• Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Madona

    Položka č.: 234054

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2019 21:58

    kombinovaná technika, plast, 29 x 15,5 cm, zašpiněno, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    Večer u jezera

    Položka č.: 232589

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2019 21:40

    litografie, 44,8 x 33,2 cm, DU značeno razítkem KO, vzadu razítko autora, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

    Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Paladium země České 24.IV. - 1.VII.1945 v osvobozené Praze

    Položka č.: 231346

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2019 21:18

    tisk, 29 x 21 cm, značeno PD VKubašta, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Vladimír Veselý

    Koupání

    Položka č.: 231193

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2019 20:48

    litografie, 1984, 35 x 26,5 cm, sign. PD Vlad., č. 4/30, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Fišárka a A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen UVU, Jednoty umělců výtvarných a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Tomáš Hřivnáč

    Na dlouho

    Položka č.: 234169

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2019 20:40

    suchá jehla, 2010, 11,9 x 8,7 cm, sign. DU Tomáš Hřivnáč 2010, č. 7/80 III., antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Volno

    Položka č.: 234168

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2019 20:38

    suchá jehla, 2010, 11 x 8,7 cm, sign. DU Tomáš Hřivnáč 2010, č. 1/20 II., antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    V dlaních

    Položka č.: 234167

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2019 20:36

    suchá jehla, 2009, 12 x 8,9 cm, sign. DU Tomáš Hřivnáč 09, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Tomáš Hřivnáč

    Položka č.: 234166

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2019 20:34

    suchá jehla, 2009, 11,5 x 8,7 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Pavel Brázda

    (1926-2017)

    Položka č.: 234165

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2019 20:32

    lept, 2014, 21 x 15,5 cm, sign. DU PAvel Brázda, č.129/180, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • (Marie Čermínová) Toyen

    (1902-1980)

    Pohled

    Položka č.: 234157

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2019 20:16

    zinkografie, 24 x 16 cm, značeno na kameni LD Toyen, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, členka skupiny Devětsil, SVU Mánes, mezinárodního sdružení Phases, skupiny surrealistů A. Bretona ve Francii a zakládající členka Skupiny …

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Trojan

    Podzimní krajina

    Položka č.: 234155

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2019 20:12

    olej, plátno, 65 x 80 cm, sign. LD Trojan, rám, mírně zvlněné plátno, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Pramice u Karlova mostu

    Položka č.: 234153

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2019 20:08

    akvatinta, 1944, 29,5 x 39,8 cm, sign. PD, zažloutpý papír, na papíře skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Ostabenzin

    Položka č.: 234152

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2019 20:06

    akvatinta, 31,3 x 28,5 cm, sign. PD Vladislav Röhling. LD razítko, rám, zažloutlý paír, poškozeno, antiqari.at Radhošťská, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jar. Dostál

    Cesta u obory

    Položka č.: 234149

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2019 20:00

    olej, karton, 23,5 x 32,5 cm, sign. PD Jar. Dostál, rám, vzadu nalepen autorský štítek, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Josef Bureš

    (1889)

    Řeka Svratka pod Žákovou horou

    Položka č.: 234147

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2019 19:56

    olej, lepenka, 1942, 44,5 x 63,5 cm, sign. LD J. Bureš. St 1942, rám, vzadu popsáno, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

    Dědoušek (PF 1945)

    Položka č.: 234128

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2019 19:18

    dřevoryt, 1945, 9,8 x 6,8 cm, papír místy nahnědlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Sv. Pavel

    Položka č.: 234122

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2019 19:06

    dřevoryt, 10,3 x 7 cm, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Večer u stolu

    Položka č.: 234120

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2019 19:02

    dřevoryt, 7 x 2,2 cm, flekatý papír, kousek pravého horního rohu papíru utržen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Kamila Ženatá

    Ex libris Soňa Houdková

    Položka č.: 234235

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 05. 2019 21:12

    suchá jehla, 8 x 4,5 cm, sign. PD Kamila Ženatá, č. 20/50, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Milan Coufal

    Poškozený genofond

    Položka č.: 231941

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 05. 2019 21:00

    pískovec, v. 40 cm, značeno zespodu

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Milan Coufal

    Bez názvu VII.

    Položka č.: 231940

    pískovec, v. 24 cm, značeno zespodu

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vladimír Cerha

    (1966)

    Gaza nesmrtelná

    Položka č.: 231867

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 05. 2019 20:33

    olej, plátno, 2009, 58,5 x 80 cm, sign. LD Cerha V. 2009

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Borec v Litokrajině 1

    Položka č.: 217337

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 05. 2019 19:15

    litografie, 2016, 42,5 x 30 cm, sign. PD M. Velíšek 2016, 13/30, žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Poslední hlava

    Položka č.: 215683

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 05. 2019 19:09

    litografie, 2012, 52,5 x 34 cm, sign. PD Igor Grimmich 12, č. 72/79, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Karel Jerie

    Feldwebel Brock

    Položka č.: 205315

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 05. 2019 17:27

    litografie, 2011, 21 x 30 cm, sign. PD Jerie 2011, č. 5/30, litografie ke komiksové triologii Candide, žák prof. M. Rittsteina a A. Střížka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Jerie

    Doctor Schnabel von Rome

    Položka č.: 205314

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 05. 2019 17:24

    litografie, 2011, 21 x 29,5 cm, sign. PD Jerie 2011, č. 5/33, litografie ke komiksové triologii Candide, žák prof. M. Rittsteina a A. Střížka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Oldřich Jelen

    (1961)

    Civilizace

    Položka č.: 204603

    Vyvolávací cena: 5.700 CZK (228 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 05. 2019 17:21

    11 barevná litografie, 2011, 42,5 x 56 cm, sign. PD Jelen 2011, č. 36/59, žák prof. B. Dlouhého, J. Svobodové a A. Veselého, zakládající člen skupiny BRÁNA

    Aktuální cena: 5.700 CZK (228 €)

  • Roman Franta

    Love (světlešedá varinta)

    Položka č.: 204595

    Vyvolávací cena: 2.250 CZK (90 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 05. 2019 17:18

    litografie, 2011, 50 x 35 cm, sign. PD R. Franta, č. 6/7, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.250 CZK (90 €)

  • Ladislav Kuklík

    Na předměstí

    Položka č.: 204546

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 05. 2019 17:09

    grafický list, 1995, 4,5 x 3 cm, sign. PD L. Kuklík, autorský tisk, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Jerie

    Král Bulharů

    Položka č.: 202657

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 05. 2019 16:48

    litografie, 2011, 21 x 29,5 cm, sign. PD Jerie 2011, č. 5/30, litografie ke komiksové triologii Candide, žák prof. M. Rittsteina a A. Střížka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)