• Jaroslav Chudomel

    Větve stromů

    Položka č.: 226881

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2019 18:16

    litografie, 18 x 19,8 cm, sign. PD J. Chudomel, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jan Hladík

    (1927-2018)

    Postava muže

    Položka č.: 234209

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2019 18:15

    lept, 1946, 24,5 x 18,5 cm, sign. PD Jan Hladík 46, rám, 6/10, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ladislav Hájek

    (1907-?)

    Z Belvederu

    Položka č.: 226693

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2019 18:14

    litografie, 1982, 32,7 x 25,3 cm, sign. PD Lad. Hájek 1982, 120/170, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Steinera ve Vídni

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Milan Entler

    Strahovský klášter

    Položka č.: 239255

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2019 18:09

    litografie, 7,1 x 12,6 cm, sign. PD Milan Entler, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Daniela Benešová

    Začneme znova a líp?

    Položka č.: 239251

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2019 18:04

    litografie, 1991, 12,2 x 8 cm, sign. DU D Benešová 91, 46/190, Antikvariát Dlážděná, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Muž v brýlích

    Položka č.: 239244

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2019 18:01

    tuš, papír, 1974, 44 x 31 cm, sign. PD Bělocvětov 74, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • E. Weber

    Položka č.: 204026

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 11. 2019 18:43

    lept, akvatinta, 8,2 x 11,2 cm, sign. PD E. Weber, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Václavské náměstí, pomník sv. Václava

    Položka č.: 138278

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 11. 2019 18:42

    dřevoryt, 1926, 19,4 x 14,5 cm, monogr. PD VK, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Karel Štěch

    (1908-1982)

    Muzikanti

    Položka č.: 239231

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 11. 2019 18:39

    lept, 7,3 x 14,7 cm, sign. PD R. Štech, Antikvariát Dlážděná, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Franz Xaver Stöber

    (1795-1958)

    Žena s košíkem hroznů

    Položka č.: 239252

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 11. 2019 18:38

    mědirytina, 10,3 x 7,4 cm, značeno v desce Fr. Stöber sc. Vienna, na papíře místy drobné skvrny zasahující do grafiky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vilém Emil Rada

    (1901)

    Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 228578

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 11. 2019 18:36

    měkký kryt, 25 x 27,5 cm, sign. PD V. E. Rada, rám, Antikvariát Dlážděná, žák F. Eisenreicha v Plzni

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jindřich Jiří Pištěk

    (1873-?)

    Portrét ženy

    Položka č.: 230672

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 11. 2019 18:22

    rudka, papír, 33 x 13 cm, sign. PD J. J. Pištěk, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Debata

    Položka č.: 239210

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 11. 2019 18:20

    lept, 8,6 x 7,1 cm, sign. PD Pavelka, mírně pokrčený papír, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Jezero v horách

    Položka č.: 204049

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 11. 2019 18:16

    lept, 23 x 26,7 cm, sign. PD nečitelně, 32/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Meyer

    (1895-1952)

    Karlštejn v zimě

    Položka č.: 239261

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 11. 2019 18:11

    lept, 28,5 x 22,5 cm, sign. PD Meyer, rám, mírně zažloutlý a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Otto Matoušek

    Ptáci

    Položka č.: 239238

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 11. 2019 18:10

    dřevoryt, 15,5 x 22,5 cm, sign. PD O. Matoušek, PF 1967, PN mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Pirnera na AVU v Praze, grafický kurz u prof. F. Koblihy, zakladatel a předseda Sdružení jihočeských výtvarníků, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu

  • Otto Matoušek

    Výlov

    Položka č.: 239239

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 11. 2019 18:09

    dřevoryt, 15,8 x 20,5 cm, sign. PD O. Matoušek, PF 1963, PN mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Pirnera na AVU v Praze, grafický kurz u prof. F. Koblihy, zakladatel a předseda Sdružení jihočeských výtvarníků, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jan Kavan

    Memento

    Položka č.: 224716

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 11. 2019 18:07

    lept, 1980, 39,2 x 32,8 cm, sign. PD JKavan 80, pasparta, 9/80, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu

  • H. Gretener

    Victoria

    Položka č.: 226843

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 11. 2019 18:04

    kolorovaná mědirytina, 1873, 28,4 x 17,7 cm, sign. LD, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Zdenka Braunerová

    (1858-1934)

    Ulička v Beneventu

    Položka č.: 239207

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 11. 2019 18:00

    dřevoryt, 17,3 x 12 cm, pozdější otisk z původního špalíčku, žákyně S. Pinkase a A. Chittusiiho, členka Mánesa, Krasoumné jednoty, SČUG Hollar ad.

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Zdeněk Mézl

    Tiskař a můzy

    Položka č.: 239216

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 11. 2019 18:48

    dřevoryt, 11,1 x 16 cm, sign. PD Zd. Mézl, Exlibris Vladimír Bujárek, PD díra v papíru cca 0,5 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Jaroslav Jiří Králík

    (1924-1999)

    Vejce

    Položka č.: 239240

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 11. 2019 18:47

    lept, 1992, 9,7 x 14,6 cm, sign. PD J. J. Králík 92, 18/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly, člen skupiny Bilance, Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Kovář

    (1905-1987)

    Socialistický parní válec

    Položka č.: 239254

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 11. 2019 18:46

    litografie, 14,3 x 22,9 cm, sign. PD J. Kovář, Antikvariát Dlážděná, studoval architekturu na VUT v Brně

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Rubeš

    Pohled na starou Prahu z Karlova mostu

    Položka č.: 236844

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 11. 2019 18:39

    akvarel, tuš, papír, 20 x 58 cm, sign. PD Rubeš 92, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Trafikantka

    Položka č.: 239250

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 11. 2019 18:38

    litografie, 1959, 17,5 x 11,2 cm, sign. PD C Bouda, PF 1960, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 720 CZK (29 €)

  • Václav Vaner

    (1896-?)

    Sbírání chrastí

    Položka č.: 239270

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 11. 2019 18:34

    olej, karton, 40 x 46 cm, sign. PD Vaner, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • J. Pokorný

    U kapličky

    Položka č.: 239271

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 11. 2019 18:31

    olej, karton, 39,5 x 29,5 cm, sign. PD J. Pokorný, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Karel Petrbauer

    Nakládání snopů

    Položka č.: 239269

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 11. 2019 18:27

    olej, plátno, 1936, 38 x 48 cm, sign. PD K. Petrbauer 36, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Položka č.: 228565

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 11. 2019 18:25

    olej, sololit, 100 x 70 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Bárky

    Položka č.: 236755

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 11. 2019 18:23

    olej, plátno, 21,5 x 34 cm, klínový rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu