• Helena Vanišová

    Mísa se švestkami

    Položka č.: 238301

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 04. 2021 19:17

    olej,deska, 11,5 x 16,5 cm, sign. PD H. Vanišová, rám, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu

  • František Pon

    Modrá kočka

    Položka č.: 236267

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 04. 2021 19:12

    litografie, 2011, 43,5 x 32,8 cm, sign. PD František Pon 2011, autorský tisk

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Josef Šrámek

    Letní odpoledne

    Položka č.: 235067

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 04. 2021 18:58

    tempera, papír, 22 x 23 cm, sign. PD, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jan Sytař

    (1976)

    Doctor Love

    Položka č.: 226003

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    olej, akryl, karton, 2007, 63 x 98 cm, studium na Zlínské škole umění ve Zlíně, žák M. Mainera na FAVU VUT v Brně

    Aktuální cena: 3.700 CZK (148 €)

  • Kateřina Černá

    (1937)

    Konvalinky

    Položka č.: 235020

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 04. 2021 18:56

    lept, kombinovaná technika, papír, 21,7 x 16,5 cm, sign. PD Kateřina Černá, č. 4/40, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. K. Součka a Rady na AVU v Praze, členka Unie výtvarných umělců a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Martin Salajka

    (1981)

    Noc

    Položka č.: 217317

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 04. 2021 18:49

    litografie, 2011, 48 x 37 cm, sign. PD Maritn Salajka, č. 120/150, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Růže (Ex libris Dušana Pitteová)

    Položka č.: 234828

    Vyvolávací cena: 170 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 04. 2021 18:46

    dřevoryt, 10,4 x 10 cm, sign. PD A. Macková, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Dušičky

    Položka č.: 213166

    Vyvolávací cena: 1.250 CZK (50 €)

    linoryt, 2011, 59,5 x 37 cm, sign. PD Martin Salajka 2011, autorský tisk, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 1.250 CZK (50 €)

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Na louce

    Položka č.: 234821

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 04. 2021 18:40

    dřevoryt, 1963, 8,8 x 7,8 cm, sign. DU Rolčík 63, rám, č. 0/20, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Josef Hodek

    (1944-2003)

    Poutník

    Položka č.: 234805

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 04. 2021 18:38

    dřevoryt, 1961, 19,3 x 28,5 cm, sign. PD JosefHodek, č. 5 /200, na listu s básní L. Stehlíka Kolikrát ještě, pod básní podepsán L. Stehlík, J. Hodek použil list jako PF 1962 , uprostřed přeloženo, papír při okrajích pomuchlán, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vladimír Pecháček

    (1909-1969)

    Blaník

    Položka č.: 234141

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 04. 2021 18:32

    litografie, 20,5 x 29 cm, sign. PD Pecháček Vladimír, papír na okrajích lehce ušpiněn, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabinského, J. Obrovského a V. Silovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Vladimír Pecháček

    (1909-1969)

    Blaník

    Položka č.: 234139

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 04. 2021 18:30

    litografie, 21 x 29 cm, sign. PD Pecháček Vladimír, papír na okrajích ušpiněn, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabinského, J. Obrovského a V. Silovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Homolka

    Položka č.: 188846

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 04. 2021 18:28

    olej, lepenka, 1932, 50 x 67 cm, sign. PD Homolka 32

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

    Květy

    Položka č.: 245285

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 04. 2021 22:56

    Aktuální cena: 270 CZK (11 €)

  • Jaroslav Válek

    Motýl

    Položka č.: 244918

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 04. 2021 22:50

    slepotisk, 9,5 x 15 cm, značeno v tisku V, nepatrně proděraven papír v místech slepotisku, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

    Loď

    Položka č.: 244383

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 04. 2021 22:38

    glazovaná keramika, 26,8 x 31,4 x 1 cm, antiqari.at Radhošťská

  • Václav Rabas

    (1885-1954)

    Stromy (PF 1945)

    Položka č.: 244225

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 04. 2021 22:30

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Krtci

    Položka č.: 243730

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 04. 2021 22:18

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Václav Hraba

    Zámek

    Položka č.: 243377

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 04. 2021 22:06

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Jean Louis Forain

    (1852-1931)

    Kázání

    Položka č.: 243369

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 04. 2021 22:00

    litografie, 21,4 x 28,1 cm, značeno na kameni PD Forain, uprostřed přeloženo, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Emil Sedláček

    (1909)

    Cesta

    Položka č.: 243367

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 04. 2021 21:58

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • V. Měchura

    Kytice s máky

    Položka č.: 243013

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 04. 2021 21:42

    olej, karton, 52 x 58 cm, sign. PD V. Měchura, rám, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Výhled z okna

    Položka č.: 242989

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 04. 2021 21:40

    litografie, 18,7 x 12,8 cm, sign. PD M.Kazdová, č. 75/100, antiqari.at Radhošťská, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Hrubý

    (1906-1988)

    Déšť nad polem

    Položka č.: 242970

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 04. 2021 21:36

    dřevoryt, 6,9 x 11,8 cm, značeno LD v desce J. Hrubý, nalepeno v papírové paspartě, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jiří Nosek

    (1924)

    Strom před domy

    Položka č.: 229956

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 04. 2021 21:18

    litografie, 1982, 20 x 29,5 cm, sign. PD Jiří Nosek 82, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jiří Nosek

    (1924)

    Hrádek

    Položka č.: 229955

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 04. 2021 21:16

    litografie, 1982, 19,5 x 28,5 cm, sign. PD Jiří Nosek 82, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jiří Nosek

    (1924)

    Kostel v krajině

    Položka č.: 229953

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 04. 2021 21:14

    litografie, 1982, 20,5 x 29,5 cm, sign. PD Jiří Nosek 82, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Karel Oberthor

    Nelson

    Položka č.: 229129

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 04. 2021 21:10

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Krajina s řekou

    Položka č.: 228554

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 04. 2021 21:02

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Neumann

    Mužská tvář

    Položka č.: 228530

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 04. 2021 21:00

    tužka, akvarel, papír, 1920, 30,7 x 18,5 cm, sign. DU 1920 Neumann, studentská práce, papír ušpiněný, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu