• Jaroslav Gebr

    (1924)

    Postavy

    Položka č.: 123578

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 05. 2020 18:34

    tuš, papír, 29,5 x 21 cm, sign. PD Gebr, ve střední části mírně odřený papír (cca 1 cm), Antikvariát Dlážděná, žák prof. R. Gajdoše, V. Hrocha a F. Petra na Škole umění ve Zlíně, poté prof. J. Obrovského a K. mináře na AVU v Praze

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Zdeňka Burgetová

    Ošklivé noční jaro noci, která - kdypak končí

    Položka č.: 202538

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 05. 2020 18:28

    tužka, ruční papír, 1968, 42,3 x 29,9 cm, sign. PD Burgatová 68, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Abstrakce

    Položka č.: 236852

    Vyvolávací cena: 250 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 05. 2020 18:27

    litografie, 1982, 43 x 32,4 cm, sign. PD Zdeňka Burgetová 1982, 14916, mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

  • K. Vepřek

    Kočička

    Položka č.: 237992

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 05. 2020 18:22

    olej, dřevotříska, 1952, 28 x 27 cm, sign. PD K. Vepřek 52, rám, zažloutlý lak, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

  • Lubomír Štefka

    Rytíř a saň

    Položka č.: 209464

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 05. 2020 18:18

    akvarel, tužka, papír, 12 x 8,5 cm, sign. PD Št, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • C. E. Nagel

    Portrét muže se sepjatýma rukama

    Položka č.: 239685

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 05. 2020 18:09

    olej, karton, 32 x 24 cm, sign. PD C. E. Nagel, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu

  • František Hájek

    Chaloupka mezi stromy

    Položka č.: 242175

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 05. 2020 18:03

    olej, karton, 24,8 x 35 cm, sign. PD Frant. Hájek, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alena Čermáková

    (1926-2009)

    Plachetnice

    Položka č.: 242678

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 05. 2020 18:02

    tuš, papír, 46,8 x 28 cm, v dolním rohu vodní skvrna, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Obrovského a K. Mináře na AVU v Praze, členka Armádního výtvarného studia a SČVU

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Josef Velčovský

    Džbán

    Položka č.: 180382

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 05. 2020 18:45

    tuš, papír, 29,9 x 20,6 cm, sign. na zadní straně J. Velčovský, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Josef Velčovský

    Mozaika

    Položka č.: 180383

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 05. 2020 18:44

    tuš, papír, 29,4 x 21 cm, sign. na zadní straně J. Velčovský, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Položka č.: 198903

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 05. 2020 18:39

    akvarel, kvaš, tuš, papír, 1978, 66 x 45 cm, sign. LD Josef Šolc 02/78, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Položka č.: 226597

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 05. 2020 18:38

    akvarel, kvaš, tuš, papír, 1989, 59 x 42 cm, sign. LD Josef Šolc 89, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Položka č.: 226598

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 05. 2020 18:37

    akvarel, kvaš, tuš, papír, 1978, 62,5 x 44 cm, sign. PD Josef Šolc 05/78, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

  • Josef Liesler

    Při západu slunce

    Položka č.: 204991

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 05. 2020 18:26

    litografie, 1984, 19 x 24,3 cm, sign. PD Liesler 84, 109/170, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.200 CZK (43 €)

  • Dimitrij Kadrnožka

    Víno

    Položka č.: 239263

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 05. 2020 18:25

    litografie, 1991, 55 x 43,5 cm, sign. PD Kadrnožka 91, 4/25/II, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu

  • Jan Kristofori

    (1931-2004)

    Čekání

    Položka č.: 239768

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 05. 2020 18:23

    serigrafie, 24,5 x 25 cm, sign. PD Kristofori, 50/277, Antikvariát Dlážděná, prezident Lyry Pragensis, člen Sdružení pražských výtvarných umělců - malířů

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    Ryby

    Položka č.: 230647

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 05. 2020 18:10

    tuš, papír, 1951, 31,6 x 44,3 cm, sign. PD K. Oberthor 51, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

  • Josef Novák

    (1902-1987)

    Rytíř

    Položka č.: 209627

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 05. 2020 18:09

    pastel, uhel, tuš, papír, 16,8 x 12,4 cm, sign. LD Josef Novák, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Svatý Václav

    Položka č.: 239644

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 05. 2020 18:07

    litografie, akvarel, 31 x 21 cm, sign. PD Kubašta, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Kostel ve vsi

    Položka č.: 239736

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 05. 2020 18:06

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Jan Karel Janovský

    (1869-1931)

    Dívka v kroji

    Položka č.: 237977

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 05. 2020 18:03

    olej, karton, 23,5 x 33 cm, sign. PD Janovský, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Jan Karel Janovský

    (1869-1931)

    Jinoch v kroji

    Položka č.: 237978

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 05. 2020 18:02

    olej, karton, 23,5 x 33 cm, sign. PD J. Janovský, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • Libor Fára

    (1925-1988)

    Městské zákoutí

    Položka č.: 239418

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 05. 2020 18:00

    akvarel, tuš, papír, 38 x 30,5 cm, na základě tvrzení majitele se jedná o autorovu ranou práci ze 40. let, Antikvariát Dlážděná, žák J. Švába na Officina Pragensis v Praze, prof. E. Filly a F. Muziky na VŠUP tamtéž

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Zdeněk Šplíchal

    Let krahujce

    Položka č.: 245113

    Vyvolávací cena: 10.500 CZK (375 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 05. 2020 15:48

    pastel, akvarel, papír, 2003, 100 x 70 cm, sign. zezadu Zdeněk Šplíchal, rám

    Aktuální cena: 10.500 CZK (375 €)

  • Marian Palla

    Komiks

    Položka č.: 245079

    Vyvolávací cena: 22.500 CZK (804 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 05. 2020 15:17

    olej, nešepsovaná juta, 2007, 69 x 70 cm, sign. PD M. Palla, vystaveno v galerii Vltavín na výstavě Slovem i obrazem, 22. 4. - 20. 5. 2008

    Aktuální cena: 22.500 CZK (804 €)

  • Jiří David

    Údiv

    Položka č.: 243301

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (93 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 05. 2020 15:28

    serigrafie, 1998, 35 x 28,8 cm, sign. PD 1998 Jiří David, rám, autorský tisk, poškozený rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Paderlíka a J. Ptáčka na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 2.600 CZK (93 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Jiřina Palková

    Věstonická Venuše s Venouškem

    Položka č.: 243295

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (90 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 05. 2020 15:23

    koláž, 2012, 30 x 17 cm, sign. PD J.W. Palková 2012, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (90 €)

  • František Jiroudek

    (1914-1991)

    Herečky

    Položka č.: 238847

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (43 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 05. 2020 15:09

    pastel, papír, 37 x 51 cm, sign. PD Jiroudek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. W. Nowaka na AVU v Praze, člen skupiny Sedm v říjnu a SVU Mánes

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

  • Petr Štambach

    Položka č.: 233907

    Vyvolávací cena: 900 CZK (33 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 05. 2020 15:07

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

    Podzimní nálada

    Položka č.: 226971

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 05. 2020 15:05

    olej, překlika, 36 x 47 cm, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)