Položka č.: 231303

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 12. 2019 10:10

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Kateřina Vítečková

    Lístečky

    Položka č.: 229030

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2019 12:55

    litografie, 1997, 27,3 x 20 cm, sign. PD Kateřina Vítečková 1997, pasparta, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. A. Kybala a K. Svolinského na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Marie Helena Štecherová

    (1919-2003)

    Rozkvetlá větvička

    Položka č.: 228678

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2019 12:42

    akvarel, tužka, papír, 21,5 x 28 cm, sign. LD M.H. Štecherová, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. E. Paličkové a K. Svolinského na VŠUP v Praze, žákyně O. Kokoschky na "Škole vidění" v Salcburku

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • J. Edl

    Pole

    Položka č.: 228662

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2019 12:32

    olej, karton, 35 x 49,5 cm, sign. PD J. Edl., rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Vladimír Mencl

    (1926)

    Slunečnice

    Položka č.: 221027

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2019 11:02

    olej, karton, 50 x 40 cm, sign. PD Vl. Mencl, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Adolfa Trägera, poté v Praze soukromé studium u prof. J. Otčenáška a J. Rambouska, člen Asociace hudebních umělců a vědců, člen Unie výtvarných umělců v Praze

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Viktor Vorlíček

    (1909-1976)

    V parku

    Položka č.: 218087

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2019 10:47

    lept, 1949, 31 x 24,4 cm, sign. PD vorlíček 49, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Čtenář

    Položka č.: 218067

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2019 10:43

    lept, 9 x 8 cm, sign. PD A.J. Alex, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Rybář u potoka

    Položka č.: 215843

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2019 10:38

    dřevoryt, 25,2 x 30,1 cm, sign. PD Pavel Šimon, pokrřený papír, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Ples

    Položka č.: 215326

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2019 10:34

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    U řeky

    Položka č.: 215325

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2019 10:33

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Antonín Procházka

    (1882-1945)

    Cikánka s dítětem

    Položka č.: 215169

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2019 10:30

    lept, 13 x 9,5 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM v Praze, žák prof. Schwaigra na AVU

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Luisa Černovická

    (1903-?)

    Položka č.: 214020

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2019 10:11

    olej, plátno, 76 x 65 cm, sign. PD Louisa Černovická, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, studium na ŠUŘ v Brně, žákyně R. Vejrycha na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

    Poslední dražitel: ID3**3 Historie příhozu

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Cesta života

    Položka č.: 213666

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2019 10:08

    lept, 14,5 x 6,7 cm, sign. PD KŠafář, č. 36/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Karel Schauer

    (1905-?)

    Práce na poli

    Položka č.: 213053

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2019 10:01

    olej, plátno, 51 x 66 cm, sign. PD Schauer, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Vilma Kotrbová - Vrbová

    (1905-1993)

    Sedící chlapec

    Položka č.: 212585

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2019 10:00

    litografie, 1989, 41,5 x 30,5 cm, sign. PD Vilma Vrbová, rám, autorský tisk, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Ženy koupající se u libeňské náplavky

    Položka č.: 230700

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 12. 2019 13:21

    dřevoryt, 19,7 x 24,7 cm, sign. PD Jan Rambousek, pasparta, autorský tisk, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Štefan Maleček

    (1890-1983)

    Čertovka

    Položka č.: 208442

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 12. 2019 13:07

    kolorovaná litografie, 16 x 20 cm, sign. PD Josef Š. Maleček, pasparta, č. 15/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, F. Kysely a J. Schikanedra na UMPRUM v Praze, prof. M. Pirnera na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Štefan Maleček

    (1890-1983)

    Z Kampy

    Položka č.: 208441

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 12. 2019 13:06

    kolorovaná litografie, 16 x18 cm, sign. PD Josef Š. Maleček, pasparta, č. 31/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, F. Kysely a J. Schikanedra na UMPRUM v Praze, prof. M. Pirnera na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Kadeřábek

    (1915-2002)

    Návrat ztraceného syna

    Položka č.: 207917

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 12. 2019 13:02

    litografie, 1941, 29,4 x 19,9 cm, sign. PD J. Kadeřábek 41, Antikvariát Ostrovní, žák. prof. J. Obrovského na AVU v Praze, člen jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vladimír Silovský

    (1891-1974)

    Krajina na Hané

    Položka č.: 207635

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 12. 2019 13:01

    lept, 25 x 32,2 cm, sign. PD VSilovský, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Plakát k výstavě (Funkcionalismus)

    Položka č.: 201546

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 12. 2019 12:33

    serigrafie, 59,5 x 42 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID2**4 Historie příhozu

    Plakát k výstavě (Secese)

    Položka č.: 201545

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 12. 2019 12:32

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Plakát k výstavě (Klasicismus)

    Položka č.: 201543

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 12. 2019 12:31

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Plakát k výstavě (Baroko)

    Položka č.: 201542

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 12. 2019 12:30

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Plakát k výstavě (Baroko)

    Položka č.: 201541

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 12. 2019 12:29

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Plakát k výstavě (Renesance)

    Položka č.: 201540

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 12. 2019 12:28

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Plakát k výstavě (Gotika)

    Položka č.: 201539

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 12. 2019 12:27

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Plakát k výstavě (Románské umění)

    Položka č.: 201538

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 12. 2019 12:26

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Plakát k výstavě (Řím)

    Položka č.: 201537

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 12. 2019 12:25

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Plakát k výstavě (Řecko - antická kultura)

    Položka č.: 201536

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 12. 2019 12:24

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)