Sušení prádla

    Položka č.: 236064

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2019 18:29

    pastel, akvarel, papír, 22 x 48,5 cm, sign. LD , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Položka č.: 236076

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2019 18:28

    olej, karton, 22 x 31 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Matka

    Položka č.: 236080

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2019 18:27

    litografie, akvarel, 15,5 x 15 cm, monogr. PD R, rám, rám zašpiněn, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Rastislav Michal

    Květiny

    Položka č.: 212696

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2019 18:26

    litografie, 54 x 34 cm, sign. PD Michal, rám, autorský tisk, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Malý

    (1900-1980)

    Dívka s kyticí

    Položka č.: 236057

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2019 18:25

    litografie, 1945, 27,8 x 17,8 cm, sign. PD F. Malý 45, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely a J. Beneše, člen SVU Mánes a SVU Aleš

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Jan Kubíček

    (1927-2013)

    Domy

    Položka č.: 214361

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2019 18:24

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • J. Krejčí

    Letní krajina

    Položka č.: 226340

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2019 18:23

    olej, plátno, 60 x 70 cm, sign. PD J. Krejčí, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Kodl

    (1898-1955)

    Polní práce

    Položka č.: 83909

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2019 18:22

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Kodl

    (1898-1955)

    Žena s trakařem

    Položka č.: 87191

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2019 18:21

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Kodl

    (1898-1955)

    Divadlo

    Položka č.: 121890

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2019 18:20

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Zdeněk Kleindienst

    (1925-2012)

    Ukřižovaný

    Položka č.: 212373

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2019 18:19

    uhel, papír, 1972, 34,5 x 32,5 cm, sign. DU Jirkovi: Zdeněk Kleindienst 1972, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Müllera a P. Dillingera na Státní grafické škole v Praze, soukromý žák F. Horníka, člen SČSVU

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Zdeněk Kleindienst

    (1925-2012)

    Děvče s jablkem

    Položka č.: 212375

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2019 18:18

    uhel, papír, 1971, 59,5 x 40 cm, sign. PD Zd. Kleindienst 1971, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Müllera a P. Dillingera na Státní grafické škole v Praze, soukromý žák F. Horníka, člen SČSVU

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Zdeněk Kleindienst

    (1925-2012)

    Kompozice s motivem koně

    Položka č.: 212376

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2019 18:17

    uhel, papír, 1973, 60 x 40 cm, sign. PD Zd. Kleindienst 1973, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Müllera a P. Dillingera na Státní grafické škole v Praze, soukromý žák F. Horníka, člen SČSVU

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Zdeněk Kleindienst

    (1925-2012)

    Pražská Grébovka

    Položka č.: 212461

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2019 18:16

    akvarel, papír, 1963, 30,5 x 42,5 cm, sign. PD Z. Kleindienst 1963, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Müllera a P. Dillingera na Státní grafické škole v Praze, soukromý žák F. Horníka, člen SČSVU

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jan Kavan

    Rak

    Položka č.: 236048

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2019 18:15

    litografie, 1982, 8,8 x 6,8 cm, sign. DU J. Kavan 82, pasparta, 74/100, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Kavan

    Netopýr

    Položka č.: 236049

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2019 18:14

    litografie, 1982, 9 x 7 cm, sign. DU J. Kavan 82, pasparta, 35/100, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Kavan

    Laň

    Položka č.: 236050

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2019 18:13

    litografie, 1982, 9 x 7 cm, sign. DU J. Kavan 82, pasparta, 23/100, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Kavan

    Mojžíš

    Položka č.: 236051

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2019 18:12

    lept, 14,7 x 9,6 cm, sign. PD J. Kavan, pasparta, autorský tisk, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Kavan

    S beránkem

    Položka č.: 236052

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2019 18:11

    lept, 14,4 x 9,5 cm, sign. PD J. Kavan, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Kavan

    Filosof

    Položka č.: 236053

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2019 18:10

    lept, 14,5 x 9,5 cm, sign. PD J. Kavan, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Kadleček

    Krajina při bouřce

    Položka č.: 228594

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2019 18:09

    akvarel, pastel, běloba, papír, 34 x 49,5 cm, sign. PD Kadleček, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ludmila Jamníková - Gabrielová

    (1926)

    Vesnice

    Položka č.: 231429

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2019 18:08

    monotyp, 1964, 25 x 36 cm, sign. PD Jamníková 64, rám, na zadní straně štítek s popisem a razítkem čfvu, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • René Hora

    Hlava muže II.

    Položka č.: 211364

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2019 18:07

    monotyp, akvarel, 1983, 21 x 18,2 cm, sign. PD Hora, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Soukupa na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • René Hora

    Geometrická kompozice VII.

    Položka č.: 211365

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2019 18:06

    monotyp, 1988, 8 x 9 cm, sign. PD Hora 88, 3/5, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Soukupa na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • René Hora

    Spalující vášeň

    Položka č.: 211366

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2019 18:05

    lept, 1989, 20 x 20,2 cm, sign. PD Hora 89, 7/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Soukupa na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • René Hora

    Postavy

    Položka č.: 211367

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2019 18:04

    lept, 1989, 19 x 19,5 cm, sign. PD Hora 89, 7/30, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Soukupa na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Sochař

    Položka č.: 231511

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2019 18:03

    tužka, papír, 1937, 31 x 20 cm, sign. PN Hejna 37, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jindřich Hegr

    (1933)

    Rozcestí

    Položka č.: 236031

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2019 18:02

    pastel, tužka, papír, 2003, 9,5 x 8,5 cm, sign. PD , rám, na zadní straně popsáno a signováno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Bedřich Glaser

    Rostoucí monstrum

    Položka č.: 206327

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2019 18:01

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • František Vobecký

    (1902-1991)

    Položka č.: 226655

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2019 18:54

    tužka, papír, 20 x 25,5 cm, značeno na zadní straně razítkem z pozůstalosti Františka Vobeckého, rám, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná, studoval v Paříži (Académie Colarossi a École de la Grande Chaumière, člen ČFVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)