• Karel Benetka

    Poco a poco accelerando

    Položka č.: 274705

    Vyvolávací cena: 2.150 CZK (90 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2024 19:18

    Aktuální cena: 2.150 CZK (90 €)

  • Karel Benetka

    Grand restaurant

    Položka č.: 274704

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2024 19:16

    sítotisk, 39 x 60,5 cm, sign. PD Benetka, č. 3/30, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je už jen svobodným umělcem. Vě…

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Kentaur

    Položka č.: 274681

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2024 19:14

    litografie, 1941, 28 x 25 cm, sign. PD Emil Kotrba 1941, rám, zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Andrýsek

    Děvče v kroji

    Položka č.: 274673

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2024 19:12

    olej, dřevo, 42 x 31 cm, sign. PD Andrýsek , rám, na několika místech na dřevě podélné pukliny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Jan Kejklíř

    České Budějovice

    Položka č.: 274638

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2024 19:10

    litografie, 32 x 24,6 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Alena Šlapáková

    Padající listí

    Položka č.: 274636

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2024 19:08

    litografie, 33,6 x 28,1 cm, papír lehce zašlý, levý dolní roh papíru pokrčený a ušpiněn u okraje černou tuší, antiqari.at Radhošťská, studium na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • František S. Tvrdý

    (1912-1974)

    Abstraktní kompozice

    Položka č.: 274285

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2024 19:06

    pastel, uhel, papír, 1947, 18,8 x 10,9 cm, sign. PD F. S. Tvrdý, rám, zažloutlá papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská, studium v malířské škole J. Kutmana v Praze, u I. Kulce na Ukrajinské akademii AVU, konzervace a technologie ve speciálce u prof. B. Slánského a figurální kresbu u K. Mináře na …

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Kosina

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 274051

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2024 19:04

    tempera, uhel, papír, 1959, 28,5 x 41 cm, sign. LD Kosina 59, rám, mírně zvlněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Karel Frauknecht

    (1925-1994)

    Růže a čas

    Položka č.: 273966

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2024 19:02

    suchá jehla, 1976/1977, 34,6 x 28,4 cm, a. t., na zadní straně popsáno autorem, zezadu přilepeno k papírové paspartě páskou, papírová pasparta v dolní části lehce ohnuta, v horní části pasparty na jednom místě drobná skvrna, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Alois Fišárek

    (1906-1980)

    Portrét muže

    Položka č.: 273963

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2024 19:00

    olej, plátno, 1926, 95 x 64,5 cm, sign. PD Fišárek 26, rám, malba na několika místech poškozena, rám na několika místech odštípnutý, antiqari.at Radhošťská, žák J. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Skupiny výtvarných umělců v Brně a Skupiny moravskoslezských výtvarníků

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Josef Hradecký

    (1930-2017)

    Rty

    Položka č.: 269914

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2024 18:58

    tempera, papír, 24,7 x 33,4 cm, sign. PD Hradecký J., nalepeno na papíru, v rozích papír perforován špendlíkem, antiqari.at Radhošťská

  • Petr Hampl

    Strom

    Položka č.: 269445

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2024 18:56

    lept, 1979, 11,9 x 8,3 cm, sign. PD P. Hampl, č. 8/100, značeno v desce PD I 79; P.Hampl, mimo tisk drobné skvrnky, při okrajích lehce ohmataný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, člen Asociace restaurátorů a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Hedvika Vilgusová

    (1946-2007)

    Klaun

    Položka č.: 269444

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2024 18:54

    litografie, 1984, 27 x 21,8 cm, sign. PD Hedvika Vilgusová 1984, PF 1985, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Alena Dostálová

    (1932-2011)

    Lilie

    Položka č.: 269411

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2024 18:52

    olej, plátno, 70,3 x 55,5 cm, sign. LD Dostálová, zezadu na rámu : Mé drahé Aničce, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Na břehu

    Položka č.: 268851

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2024 18:50

    dřevořez, 1983, 20 x 60,2 cm, sign. PD M. Horná 83, č. 25/70, rožky nepatrně ohnuté, ve spodní části mimo tisk drobounká skvrnka, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Portrét ženy v červeném

    Položka č.: 268840

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2024 18:48

    olej, plátno, 65 x 46,5 cm, sign. PN , rám , plátno lehce zvlněné, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Josef Hradecký

    (1930-2017)

    Večerní ulice

    Položka č.: 267763

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2024 18:46

    akryl, tuš, pastel, papír, 1999, 30,2 x 21,5 cm, sign. PD Hradecký 99, nalepeno na papíru, papír, na kterém je malba nalepena má u levého okraje nažloutlou skvrnku, antiqari.at Radhošťská

  • Markéta Králová

    Záznamy IV

    Položka č.: 267421

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2024 18:44

    lept, 19,5 x 42 cm, sign. PD Michaela Králová , č. 12/80, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Z. Sklenáře, J. Mikuly, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Olomouc

    Položka č.: 267402

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2024 18:42

    lept, akvatinta, 31,8 x 28,4 cm, sign. PD V. Röhling, LD značeno, zažloutlý papír, místy skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných

    Plachetnice

    Položka č.: 267087

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2024 18:40

    porcelán, 35 x 31 x 9 cm, dole značeno Ditmar Urbach, antiqari.at Radhošťská

  • Jana Lochovská

    Mraky II

    Položka č.: 266897

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2024 18:38

    lept, akvatinta, 34,5 x 24,1 cm, sign. PD J. Lochovská , č. 3/40, DU Mraky II. , papír lehounce zažloutlý, u horního okraje papíru dvě čárky (mimo tisk), antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Čepeláka

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Miroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Zasněný klaun

    Položka č.: 266891

    Vyvolávací cena: 850 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2024 18:36

    litografie, 1990, 38,5 x 31,1 cm, sign. PD Hořánek 90, č. 89/119, LD razítko autora, u horního okraje papír uprostřed lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 850 CZK (36 €)

  • Bohumil Ullrych

    Portrét dívky s růžovou mašlí

    Položka č.: 266872

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2024 18:34

    akvarel, papír, 1945, 44,3 x 35 cm, sign. PD B. Ullrych 1945, zažloutlý papír, na okrajích zahnědlý, u horního okraje na jednom místě ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Eva Natus-Šalamounová

    (1934-2014)

    Kočky

    Položka č.: 266379

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2024 18:32

    litografie, 1991, 43 x 31,8 cm, sign. DU Eva Natus-Šalamoun, č. 33/50, na papíře drobné skvrnky, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Ludvík Kuba?

    (1863-1956)

    Na Balkáně

    Položka č.: 266319

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2024 18:30

    olej, karton, 27 x 33 cm, sign. PD Kuba, rám, rám poškozen , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

  • Karel Hofman

    (1906-1998)

    Letní pláž

    Položka č.: 266263

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2024 18:28

    pastel, papír, 28 x 37 cm, sign. PD Hofman, rám, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a J. Obrovského na AVU v Praze, člen SVU Aleš v Brně, SVUM v Hodoníně, SČVU

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Chrám sv. Víta

    Položka č.: 264695

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2024 18:26

    lept, 1945, 37 x 32,5 cm, sign. PD V. Röhling, rám, LD značeno v desce Röjling 45, zvlněný papír, místy skvrnky, rám otlučený , antiqari.at Radhošťská, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Pavel Kopp

    Paestum

    Položka č.: 264349

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2024 18:24

    fotografie, 1974, 29,6 x 41,8 cm, sign. PD Kopp, č. 1/34, vzadu opatřeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmdesát…

  • Pavel Kopp

    Neapol

    Položka č.: 264346

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2024 18:22

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

  • Karel Benetka

    Marylin

    Položka č.: 262622

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2024 18:20

    sítotisk, 80. léta, 21,5 x 34 cm, sign. LD Benetka, č. 8/10, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je už jen svobodným u…

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)