• J. Moravec

    Pohled do zahrady

    Položka č.: 226784

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 23:00

    litografie, 1975, 24,5 x 19 cm, sign. PD JMoravec75, rám, č.165/200, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • J. Moravec

    Výhled na mýtinu

    Položka č.: 226783

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 22:58

    litografie, 1975, 19 x 25,3 cm, sign. PD JMoravec75, rám, č.128/200, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Barcelona (Casa Milá)

    Položka č.: 226209

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 22:56

    olej, sololit, 13,9 x 17,9 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Monika Abbott

    Série Nový les

    Položka č.: 226102

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 22:54

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Bisor

    V poušti

    Položka č.: 225244

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 22:52

    akvarel, papír, 1967, 17,5 x 47,5 cm, sign. PD Bisor 67, rám, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Koráb

    Položka č.: 225218

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 22:50

    fix, akvarel, papír, 29,5 x 40,8 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 45, při okrajích zažloutlý papír, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Zelenofialová plachetnice

    Položka č.: 225217

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 22:48

    mastný pastel, papír, 40 x 29 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 44, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jan Konůpek

    Ornament, Ex libris Ant. Grimm

    Položka č.: 224233

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 22:46

    dřevoryt, 6 x 9,5 cm, monogram K v tisku, vzadu popsáno Grimm, dolní okraj lehce odřený, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Vzhlížení

    Položka č.: 223926

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 22:44

    lept, 12 x 7,5 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Konůpek

    Tiskařská dílna, Mojmíru Helceletovi

    Položka č.: 223910

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 22:42

    lept, 10,5 x 15 cm, zažloutlý papír, lehce potrhané okraje, poškození nezasahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Jarní krajina

    Položka č.: 223903

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 22:40

    olej, papír, 15,6 x 11 cm, sign. PD J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Západ slunce v krajině

    Položka č.: 223902

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 22:38

    olej, karton, 17,8 x 12,8 cm, sign. PD J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Most v podhůří

    Položka č.: 223901

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 22:36

    olej, plátno, 8,5 x 18 cm, sign. PD J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Vesnice v podhůří

    Položka č.: 223900

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 22:34

    olej, karton, 16,8 x 15,5 cm, sign. PD J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Bříza v krajině

    Položka č.: 223899

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 22:32

    olej, karton, 16,5 x 12 cm, sign. PD J.Dlabal, na zadní straně zbytky lepidla, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Podzimní pohled na vesnici

    Položka č.: 223898

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 22:30

    olej, karton, 14,5 x 11 cm, sign. LD J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Oscar Weiss

    (1882-1965)

    Chata v horách

    Položka č.: 221573

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 22:28

    olej, dřevo, 52 x 41 cm, sign. PD Oscar Weiss, rám

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Nedokončená předloha k leporelu Lodě a moře

    Položka č.: 220572

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 22:26

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • František Kožíšek

    (1856-1930)

    V parku

    Položka č.: 219605

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 22:24

    olej, plátno, 1929, 27 x 39 cm, sign. PD FKožíšek 1929, rám, místy poškozené plátno, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Litografická příloha módního časopisu

    Položka č.: 219568

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 22:22

    litografie, polovina 19. stol., 24,7 x 17,5 cm, značeno na kameni, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vl. Hendrych

    Dělníci v dolech

    Položka č.: 235359

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 22:20

    litografie, 1949, 29,5 x 25 cm, sign. PD Vl. Hendrych 49, pokrčený papír u okrajů, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Hana Teigeová

    Muž v křesle

    Položka č.: 235358

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 22:18

    litografie, 33 x 23 cm, sign. PD Teigeová, papír u dolního okraje pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Kasalová

    Sokol

    Položka č.: 235357

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 22:16

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Černovský

    Černou stezkou

    Položka č.: 235356

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 22:14

    litografie, 23 x 27 cm, sign PD Černovský, mírně pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Běla Čermáková Taimrová

    (1925-1963)

    Dělníci

    Položka č.: 235355

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 22:12

    lept , 24 x 31,5 cm, sign. PD B. Taimrová, papír na okrajích pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Sedláková

    Stavaři pod mostem

    Položka č.: 235353

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 22:10

    lept, 24 x 31,5 cm, sign. PD Sedláková, papír na okrajích ušpiněn , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Dav v metru

    Položka č.: 235352

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 22:08

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Dům za stromy

    Položka č.: 235351

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 22:06

    suchá jehla, 14 x 9,8 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Fotografování

    Položka č.: 235350

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 22:04

    suchá jehla, 10,5 x 14,5 cm, papír na levém okraji ušpiněn barvou, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

    Strom zamilovaných

    Položka č.: 235349

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 22:02

    suchá jehla, 13.6 x 9,7 cm, papír na levém okraji ušpiněn barvou, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)