• Jan Mácha

    (1926-1984)

    Procházka po Karlově mostě

    Položka č.: 137225

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 03. 2018 14:30

    litografie, 1984, 27,5 x 20,9 cm, sign. PD Jan Mácha 84, 80/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Akt ženy s jablkem

    Položka č.: 179454

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 03. 2018 14:05

    tužka, papír, 22 x 12,1 cm, sign. PD Ant. Lhoták, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Ex libris Václav Poppe

    Položka č.: 139107

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 03. 2018 13:40

    litografie, 1975, 8,9 x 6,1 cm, sign. PD B. Krátký 75, 144/150, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Proměna

    Položka č.: 179348

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 03. 2018 13:35

    litografie, ruční papír, 18 x 15 cm, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Kramule

    (1920-1994)

    Pětikostelní náměstí v Praze

    Položka č.: 179294

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 03. 2018 13:30

    kamenorytina, 18,5 x 13,2 cm, sign. PD KarelKramule, mírně zažloutlý papír, žák prof. R. Wiesnera, K. Hofmana, J. Sládka, V. Makovského, B. Fuchse, J. Vaňka na Škole umění ve Zlíně a prof. J. Kaplického a S. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Položka č.: 179398

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 03. 2018 13:20

    litografie, 10,6 x 7,9 cm, sign. DU J. Kaiser, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

  • René Hora

    Dialog

    Položka č.: 179345

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2018 16:45

    lept, 1989, 14,4 x 20 cm, sign. PD Hora 89, 2.40, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Soukupa na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • René Hora

    Provokace

    Položka č.: 179346

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2018 16:40

    suchá jehla, 1982, 11 x 20 cm, sign. PD Hora 82, 3.20, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Soukupa na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Eduard Hnilička

    (1887-1967)

    Chrám sv. Mikuláše na Malé straně

    Položka č.: 133890

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2018 16:30

    litografie, 1951, 26,9 x 20,7 cm, značeno PD v tisku H 51, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Schulze, Kouly a Balšánka na VUT v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Josef Hampl

    Muž v předsíni

    Položka č.: 204257

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2018 16:25

    dřevoryt, 1962, 28 x 15,9 cm, sign. PD Jos. Hampl 62, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Masáka na Škole dekorativních umění v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Josef Hampl

    Žena s šátkem

    Položka č.: 204261

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2018 16:20

    dřevoryt, 1962, 28,1 x 15,6 cm, sign. PD Jos. Hampl 62, autorský tisk, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Masáka na Škole dekorativních umění v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Antonín Grégr

    (1920)

    Iluzionista

    Položka č.: 190244

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2018 16:15

    lept, 1967, 24,5 x 19,5 cm, sign. PD Grégr 67, 20/5

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Praha. Od černé věže

    Položka č.: 161259

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2018 16:05

    pastel, papír, 1944, 21,3 x 30 cm, sign. PD Filip, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Praha - Trojský most

    Položka č.: 161323

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2018 16:00

    pastel, tuš, papír, 1947, 31,3 x 44,2 cm, sign. PD Filip, při okrajích mimo kresbu mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Praha - na Cibulce. Jabloň

    Položka č.: 161325

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2018 15:55

    pastel, tuš, papír, 1953, 23,6 x 31,5 cm, sign. PD Filip, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Průhonice

    Položka č.: 161349

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2018 15:50

    pastel, tuš, papír, 1951, 25,7 x 21,4 cm, sign. PD Filip, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Praha - Malá Strana z Fürstenberské zahrady

    Položka č.: 161445

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2018 15:45

    pastel, tuš, papír, 1960, 29,3 x 21,4 cm, sign. PD Filip, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Cyril Bouda

    Bezhlavé strašidlo

    Položka č.: 122394

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2018 14:40

    linoryt, 19 x 12,5 cm, sign. PD C. Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Dagmar Berková

    (1922-2002)

    Srdce

    Položka č.: 179422

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2018 14:30

    litografie, 1981, 14,8 x 10,2 cm, sign. LD D. Berková 81, 22/100, Antikvariát Dlážděná, studium na ŠUŘ v Brně, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Dagmar Berková

    (1922-2002)

    Sítě

    Položka č.: 179424

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2018 14:25

    litografie, 1984, 14,3 x 9,7 cm, sign. PD D. Berková 1984, PF 1982, Antikvariát Dlážděná, studium na ŠUŘ v Brně, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Karel Beneš

    Nad Prahou

    Položka č.: 137607

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2018 14:15

    litografie, 1990, 9,5 x 8,3 cm, sign. DU K. Beneš 90, 59/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Portrét muže

    Položka č.: 195915

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2018 13:30

    tuš, papír, 29,6 x 21 cm, na několika místech zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Milan Bauer

    Vševidicí oko

    Položka č.: 137609

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2018 13:10

    lept, 6 x 6 cm, sign. DU Milan Bauer 08, 94/100, Antikvariát Dlážděná, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu

  • František Toman

    (1886-1942)

    Vesnička pod sněhem

    Položka č.: 215359

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2018 14:55

    akvarel, uhel, papír, 23,5 x 33,5 cm, sign. PD Toman Frant., rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Alois Šimorda

    (1887-?)

    Říčka

    Položka č.: 215785

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2018 14:40

    olej, sololit, 35 x 47,5 cm, sign. PD A. Šimorda, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu

  • Jiří Sodoma

    (1921-2011)

    Postavy

    Položka č.: 219172

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2018 14:33

    tempera, kombinovaná technika, sololit, 117 x 106 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Jiří Načeradský

    Milenci I.

    Položka č.: 210715

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2018 13:05

    fix, papír, 33 x 45 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Rudolf Mejsnar

    (1928)

    Položka č.: 207652

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2018 16:55

    tempera, běloba, tuš, papír, 15,2 x 28 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Kybala na VŠUP v Praze, člen Besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Rudolf Mejsnar

    (1928)

    V lese II.

    Položka č.: 207653

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2018 16:50

    akvarel, tuš, papír, 17 x 19,3 cm, sign. PD R. M., Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Kybala na VŠUP v Praze, člen Besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Liesler

    Dívčí profil

    Položka č.: 210298

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2018 16:20

    litografie, 1984, 36,2 x 27,2 cm, sign. PD Liesler 84, 8/165, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: ID3**3 Historie příhozu