• Harmenszoon van Rijn Rembrandt

    (1606-1669)

    Vzkříšení Lazara

    Položka č.: 216529

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2020 18:28

    lept (reprint), 1632, 37,5 x 27 cm, na zadní straně razítko: FACSIMILE REPRODUCTION DER REICHSDRUCKEREI BERLIN, zašpiněný a při okrajích pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Ukřižovaná

    Položka č.: 196095

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2020 18:27

    lept, 6,8 x 4,3 cm, sign. PD Pavelka, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Čemeřice černá

    Položka č.: 243446

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2020 18:25

    kolorovaná mědirytina, 30,9 x 19,3 cm, mírně zažloutlý a při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Neurčený autor (Rakousko)

    ( )

    Salcburg

    Položka č.: 229859

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2020 18:24

    lept, 18,2 x 27,8 cm, sign. PD nečitelně, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Otto Matoušek

    Strom nad vodou

    Položka č.: 243458

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2020 18:21

    dřevoryt, 1964, 10,8 x 21,3 cm, sign. LD Matoušek, PF, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Pirnera na AVU v Praze, grafický kurz u prof. F. Koblihy, zakladatel a předseda Sdružení jihočeských výtvarníků, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Otto Matoušek

    Borovice na břehu

    Položka č.: 243459

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2020 18:20

    dřevoryt, 1969, 15,2 x 21,8 cm, sign. PD O. Matoušek, PF, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Pirnera na AVU v Praze, grafický kurz u prof. F. Koblihy, zakladatel a předseda Sdružení jihočeských výtvarníků, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Otto Matoušek

    Na cestě

    Položka č.: 243460

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2020 18:19

    dřevoryt, 1970, 15,7 x 11,7 cm, sign. LD Matoušek, PF, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Pirnera na AVU v Praze, grafický kurz u prof. F. Koblihy, zakladatel a předseda Sdružení jihočeských výtvarníků, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Otto Matoušek

    Cesta polem

    Položka č.: 243461

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2020 18:18

    dřevoryt, 9 x 14,4 cm, sign. PD Ota Matoušek, PF, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Pirnera na AVU v Praze, grafický kurz u prof. F. Koblihy, zakladatel a předseda Sdružení jihočeských výtvarníků, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Otto Matoušek

    Rybář

    Položka č.: 243462

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2020 18:17

    dřevoryt, 1976, 10,2 x 21 cm, PF, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Pirnera na AVU v Praze, grafický kurz u prof. F. Koblihy, zakladatel a předseda Sdružení jihočeských výtvarníků, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Clemens Kohl

    (1754-1807)

    Hac Sollicitudo mea

    Položka č.: 243413

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2020 18:12

    mědirytina, 1790, 19,4 x 12,3 cm, značno LD Franco Gaucing inv. a PD Cl. Kohl fc. Vienna 1790 , rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Francois I. Chereau

    (1680-1729)

    Phillippe d´Orleans

    Položka č.: 243098

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2020 18:10

    mědirytina, 25,5 x 17,7 cm, značeno LD J. B. Santerre pinxit. a PD Fr. Cherau scuplsit., rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Antonín Homolka

    Lipno

    Položka č.: 243524

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2020 18:08

    suchá jehla, 13,5 x 49 cm, sign. PD Antonín Homolka, rám, mírně zažloutlý a ve střední části mírně poškozený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Velčovský

    Ňadra

    Položka č.: 243487

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2020 19:03

    serigrafie, 2011, 20,9 x 10,4 cm, sign. DU J. Velčovský, PF 2012, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Velčovský

    Osamělý strom

    Položka č.: 243488

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2020 19:02

    serigrafie, 2015, 18 x 4,7 cm, sign. DU J. Velčovský, PF 2016, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Chrám

    Položka č.: 238022

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2020 19:00

    monotyp, 37 x 48 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Josef Herčík ml.

    (1961)

    Kompozice I.

    Položka č.: 243479

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2020 18:57

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Josef Herčík ml.

    (1961)

    Kompozice II.

    Položka č.: 243480

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2020 18:56

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Josef Herčík ml.

    (1961)

    Kompozice IV.

    Položka č.: 243482

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2020 18:54

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Josef Herčík ml.

    (1961)

    Kompozice V.

    Položka č.: 243483

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2020 18:53

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Alfred Fuchs

    (1925-2003)

    Klidné děvče

    Položka č.: 243507

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2020 18:50

    litografie, 14,5 x 11,7 cm, sign. PD A. Fuchs , 29/30, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Alfred Fuchs

    (1925-2003)

    Spící dívenka

    Položka č.: 243508

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2020 18:49

    litografie, 1980, 9,1 x 10,7 cm, sign. PD A. Fuchs 80, 1/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alfred Fuchs

    (1925-2003)

    Jaro je tu

    Položka č.: 243509

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2020 18:48

    litografie, 8,2 x 6,5 cm, sign. PD A. Fuchs, 47/60, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Milan Erazim

    Malý třas

    Položka č.: 193498

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2020 18:42

    litografie, 1985, 29,8 x 24 cm, sign. PD Erazim, 54/65, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Milan Erazim

    Šance

    Položka č.: 230390

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2020 18:41

    litografie, 1989, 39,5 x 33,5 cm, sign. PD M. Erazim 89, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Vladimír Cidlinský

    Červené střechy

    Položka č.: 211059

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2020 18:40

    litografie, 22,4 x 43,1 cm, sign. PD V. Cidlinský, 27/200, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Stavení u vody

    Položka č.: 228592

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2020 18:24

    olej, karton, 39x 50,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Položka č.: 243516

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2020 18:19

    tempera, papír, 24 x 32 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Středohoří

    Položka č.: 204038

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2020 18:16

    litografie, 1943, 32 x 40 cm, sign. PD MHolý 43, 43/200, Antikvariát Dlážděná, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Musil

    (1982)

    Ryby

    Položka č.: 243542

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2020 18:54

    lept, ruleta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil, 5/20, znamení zvěrokruhu, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Musil

    (1982)

    Vodnář

    Položka č.: 243541

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2020 18:53

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)