• Michael Rittstein

    Břemeno

    Položka č.: 230081

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 16:47

    litografie, 2011, 66 x 45 cm, sign. PD M. Rittstein 2011, č. 37/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.100 CZK (124 €)

    Poslední dražitel: ID6895 Historie příhozu

  • Michael Rittstein

    Potřeba něhy

    Položka č.: 230080

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 16:46

    litografie, 2010, 71 x 50 cm, sign. PD M. Rittstein 2010, č. 37/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Michael Rittstein

    Podivná evoluce

    Položka č.: 230079

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 16:45

    litografie, 2010, 72 x 50,7 cm, sign. PD M. Rittstein 2010, č. 37/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

  • Michael Rittstein

    Polom

    Položka č.: 230078

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 16:44

  • Michael Rittstein

    Slepice jako krajina

    Položka č.: 230077

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 16:43

    litografie, 2010, 49,5 x 70 cm, sign. PD M. Rittstein 2010, č. 37/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

  • Michael Rittstein

    Vagon

    Položka č.: 230076

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 16:42

    litografie, 2011, 49 x 70 cm, sign. PD M. Rittstein 2011, č. 37/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

  • Michael Rittstein

    Život začíná v šedesáti

    Položka č.: 230075

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 16:41

    litografie, 2011, 49 x 69 cm, sign. PD M. Rittstein 2011, č. 37/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.300 CZK (132 €)

  • Michael Rittstein

    Podvodní svět

    Položka č.: 230074

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 16:40

    litografie, 2011, 48 x 70 cm, sign. PD M. Rittstein 2011, č. 37/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Poslední dražitel: ID2262 Historie příhozu

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Pohled na kostelní věž

    Položka č.: 230073

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 16:39

    litografie, 2011, 21 x 15,8 cm, sign. PD Jiří Bouda 11, autorský tisk, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Pohled z okna

    Položka č.: 230072

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 16:38

    litografie, 1996, 37,6 x 32,3 cm, sign. PD Jiří Bouda 96, autorský tisk, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Koleje v zimě

    Položka č.: 230071

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 16:37

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Koleje v zimě

    Položka č.: 230070

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 16:36

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Železnice v zimě

    Položka č.: 230069

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 16:35

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Nádraží

    Položka č.: 230068

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 16:34

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Železniční most

    Položka č.: 230067

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (132 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 16:33

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Zelený anton

    Položka č.: 230066

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 16:32

    litografie, 2015, 14,4 x 51,5 cm, sign. PD Jiří Bouda 15, č. 83/170, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

  • Tomáš Bím

    Poslední kafe před LA

    Položka č.: 230065

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 16:31

    litografie, 2005, 48 x 37,5 cm, sign. DU Tomáš Bím 7.12.2005, rám, autorský tisk, připsáno věnování: Honzovi za všechny fotky!, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Tomáš Bím

    Tuba

    Položka č.: 230063

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 16:29

    litografie, 1992, 64 x 48 cm, sign. DU Tomáš Bím 92, rám, č. 45/140, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Tomáš Bím

    Golfové hřiště

    Položka č.: 230062

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 16:28

  • Ludmila Jiřincová

    Dívka s květy ve vlasech

    Položka č.: 230060

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 16:26

    linoryt, 17,6 x 12 cm, sign. PD L. Jiřincová, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Překvapení

    Položka č.: 230059

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 16:25

    litografie, 31 x 19,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Dívka s květinami

    Položka č.: 230058

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 16:24

    litografie, 33,2 x 23 cm, sign. PD L. Jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

  • Jiří Anderle

    Free float

    Položka č.: 230057

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 16:23

    mezzotinta, suchá jehla, lept, 1979, 97 x 74 cm, sign. DU Anderle, rám, č. 29/40, při okrajích lehce poškozený papír, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Pěst

    Položka č.: 230056

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 16:22

    lept, 1989, 14,1 x 9 cm, sign. DU O. Kulhánek 89, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF 1977

    Položka č.: 230055

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 16:21

    litografie, 10,5 x 40 cm, značeno na desce PD ABorn, rám, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Pán a pes

    Položka č.: 230054

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 16:20

    serigrafie, 9,1 x 5,6 cm, sign. DU ABorn, Antikvariát Ostrovní, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Adam a Eva

    Položka č.: 230053

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 16:19

    litografie, 21,4 x 14,9 cm, sign. DU ABorn, Antikvariát Ostrovní, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

    Poslední dražitel: ID6563 Historie příhozu

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Muž s doutníkem

    Položka č.: 230052

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 16:18

    kresba na ultrafánu, 13 x 8 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

  • Ota Janeček

    Půlakt

    Položka č.: 230051

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 16:17

    linoryt, 11 x 9,3 cm, sign. DU Ota Janeček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Ota Janeček

    Zvoneček

    Položka č.: 230050

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 16:16

    suchá jehla, 8 x 12 cm, sign. PD Ota Janeček, pasparta, č. 9/40, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)