• MICL

    (1969)

    Dva sloni nad hladinou

    Položka č.: 204604

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 09. 2019 19:11

    litografie, 2015, 36,7 x 49,1 cm, sign. PD MICL 15, č. 24/69, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace do Mladého světa (Muž schází po schodech)

    Položka č.: 220623

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 09. 2019 00:00

    lavírovaná kresba uhlem, 43,5 x 31,5 cm, PD monogr. VJ, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 1, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace do Mladého světa (Záchranný člun)

    Položka č.: 220617

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2019 23:58

    lavírovaná kresba uhlem, 43,4 x 31,5 cm, PD monogr. VJ, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 5 a razítko Mladý svět č: 8/10, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jiří Vedral

    Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 219326

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2019 23:42

    tuš, akvarel, papír, 2002, 36,5 x 25,7 cm, sign. PD JVedral 2002, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Vedral

    Mlýnské kolo na Čertovce

    Položka č.: 219325

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2019 23:40

    tuš, akvarel, papír, 2007, 28,2 x 26,7 cm, sign. DU Jiří Vedral 2007, při okrajích lehce poškozený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Piešťany

    Položka č.: 234833

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2019 21:28

    dřevoryt, 1932, 11,2 x 17 cm, sign. PD Vik, značeno v desce VK 32, na přední straně vytištěn popis, nezsahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Sliač

    Položka č.: 234832

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2019 21:26

    dřevoryt, 8,5 x 15 cm, sign. PD Vik, na přední straně vytištěn popis, nezsahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný čl…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Hodek

    (1944-2003)

    Kytice lučních květů

    Položka č.: 234803

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2019 21:16

    akvarel, dřevoryt, papír, 1958, 16,5 x 10,5 cm, sign. PD JosefHodek 58, mírně zažloutlý papír, papír při okrajích pomuchlán , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • František Ronovský

    (1929-2006)

    Sedící žena

    Položka č.: 234418

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2019 21:10

    litografie, 1997, 37,3 x 48,5 cm, sign. PD Fr. Ronovský, č. 7/150, členská premiéra S.V.U. Mánes 1997, při okrajích lehce pokrčený papír, žák prof. M. Holého a K. Součka na AVU v Praze, člen SVU Mánes, skupiny Etapa

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Ivan Komárek

    Plešoun

    Položka č.: 234334

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2019 21:08

    serigrafie, 1993, 59,4 x 42 cm, sign. PD I. Komárek, č. 18/80, pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Tvář

    Položka č.: 234057

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2019 20:40

    pastel, papír, 29,6 x 20,7 cm, sign. PD Troup, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Kytka

    Položka č.: 234056

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2019 20:38

    akvarel, papír, 32 x 26,5 cm, sign. DU Troup, antiqari.at Radhošťská

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Ptáci

    Položka č.: 234055

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2019 20:36

    akvarel, papír, 32,3 x 26,5 cm, sign. DU Troup, lehce zvlněný papír, antiqari.at Radhošťská

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Bodlák

    Položka č.: 233727

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2019 20:32

    pastel, papír, 30,3 x 14,3 cm, sign. PD Troup, rám, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Golem

    Položka č.: 233099

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2019 20:30

    akvarel, plátno, papír, 42 x 26 cm, sign. DU Troup, rám, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 3.380 CZK (136 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Archivář (PF 1966 PhDr. Miloslav Bělohlávek)

    Položka č.: 232632

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2019 20:04

    dřevoryt, 1965, 14,5 x 10 cm, sign. PD Emil Kotrba 1965, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • István Drahos

    Balaton, Ex libris Mirko Kaizl

    Položka č.: 231123

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2019 19:38

    dřevoryt, 1962, 4,5 x 6 cm, monogram v tisku DI, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Akt Dívky 60

    Položka č.: 231121

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2019 19:34

    ocelorytina, 1961, 11 x 16,5 cm, sign. PD, 60/13, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID1**7 Historie příhozu

  • Ivan Komárek

    Trojice

    Položka č.: 231068

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2019 19:06

    litografie, 2009, 23 x 32 cm, sign. PD I Komárek 2009, č. 73/100, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Vedral

    Pohled na Pražský hrad z Karlova mostu

    Položka č.: 228153

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 09. 2019 23:38

    tuš, akvarel, papír, 2007, 29,5 x 41,8 cm, sign. LD Ji Vedral 2007, při okrajích lehce zašpiněný, pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Vach

    Chrám sv. Mikuláše s Pražským hradem

    Položka č.: 228151

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 09. 2019 23:34

    lept, 29 x 20 cm, sign. PD J. Vach, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen svazu výtvarníků a sdružení výtvarníků Karlova mostu

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Průhled mezi stromy

    Položka č.: 227576

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 09. 2019 23:26

    akvarel, pastel, papír, 1965, 25 x 39 cm, sign. PD M. Holý 65, rám, vzadu nalepen štítek s popisem, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Ho…

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Joe Muczka

    (1971)

    Býk

    Položka č.: 226739

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 09. 2019 23:02

    akryl, plátno, 99,5 x 79,8 cm, vzadu nalepen autorský certifikát s podpisem autora, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Bohumil Ullrych

    Po koupání

    Položka č.: 226631

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 09. 2019 22:58

    olej, karton, 25 x 19,4 cm, PD razítko: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, při okrajích lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Bohumil Ullrych

    Položka č.: 226630

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 09. 2019 22:56

    olej, karton, 1936, 16,1 x 12,6 cm, sign. PD B. Ullrych , vzadu popsáno autorem, při okrajích lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Habada

    Vesnice

    Položka č.: 226245

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 09. 2019 22:50

    olej, plátno, 56 x 76 cm, sign. PD Habada, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Plachetnice v přístavu

    Položka č.: 224522

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 09. 2019 22:32

    fix, akvarel, papír, 30,4 x 42,3 cm, sign. PD V. Junek, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 9, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Zdeněk Hajný

    Krajina nalezení

    Položka č.: 220941

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 09. 2019 22:24

    tisk, 2000, 32,5 x 41 cm, sign. DU Zdeněk Hajný, rám, vzadu nalepen autorský štítek s popisem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    Koník

    Položka č.: 237213

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 09. 2019 22:12

    serigrafie, 16,8 x 22,3 cm, sign. PD Seydl, č. 7/20, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Nowopacký

    Údolí v Taurách

    Položka č.: 237212

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 09. 2019 22:10

    litografie, 16,8 x 22,8 cm, zezadu razítka, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu