• František Záruba

    Konopiště

    Položka č.: 196100

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 19:49

    litografie, 1994, 12 x 9 cm, sign. PD F. Záruba 94, 63/150, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Olga Vychodilová

    Dary

    Položka č.: 136563

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 19:47

    lept, 9,5 x 8,5 cm, sign. DU Olga Vychodilová, 48/100, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Olga Vychodilová

    Panna s ještěrkou

    Položka č.: 185486

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 19:46

    litografie, 1986, 26 x 17,2 cm, sign. DU Olga Vychodilová 86, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Velčovský

    Studie

    Položka č.: 175204

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 19:44

    tuš, papír, 21 x 29,5 cm, návrh na knihu, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Ženský akt s rybou

    Položka č.: 242125

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 19:39

    litografie, 1972, 22,8 x 14,9 cm, sign. DU J. Švengsbír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jakub Stretti

    (1967)

    Noční město

    Položka č.: 242122

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 19:35

    dřevoryt, 13,4 x 17,8 cm, sign. PD Jakub Stretti, autorský tisk 14/20, Antikvariát Dlážděná, absolvent pražské AVU, žák prof. Františka Hodonského a prof. Karla Malicha

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Ladislav Rusek

    (1927)

    Položka č.: 242123

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 19:26

    dřevoryt, 1972, 21,4 x 13,5 cm, sign. DU L. Rusek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Zrzavého, F. V. Mokrého, A. Berana a B. Markalouse (Johna) na PedF UP v Olomouci

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jana Reinerová

    Pozdní odpoledne

    Položka č.: 195843

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 19:25

    litografie, 9 x 12,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Jaroslav Prášil

    Obálka II.

    Položka č.: 123580

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 19:23

    suchá jehla, 1992, 9,2 x 11,5 cm, sign. PD J. Prášil 92, 18/28, Antikvariát Dlážděná, žák prof. S. Libenského na VŠUP v Praze, člen Sdružení českých grafiků František Kupka a Sdružení textilních výtvarníků UVU

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Radek Pilař

    (1931-1993)

    Rumcajs

    Položka č.: 242134

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 19:22

    tuš, tempera, ultrafán, papír, 17,5 x 21 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen ŠCUG Hollar, SVU Mánes, ASIFA a UVU

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Miroslav Petřík

    Vejdovy lípy

    Položka č.: 242160

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 19:21

    lept, 13,5 x 12 cm, sign. PD Petřík, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    List

    Položka č.: 211940

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 19:20

    lept, ruční papír, 1983, 14,3 x 10,2 cm, sign. PD Jan Otava 1983, 1/200, při okrajích zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Oberthor

    Chlapec s otcem

    Položka č.: 208099

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 19:19

    litografie, 1995, 4,9 x 3,4 cm, sign. DU K. Oberthor 95, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Velká noc

    Položka č.: 231457

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 19:13

    tempera, tuš, běloba, papír, 12,8 x 24,3 cm, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Položka č.: 242169

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 19:07

    olej, malířská lepenka, 35 x 49 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Xaver Naske?

    V zimě I.

    Položka č.: 231471

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 19:06

    akvarel, tuš, papír, 23 x 22,5 cm, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Xaver Naske?

    V zimě II.

    Položka č.: 231472

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 19:05

    akvarel, tuš, papír, 27 x 22 cm, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    Šindelová v Krušných horách

    Položka č.: 231441

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 19:04

    akvarel, fix, tužka, papír, 1982, 19 x 28,5 cm, sign. LD A. Moravec, pasparta, na zadní straně věnování autora, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Zápa…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Alois Moravec

    U sv. Jana ve Veliši

    Položka č.: 231446

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 19:03

    suchá jehla, 1948, 11 x 15,5 cm, sign. PD AMoravec 48, pasparta, 6/20, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Město v podhůří

    Položka č.: 133421

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 19:01

    litografie, 1963, 15,2 x 21 cm, sign. PD Jan Mácha 63, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Moře

    Položka č.: 133422

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 19:00

    litografie, 1963, 15,2 x 21,1 cm, sign. PD Jan Mácha 63, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Zdeňka Křemenová

    Čert s kremrolí

    Položka č.: 201915

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 18:57

    akvarel, tuš, papír, 12 x 15,8 cm, monogr.PD ZK, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID3**3 Historie příhozu

  • Zdeňka Křemenová

    Mlsný čert

    Položka č.: 201917

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 18:56

    akvarel, tuš, papír, 12 x 19,8 cm, monogr. PD ZK, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Zdeňka Křemenová

    Strečink

    Položka č.: 201918

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 18:55

    2x tuš, papír, 10 x 10 / 10 x 17,8 cm, monogr. PD ZK, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Kostel

    Položka č.: 242124

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 18:53

    litografie, 24,1 x 15 cm, sign. DU Knobloch, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Hanka Kettnerová

    Švanda a Vocílka

    Položka č.: 139202

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 18:52

    tuš, akvarel, papír, 16,5 x 22,4 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Hanka Kettnerová

    Švanda s Dorotkou

    Položka č.: 139205

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 18:49

    akvarel, tuš, papír, 17,3 x 23,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Josef Kábrt

    (1920-1989)

    Mudrcové

    Položka č.: 185488

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 18:37

    litografie, 1986, 23,3 x 21 cm, sign. PD Kábrt 86, žák. prof. F. Kysely a J. Bendy na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Václav Kabát

    Lesní muž s lesním rohem

    Položka č.: 211887

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 18:34

    lept, 11 x 11 cm, sign. PD Václav Kabát, 2/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, P. Dillingera a V. Pukla, člen Klubu ilustrátorů dětské knihy

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Hrubý

    Šiška

    Položka č.: 188274

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 18:29

    litografie, 17 x 11,3 cm, sign. PD Hrubý, 18/40, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Chatrného na SUPŠ v Brně, člen České unie karikaturistů, skupiny Univerzální obelisk aj.

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)