On-line auction

  • Bohumil Ullrych

    Na návsi

    No.: 204853

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 27. 05. 2019 19:02

    tužka, kvaš, papír, 1930, 18,5 x 25,7 cm, sign. PD B. Ullrych 1930, nalepeno na kartonu, vzadu popsáno, při okrajích pokrčený papír, ,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID6878 History of bids

  • Bohumil Ullrych

    Odpočívající tanečnice (Chicago)

    No.: 204855

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 27. 05. 2019 19:04

    tužka, kvaš, papír, 1929, 22,5 x26,5 cm, sign. PD B. Ullrych 29, nalepeno na kartonu, vzadu popsáno, ,

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Bohumil Ullrych

    Borovice

    No.: 205200

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 27. 05. 2019 19:06

    tužka, papír, 1917, 27,5 x 18,5 cm, sign. LD Ullrych 17, nalepeno na kartonu, vzadu popsáno, ,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Doboš

    No.: 208203

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 27. 05. 2019 19:08

    tužka, akvarel, papír, 1929, 19 x 27 cm, sign. PD B. Ullrych 1929, nalepeno na kartonu, ,

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Bohumil Ullrych

    Loďky na řece

    No.: 210451

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 27. 05. 2019 19:10

    pencil, gouache, paper, 1947, 21,8 x 30 cm, RD stamp: From inheritance of Bohumil Ullrych, ,

    Current price: 900 CZK (36 €)

    Last auctioneer: ID7009 History of bids

  • Bohumil Ullrych

    Továrna

    No.: 210455

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 27. 05. 2019 19:12

    wash drawing by ink, pencil, 34 x 44,8 cm, RD stamp: From inheritance of Bohumil Ullrych, at the edges damaged paper, ,

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Bohumil Ullrych

    U řeky

    No.: 210457

    Auction price: 1.100 CZK (44 €)

    Planned termination: 27. 05. 2019 19:14

    pencil, gouache, paper, 31 x 48,3 cm, sign. RD B. Ullrych, yellowed, at the edge crumpled paper, ,

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Berto Monetti

    Sedící žena s květinami

    No.: 210563

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 27. 05. 2019 19:16

    kvaš, tuš, akvarel, papír, 1987, 29,7 x 21 cm, sign. PD Monetti 87

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Miloslav Motl

    (1937)

    Bubovice na podzim

    No.: 213448

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 27. 05. 2019 19:18

    olej, dřevo, 29 x 34,5 cm, sign. LD Motl, rám, při okrajích lehce poškozeno,

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Berto Monetti

    Sedící ženský akt

    No.: 215805

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 27. 05. 2019 19:20

    ink, aquarelle, gouache, paper, 1977, 52,9 x 34,3 cm, sign. LD Monetti 77

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Berto Monetti

    Ženský akt

    No.: 215813

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 27. 05. 2019 19:22

    gouache, coal, paper, 1972, 67,7 x 37,2 cm, sign. RD Monetti 72, slightly flexed paper at the edges

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Berto Monetti

    Ženský akt

    No.: 215814

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 27. 05. 2019 19:24

    ink, aquarelle, combined technic, paper, 65 x 41,9 cm, sign. RD Monetti , slightly flexed paper at the edges

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Berto Monetti

    Ženský akt

    No.: 215815

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 27. 05. 2019 19:26

    gouache, ink, tempera, varnish, paper, 1987, 57,7 x 43,4 cm, sign. RD a LD Monetti 87

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Pařík

    Zvláštní tvor

    No.: 217477

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 27. 05. 2019 19:28

    fix, papír, 12 x 8 cm, papír při okrajích pomuchlán,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Pařík

    Motto: Slunce vzduch, vodka

    No.: 217482

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 27. 05. 2019 19:30

    tuš, papír, 12,5 x 10 cm, papír při okrajích zašpiněný a popsaný autorem, nezasahuje do kresby,

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Jiří Pařík

    Náš cíl je v cíli

    No.: 217486

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 27. 05. 2019 19:32

    pastel, papír, 20 x 9 cm,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Estimate: k CZK

  • Jiří Pařík

    Na barové židli

    No.: 217490

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 27. 05. 2019 19:34

    fix, papír, 28 x 10,5 cm,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Pařík

    Rytíř

    No.: 217491

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 27. 05. 2019 19:36

    tuš,papír, 9,5 x 7 cm, monogr. PD JP, podlepeno,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Pařík

    Uchopit život za pačesy

    No.: 217492

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 27. 05. 2019 19:38

    tuš,papír, 15,5 x 8 cm, monogr. LD JP, podlepeno, mírně zvlněný papír,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Cyril Bouda

    Strašidla ( Ex libris Dr. J. Veselý)

    No.: 217636

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 27. 05. 2019 19:40

    zinkografie, 11 x 6,5 cm, značeno CB v tisku, , the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 120 CZK (5 €)

  • Josef Liesler

    BV (Ex libris Vl. Bujárek)

    No.: 217640

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 27. 05. 2019 19:42

    lept, 1978, 7,5 x 4,5 cm, sign. DU LIesler, na papíře zažloutlé skvrnky, nezasahuje do tisku, , the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijn…

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Hvězdná obloha (ExLibris Vlasta Kohoutová)

    No.: 217642

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 27. 05. 2019 19:44

    lept, 9,5 x 4 cm, sign. PD P. Šimon, , the disciple of prof. V. Pukl, F. T. Simon and A. Pelc at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Pod lampou ( Ex libris Vladislav Kohout)

    No.: 217643

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 27. 05. 2019 19:46

    lept, 9,5 x 5,5 cm, sign. PD P. Šimon, , the disciple of prof. V. Pukl, F. T. Simon and A. Pelc at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Cyril Bouda

    Milenci (Ex libris DAna Siblíková)

    No.: 217644

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 27. 05. 2019 19:48

    litografie, 9,4 x 6,2 cm, sign. PD C. Bouda, zažloutlý papír, ohnutý levý horní roh , , the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 120 CZK (5 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Kůň (Ex libris Miroslav )

    No.: 217664

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 27. 05. 2019 19:50

    litografie, 9,2 x 7 cm, sign. PD, vzadu razítko autora, , the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Ladislav Dvořák

    Pod Ještědem (Ex libris Jiří Hlinovský)

    No.: 217667

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 27. 05. 2019 19:52

    litografie, 1995, 13 x 10,5 cm, sign. DU Dvořák,

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Kytice (Ex libris J. Černá)

    No.: 218185

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 27. 05. 2019 19:54

    lept, 1944, 10,5 x 6,2 cm, DU značeno v desce VF 1944, vzadu razítko autora, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Jerusalem

    No.: 218279

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 27. 05. 2019 19:56

    olej, karton, 9,8 x 15 cm, sign. PD J Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID6338 History of bids

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Katedrála Sv. Pavla (Londýn)

    No.: 218280

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 27. 05. 2019 19:58

    olej, karton, 15 x 9,8 cm, sign. PD J Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Terst

    No.: 218282

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 27. 05. 2019 20:00

    olej, karton, 14,7 x 9,5 cm, sign. PD J Dlabal, mírně ohnuté rohy kartonu, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 400 CZK (16 €)