• Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Piccolou na Côte D´Azur

    No.: 242435

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 21:14

    litografie, 1930, 21,3 x 14,2 cm, původní barevná litografie - příloha grafického sborníku "Hollarů Svazek II., ročník VI., u horního okraje (mimo tisk) papír lehce otřepen, , the disciple of prof. J. Preisler, M. Svabinsky and V. Nechleba, co-founder of The Umelecka beseda, member of The Hollar Ass…

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • K. H. Schneller

    My Book - Haagen Bartram-Iensen (Ex libris)

    No.: 242441

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 21:16

    tisk, 1944, 8 x 5 cm,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Renno Wolf

    (1912-2009)

    Orel (ex Libris Johanha Jansen Trento)

    No.: 242442

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 21:18

    dřevoryt, 11 x 5,2 cm,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Csiby Mihály

    (1922)

    Ježíš (Allelujas Husvetot; Palásthyek)

    No.: 242443

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 21:20

    dřevoryt, 1984, 13 x 6,5 cm, sign. PD Csiby 84, papír na pravém okraji (mimo tisk) otřepen,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Hubert Rüther

    (1886-1945)

    Litografie k pozvánce na "Barevný večer" / Bunten Abend

    No.: 242445

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 21:22

    litografie, 1939, 14,5 x 20,7 cm, upostřed pozvánka přeložena (nezasahuje do tisku),

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Praha (Ex Pragensis Frant. Kozák)

    No.: 242446

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 21:24

    suchá jehla, 5,5 x 9 cm,

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • G. Bergman

    Jing jang

    No.: 242447

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 21:26

    dřevoryt, 1965, 6,8 x 4,5 cm, sign. DU G. Bergman,

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Neznámy autor

    Skály (Ex libris Dr. K. Skály)

    No.: 242448

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 21:28

    lept, 12,1 x 7,2 cm, papír lehce zažloutlý, na levém okraji (mimo tisk) několik drobných skvrnek žluté barvy,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jan Podhajský

    (1914-1965)

    Vysoké mýto (Ex libris J. K. E. Manovský)

    No.: 242449

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 21:30

    dřevoryt, 5 x 10 cm, na zadní straně papíru razítko : Jan Podhajský - Vysoké Mýto,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Žena (knihkupectví A. Böhma)

    No.: 242451

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 21:32

    tisk, 9,5 x 6,8 cm, značeno PD 43, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Petr Tučný

    Horník (Z Bezručovské knihovny Ing. B. Pračky)

    No.: 242452

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 21:34

    dřevoryt, 1940, 11 x 7,9 cm, sign. PD P. Tučný 40,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

    Knihovnice (Gladys B. Skopecek)

    No.: 242453

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 21:36

    dřevoryt, ruční papír, 7,1 x 4,6 cm, na levém okraji papíru (mimo tisk) dvě světlé skvrnky žluté barvy,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Mnich

    No.: 242454

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 21:38

    litografie, 11,7 xc 8,5 cm,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Rytíř

    No.: 242455

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 21:40

    dřevoryt, 1962, 12 x 9,5 cm, sign. PD Hlinovský 62,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Portrét muže

    No.: 242456

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 21:42

    dřevoryt, 15 x 10,3 cm, sign. PD,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Karel Oberthor

    Muž na koze

    No.: 242457

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 21:44

    litografie, 1958, 9,5 x 7 cm, sign. DU K. Oberthor 58, , the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Karel Oberthor

    Voják

    No.: 242458

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 21:46

    litografie, 1958, 9,4 x 7,1 cm, sign. LD K. Oberthor 58, , the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Vesnička

    No.: 242459

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 21:48

    dřevoryt, 12,1 x 18,8 cm,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Otakar Štáfl

    (1884-1945)

    Zimní motiv z Vysokých tater

    No.: 242460

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 21:50

    dřevoryt, 16,4 x 12,6 cm, I. příloha "Krásy Slovenska", mírně zažloutlý papír, papír na okrajích lehce pokrčen (mimo tisk), na levém okraji nažloutlé skvrnky, , studied at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Ulička mezi domy

    No.: 242461

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 21:52

    dřevoryt, 1830, 18,1 x 12 cm, značeno PD, mírně zažloutlý papír, nahoře a na levém okraji jsou na papíru žluté svrnky,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Vítání slunce (Exl JK)

    No.: 242462

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 21:54

    dřevoryt, 11,5 x 8,7 cm, sign. PD,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Oči (Ex Libris Marie-Gabrielle Lévy)

    No.: 242463

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 21:56

    ocelorytina, 5 x 3,5 cm, sign. PD jakubovski,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Vladimír Tesař

    (1924-2008)

    Postava muže

    No.: 242464

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 21:58

    dřevoryt, 5 x 3,3 cm, sign. PD Tesař, č. 89/200, vydala Lyra Pragensis, , studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. F. Troster at The Academy of Performing Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphi…

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Gotické oblouky (Ex Libris Spartaco Cadioli)

    No.: 242465

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 22:00

    tisk, 4,6 x 7 cm, sign. DU, č. 8/12,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Kozoroh

    No.: 242466

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 22:02

    ocelorytina, 8,1 x 8 cm,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • František Bílkovský

    (1909-1998)

    Draci z knih Leopoldy Bílkovské

    No.: 242468

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 22:04

    litografie, 10 x 10 cm, sign. PD F. Bílkovský, , the private study at the atelier of A. V. Slavicek, the member of SVU Ales, Blok and The Club of the collectors and friends of ex libris

    Current price: 100 CZK (4 €)

    V pohádkovým lese

    No.: 242470

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 22:06

    barevný dřevoryt, 1982, 6,6 x 7,5 cm, sign. DU 82,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • P. Míšek

    Pražský kohout

    No.: 242471

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 22:08

    litografie, 15 x 6,5 cm, značeno PD P. Míšek,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Svojanov a Rychnov

    No.: 242472

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 22:10

    litografie, 2005, 7,5 x 26,5 cm, sign. PD 2005, č. 61/100, papír uprostřed přeložen,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Muži u portrétu

    No.: 242473

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 22:12

    Current price: 100 CZK (4 €)