• Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Praga

    Položka č.: 122203

    Vyvolávací cena: 80 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2014 11:15

    ocelorytina, 8,9 x 16 cm, značeno DU v desce Švengsbír, provenience: Antikvariát Dlážděná, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 80 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Pohled na Malou Stranu

    Položka č.: 122202

    Vyvolávací cena: 80 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2014 11:10

    litografie, 1960, 11,3 x 17,8 cm, sign. PD V. Polášek 60, provenience: Antikvariát Dlážděná, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 80 CZK (3 €)

  • R. Slezák

    Krajina v zimě

    Položka č.: 121689

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2014 10:45

    olej, papír, 1967, 21,3 x 29,7 cm, sign. PD R. Slezák 67

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Kamila Ženatá

    Panenka

    Položka č.: 121575

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2014 10:25

    suchá jehla, 1980, 16,5 x 12,3 cm, sign. PD Kamila Albrechtová 80, 91/200, Albrechtová - příjmení K. Ženaté za svobodna, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Jana Kadlecová

    Cesta II.

    Položka č.: 99034

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2014 09:25

    lept, 1987/1989, 20 x 16 cm, sign. PD Jana Kadlecová 87/1989, 85/100, při okrajích mimo tisk mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Pamětní list

    Položka č.: 90231

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2014 09:05

    litografie, 1996, 20,4 x 29,2 cm, pamětní list u příležitosti 200. výročí zveřejnění objevu litografie Aloisem Senefelderem, vydalo Národní technické muzeum v Praze, mírně ohnutý dolní roh, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)