• Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Pomník Josefa Mánesa

    Položka č.: 280700

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 15:30

    litografie, 1983, 13 x 8 cm, sign. DU Jiří Bouda 83, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    PF 1973

    Položka č.: 280699

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 15:28

    litografie, 1972, 12,8 x 8,9 cm, sign. PD Jiří Bouda 72, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Betlém

    Položka č.: 280698

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 15:26

    litografie, 1979, 7,2 x 14 cm, sign. DU Jiří Bouda 79, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Zasněžená chalupa

    Položka č.: 280697

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 15:24

    litografie, 1988, 10,3 x 8 cm, sign. DU Jiří Bouda 88, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Záložka

    Položka č.: 280694

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 15:21

    litografie, 4 x 6,2 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Motorová lokomotiva

    Položka č.: 280692

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 15:17

    litografie, 1996, 9,2 x 17,2 cm, sign. PD Jiří Bouda 96, č. 92/200, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    2x Exlibris Marie Mazáčová

    Položka č.: 280693

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 15:16

    litografie, 1985; 1988, 10,2 x 4,2 cm, sign. DU Jiří Bouda 85, 88, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Kontejnerový vlak

    Položka č.: 280691

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 15:12

    litografie, 2009, 5,2 x 24 cm, sign. PD Jiří Bouda 09, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Malá šlechtična

    Položka č.: 280690

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 15:10

    litografie, 2009, 6,8 x 21,1 cm, sign. DU Jiří Bouda 09, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Cyril Bouda

    Čert v láhvi

    Položka č.: 280689

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 15:08

    litografie, 24 x 16 cm, sign. PD CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

  • Karel Svolinský

    Profil dívky v kroji

    Položka č.: 280688

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 15:06

    3x zinkografie, 6 x 6,7; 9 x 6,3 cm, 2x sign. PD a DU KSvolinský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Sběratel umění

    Položka č.: 280685

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 15:00

    litografie, 1979, 13,7 x 20 cm, sign. PD Emil Kotrba 1979, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Tři králové

    Položka č.: 280684

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 14:58

    litografie, 1978, 13,5 x 19,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1978, č. 170/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Položka č.: 280681

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 14:52

    litografie, 1977, 12,1 x 7,7 cm, sign. DU O. Kulhánek 77, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • Olga Vychodilová

    Dívka s růží

    Položka č.: 280679

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 14:48

    lept, 12 x 10,1 cm, sign. DU Olga Vychodilová, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Alois Moravec

    Pasáček

    Položka č.: 280678

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 14:46

    kolorovaná litografie, 7 x 12 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Alois Moravec

    Exlibris Dr. Milan Princ

    Položka č.: 280677

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 14:44

    kolorovaná litografie, 8 x 5,6 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Alois Moravec

    Betlém

    Položka č.: 280673

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 14:36

    kolorovaná litografie, 1985, 9 x 18 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Alois Moravec

    PF 1982

    Položka č.: 280672

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 14:34

    kolorovaná litografie, 1981, 10 x 13,5 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Alois Moravec

    Pevnost

    Položka č.: 280670

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 14:30

    litografie, 1970, 10,8 x 15,3 cm, sign. DU AMo, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Alois Moravec

    Dereham

    Položka č.: 280669

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 14:28

    litografie, 1970, 11 x 15,4 cm, sign. DU AMo, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Alois Moravec

    Zima na vsi

    Položka č.: 280665

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 14:20

    kolorovaná litografie, 16,8 x 24,2 cm, sign. DU AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Kotva

    Položka č.: 280664

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 14:18

    lept, 1999, 13,1 x 8,8 cm, sign. PD J. Pileček 99, č. 51/64, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Exlibris L.H.B.

    Položka č.: 280663

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 14:16

    lept, 1987, 12,7 x 10,2 cm, sign. PD J. Pileček 87, č. 100/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Chrudim

    Položka č.: 280662

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 14:14

    litografie, 1999, 18 x 15,8 cm, sign. DU KBeneš 99, č. 53/130, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Akt (Exlibris Hana Bláhová)

    Položka č.: 280661

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 14:12

    litografie, 1994, 11,1 x 9,1 cm, sign. DU KBeneš 94, č. 116/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Akt (Exlibris Ing. Jan Langhammer)

    Položka č.: 280660

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 14:10

    litografie, 1995, 11,4 x 9,1 cm, sign. DU KBeneš 95, č. 90/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Akt (Exlibris A. Kovařík)

    Položka č.: 280659

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 14:08

    litografie, 1990, 10 x 8,7 cm, sign. DU KBeneš 90, č. 56/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Kotěrova vodárenská věž v Praze-Michli

    Položka č.: 280658

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 14:06

    litografie, 1997, 13,9 x 8,9 cm, sign. DU KBeneš 97, č. 132/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Akt (Exlibris MUDr. Rudolf Príbyš)

    Položka č.: 280657

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 14:04

    litografie, 1990, 10 x 8,7 cm, sign. DU KBeneš 90, č. 180/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)