On-line auction

    No.: 226076

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    Planned termination: 25. 03. 2019 15:00

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

  • Marcel Niederle

    (1898-1990)

    Seth Martin, Nation Hockey Team of Canada 1966

    No.: 221290

    Auction price: 6.000 CZK (240 €)

    Planned termination: 25. 03. 2019 15:05

    watercolour , charcoal, paper , 1966, 41,5 x 28 cm, signed lower/right M. Niederle 1966, rám, sighned lower/right Seth Martin, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 6.000 CZK (240 €)

  • V. Novák

    Horská krajina

    No.: 232864

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 25. 03. 2019 15:10

    olej, karton, 100 x 74 cm, sign. PD Novák V., rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • B. Novák

    No.: 232838

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 25. 03. 2019 15:15

    olej, plátno, 1974, 71,5 x 54 cm, sign. PD B. Novák 74, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Zdeněk Novotný

    (1901-1974)

    V lese

    No.: 232832

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 25. 03. 2019 15:20

    olej, karton, 64 x 47 cm, sign. PD Zd. Novotný, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Karel Oberthor

    V modré zahradě

    No.: 227357

    Auction price: 5.000 CZK (200 €)

    Planned termination: 25. 03. 2019 15:25

    litografie, 1966, 39,5 x 67 cm, sign. DU K. Oberthor 66, rám, na zadní straně štítek autora s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Ass…

    Current price: 5.000 CZK (200 €)

  • Václav Pichlík

    Petrovac na Moru

    No.: 232880

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 25. 03. 2019 15:30

    olej, sololit, 44 x 100 cm, sign. PD Pichlík, rám, na zadní straně štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Vilém Plocek

    (1905-2001)

    Mořské pobřeží

    No.: 230128

    Auction price: 5.500 CZK (220 €)

    Planned termination: 25. 03. 2019 15:35

    tempera, white color, paper, 1971, 39 x 79,5 cm, signed lower/right Vilém Plocek 1971, rám, verso inscription/stamp ČFVU, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the private disciple of prof. J. Benda and F. Tichy, member of Purkyne, The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 5.500 CZK (220 €)

  • Michael Ruml

    Podzimní krajina

    No.: 232859

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 25. 03. 2019 15:40

    olej, dřevo, 1993, 10 x 10 cm, sign. na zadní straně Michael Ruml 93, rám, práce autora zaměřujícího se naromantické krajinomalby podle vzoru starých mistrů, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Antonín Smažil

    Turovecký motiv

    No.: 221379

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 25. 03. 2019 15:45

    watercolour , paper , 1976, 20 x 75,5 cm, signed lower/right A. Smažil, rám, labeled, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Karel Svolinský

    No.: 232844

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    Planned termination: 25. 03. 2019 15:50

    tuš, akvarel, papír, 30 x 20 cm, sign. PD K. Svolinský, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

    Last auctioneer: ID6053 History of bids

  • Josef Šimek

    Jaro

    No.: 221849

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 25. 03. 2019 15:55

    olej, karton, 1947, 29 x 38 cm, sign. PD Jos. Šimek 47, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Otakar Štembera

    (1914-1999)

    Tatranský les

    No.: 232852

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 25. 03. 2019 16:00

    kombinovaná technika, papír, 1987, 52 x 70 cm, sign. PD Št 87, rám, vzadu štítek galerie Dílo s popisem a razítko ČFVU, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 700 CZK (28 €)

    Last auctioneer: ID1165 History of bids

  • Jaroslav Trinkmoc

    Chaloupka v horách

    No.: 225110

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 25. 03. 2019 16:05

    olej, karton, 25 x 34,5 cm, sign. PD Trinkmoc, mírně zašpiněná malba, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Milča Uzlová

    (1883-1964)

    Květiny ve váze

    No.: 232830

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    Planned termination: 25. 03. 2019 16:10

    olej, malířská lepenka, 69 x 50 cm, monogr. PD MU, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

  • Milča Uzlová

    (1883-1964)

    Kytice růží

    No.: 232831

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 25. 03. 2019 16:15

    olej, malířská lepenka, 33 x 41 cm, monogr. PD MU, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Bohumil Večeřa

    (1904-1974)

    Cesta na kopci

    No.: 232842

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 25. 03. 2019 16:20

    olej, plátno, 23 x 33 cm, sign. PD B. Večeřa, rám, na zadní straně štítek s popisem a razítkem čfvu, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Karel Veržakovský

    (1924-1963)

    No.: 232845

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    Planned termination: 25. 03. 2019 16:25

    olej, plátno, 62 x 88 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Obrovský at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

  • Veselý

    No.: 232835

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 25. 03. 2019 16:30

    olej, dřevotříska, 1953, 38,5 x 50 cm, sign. PD Veselý 53, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • František Vobecký

    (1902-1991)

    Portrét dívky

    No.: 225813

    Planned termination: 25. 03. 2019 16:35

    akvarel, tuš, papír, 44 x 32 cm, značeno na zadní straně razítkem z pozůstalosti Františka Vobeckého, rám, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Olda Vodseďálek

    (1910-1982)

    Jizera

    No.: 232862

    Planned termination: 25. 03. 2019 16:40

    olej, plátno, 1938, 50 x 66 cm, monogr. PD OV 38, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Josef Zamazal

    (1899-1971)

    Na pasece

    No.: 227280

    Auction price: 3.800 CZK (152 €)

    Planned termination: 25. 03. 2019 16:45

    olej, plátno, 1954, 63 x 75 cm, sign. LD Josef Zamazal 1954, napínací rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 3.800 CZK (152 €)

  • František Zavázal

    (1878-?)

    Kytice růží

    No.: 232851

    Planned termination: 25. 03. 2019 16:50

    olej, lepenka, 1949, 35 x 45 cm, sign. PD FZavázal, rám, v pravé části malba mírně poškozena, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Zezulová

    No.: 232836

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 25. 03. 2019 16:55

    olej, karton, 50 x 70 cm, sign. LD Zezulová, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID6917 History of bids

  • V. Alnkov

    Mořské útesy

    No.: 218785

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 26. 03. 2019 13:00

    olej, plátno, 16,5 x 42,2 cm, sign. LD V. Alnkov, chybí blindrám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Bouda

    (1898-1919)

    Přítel

    No.: 183613

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 26. 03. 2019 13:05

    etching, 14,6 x 11,6 cm, sign. RD Jaroslav Bouda, , bottom described: print Miro Pegrassi, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. V. Hynais at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID482 History of bids

  • Cyril Bouda

    Vlny a maják

    No.: 128278

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 26. 03. 2019 13:10

    lithography, 21,4 x 14,7 cm, sign. RD C. Bouda, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Útok

    No.: 180166

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 26. 03. 2019 13:15

    dry-point, 15,1 x 9,9 cm, sign. RD Dillinger, 1., Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. F. Kysela at The Secondary School of Applied Arts in Prague, prof. M. Pirner and Max Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, S…

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • V. Dlouhý

    Podzimní krajina

    No.: 232865

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 26. 03. 2019 13:20

    olej, karton, 1980, 50 x 70 cm, sign. PD Dlouhý V. 1980, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Bohuslav Doležal

    (1964)

    Sedící

    No.: 224747

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 26. 03. 2019 13:25

    kombinovaná technika, papír, 1996, 28 x 21 cm, sign. PD B. Doležal 96, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)