25 cm, sign. PD Karel Müller, rám, 90/200, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan Kubíček

    (1927-2013)

    Domy

    Položka č.: 239769

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 12. 2019 12:42

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Akt dívky

    Položka č.: 239766

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 12. 2019 12:39

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    Konvolut 3 grafických listů (Růže, Strom, Dívka s rouškou)

    Položka č.: 239761

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 12. 2019 12:34