• Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Běs

    Položka č.: 240931

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2021 15:26

    serigrafie, 1981, 51,6 x 40,5 cm, sign. DU Hořánek 81, č. 13/29, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Útěk

    Položka č.: 240930

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2021 15:25

    serigrafie, 1978, 53,3 x 37,2 cm, sign. DU Hořánek 78, č. 16/32, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Grafičanka

    Položka č.: 240929

    Vyvolávací cena: 35 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2021 15:24

    plakát, 47,5 x 64,5 cm, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 35 CZK (2 €)

  • František Jiroudek

    (1914-1991)

    Položka č.: 238846

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2021 15:16

    litografie, 1979, 30,2 x 45,3 cm, sign. PD Jiroudek 79, při okrajích lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. W. Nowaka na AVU v Praze, člen skupiny Sedm v říjnu a SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Horko před brankou

    Položka č.: 233614

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2021 15:03

    linoryt, 27 x 46 cm, sign. PD Salajka J., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Sjezdař č. 57

    Položka č.: 233598

    Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2021 14:52

    akvarel, papír, 1983, 26,5 x 16,5 cm, sign. PD Salajka J. 83, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    GÓÓÓL

    Položka č.: 233588

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2021 14:42

    akvarel, papír, 1982, 21 x 34 cm, sign. DU Salajka J. 82, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Útok na branku

    Položka č.: 233585

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2021 14:39

    akvarel, papír, 1982, 22 x 33 cm, sign. DU Salajka J. 82, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Kus salámu

    Položka č.: 233477

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2021 14:37

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Otto Laube?

    Akty

    Položka č.: 225944

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2021 14:31

    monotyp, 49,5 x 35 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Jindřich Kovařík

    (1928)

    Dopis

    Položka č.: 224855

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2021 14:29

    lept, 1998, 42 x 32,7 cm, sign. PD JKovařík, č. 5/20, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. J. Nováka na VŠUP, člen UVU

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Položka č.: 224827

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2021 14:28

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jiří Matouš Trnka

    Hledání klíče

    Položka č.: 224824

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2021 14:26

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ota Janeček

    Zákonem a rytmem života...

    Položka č.: 221858

    Vyvolávací cena: 290 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2021 14:12

    serigrafie, 21 x 14 cm, sign. PD Ota Janeček, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 390 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Orel

    Položka č.: 221855

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2021 14:11

    litografie, 9,5 x 8 cm, sign. DU CBouda, rám, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Položka č.: 221762

    Vyvolávací cena: 430 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2021 14:10

    lept, 1975, 7,2 x 6 cm, sign. PD J. Pileček 75, rám, č. 4/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 430 CZK (18 €)

  • Monogramista FS

    Právo lidu

    Položka č.: 221722

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2021 14:09

    tuš, akvarel, papír, 21,8 x 21,8 cm, monogr. DU F.S., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Částečný úspěch

    Položka č.: 221687

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2021 14:08

    tuš, akvarel, papír, 26,8 x 19,6 cm, při okraji poškozený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Polibek

    Položka č.: 221434

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2021 14:06

    litografie, 47,5 x 35 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Arnošt Hrabal

    (1886-1969)

    Cyklus dřevorytů

    Položka č.: 221430

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2021 14:05

    12x dřevoryt, 19 x 25 cm, vše sign. PD AHrabal, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského na AVU v Praze, člen Sdružení výtvarných umělců moravských

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Bedřich Horálek

    (1913-1981)

    Mosty přes Čertovku

    Položka č.: 221023

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2021 14:02

    litografie, 36 x 53 cm, sign. PD B. Horálek, rám, č. 71/100, vzadu štítek s popisem, zažloutý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. J. Loukoty, M. Švabinského a O. Nejedlého na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Ptáci

    Položka č.: 219823

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2021 14:00

    serigrafie, 1981, 49 x 39 cm, sign. DU Hořánek 81, č. 41/43, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jan Hrnčárek

    (1918-2009)

    Karlův most

    Položka č.: 217544

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2021 15:34

    litografie, 18 x 29,7 cm, sign. PD J. Hrnčárek, č. 102/200, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák O. Schüllera, prof. O. Nejedlého, V. Sychry, J. Lieslera a V. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Miroslav Houšť

    Praha rudolfinská

    Položka č.: 217542

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2021 15:33

    litografie, 49 x 37,9 cm, sign. PD Mir. Houšť, č. 15/90, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, člen Jednoty českých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    Pohled od Belvederu

    Položka č.: 217527

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2021 15:27

    lept, 1937, 31,7 x 24,6 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Část dostavby chrámu sv. Víta

    Položka č.: 217525

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2021 15:26

    lept, 1937, 33 x 25,3 cm, PD značeno v desce A.M., Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Kaple sv. Václava

    Položka č.: 217524

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2021 15:25

    lept, 1937, 32,6 x 25 cm, LD značeno v desce F.K, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Siréna

    Položka č.: 215528

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2021 15:22

    serigrafie, 1981, 40,2 x 31 cm, sign. DU Hořánek, č. 38/46, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Děvče

    Položka č.: 215525

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2021 15:21

    kombinovaná technika, 49 x 32 cm, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1995-1995)

    Plakát

    Položka č.: 208709

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2021 15:15

    serigrafie, 1977, 47 x 33 cm, vydala Mladá Fronta 1977, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu