On-line auction

.

  • Miloslav Horka

    Compagnie de Navigation Paquet

    No.: 242138

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 27. 01. 2020 18:32

    akvarel, tuš, papír, 1978, 29,5 x 21 cm, sign. PD MHorka, kopie reklamního platátu z 30. let, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID7**0 History of bids

  • Miloslav Horka

    The Pierce Arrow

    No.: 242137

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 27. 01. 2020 18:33

    akvarel, tuš, papír, 1976, 29 x 20 cm, sign. PD MHorka, kopie reklamního platátu z roku 1908, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Ludmila Janovská

    (1907-?)

    Zimní Praha ze Strahova

    No.: 232858

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 27. 01. 2020 18:34

    litografie, 31 x 61 cm, sign. PD L. Janovská, rám, 12/100, na zadní straně štítek s popisem a razítkem autorky a razítko ČFVU, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Východ slunce

    No.: 237985

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 27. 01. 2020 18:36

    pastel, uhel, papír, 41 x 62 cm, sign. PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Pavel Piekar

    Česká krajina

    No.: 227359

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 27. 01. 2020 18:37

    linoryt, 2012, 66 x 51,5 cm, sign. PD Pavel Piekar X. 2012, rám, 6/8, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the private study of Fine Arts at the atelier of B. Kutil and the Hladiks

    Last auctioneer: ID7**2 History of bids

  • Pavel Piekar

    Prádlo před oknem

    No.: 227358

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 27. 01. 2020 18:38

    linoryt, 2002, 35 x 44,5 cm, sign. PD Pavel Piekar VII. 2002, rám, 8/10, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the private study of Fine Arts at the atelier of B. Kutil and the Hladiks

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Pavel Piekar

    Giovanni Bellini

    No.: 242102

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 27. 01. 2020 18:39

    linoryt, 2002, 51,5 x 36,5 cm, sign. PD Pavel Piekar VI. 2002, rám, 2/8, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the private study of Fine Arts at the atelier of B. Kutil and the Hladiks

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Jana Reinerová

    Zámecké schodiště - Olomouc

    No.: 242142

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 27. 01. 2020 18:40

    litografie, 15,6 x 12,2 cm, sign. DU Jana Reinerová, 25/33, Olomouc, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Jana Reinerová

    Park v Chlumu

    No.: 242141

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 27. 01. 2020 18:41

    litografie, 11,6 x 22,1 cm, sign. DU Jana Reinerová, 27/58, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Jana Reinerová

    Zasněžené domky

    No.: 242140

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 27. 01. 2020 18:42

    litografie, 6,9 x 9,8 cm, sign. PD Jana Reinerová, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Jana Reinerová

    Hermance - Švýcarsko

    No.: 242139

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 27. 01. 2020 18:43

    litografie, 7,8 x 10,8 cm, sign. PD Jana Reinerová, autorský tisk, Hermance, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Last auctioneer: ID4**8 History of bids

  • Pavel Roučka

    No.: 234588

    Auction price: 1.400 CZK (56 €)

    Planned termination: 27. 01. 2020 18:44

    kombinovaná technika, ruční papír, 1992, 75,5 x 53 cm, sign. PD Roučka 92, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical School of Geodesy and Cartography in Prague, undertook an intership at Academie des Beaux-Arts in Paris, the member of The Hollar Association of Czech …

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Trojportrét

    No.: 237429

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    Planned termination: 27. 01. 2020 18:45

    kombinovaná technika, plátno, 100 x 100 cm, sign. PD Rozehnal, napínací rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, private disciple of Josef Pajas, later of Jitka Svobodová at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

  • Dalibor Smutný

    (1964)

    No.: 227361

    Planned termination: 27. 01. 2020 18:46

    mezzotinta, 2004, 13,8 x 13,5 cm, sign. PD D. Smutný 2004, rám, 3/30, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. L. Cepelak at The Academy of Fine Arts in Prague

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Upoutaný Prometheus

    No.: 230172

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    Planned termination: 27. 01. 2020 18:47

    lithography, 48,2 x 38 cm, signed lower/middle VladSuchánek, rám, 124/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. C. Bouda, M. Salcman, K. Lidicky at The Faculty of Education - Charles University in Prague and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member and chairman of…

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Pavel Šulc

    Hiddensee

    No.: 233712

    Planned termination: 27. 01. 2020 18:48

    olej, sololit, 30 x 61 cm, sign. PD Šulc, rám, na zadní straně štítek s popisem autora, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Cyril Bouda

    Ilustrace ke knize A. Sova: Pankrác Budecius, kantor IV.

    No.: 168344

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 28. 01. 2020 18:00

    kamenorytina kolorovaná litografií, 1954, 18,5 x 12 cm, sign. PD C Bouda, opus 1104, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Cyril Bouda

    Ilustrace ke knize A. Sova: Pankrác Budecius, kantor III.

    No.: 168343

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 28. 01. 2020 18:01

    kamenorytina kolorovaná litografií, 1954, 18,5 x 12 cm, sign. PD C Bouda, opus 1096, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Cyril Bouda

    Ilustrace ke knize A. Sova: Pankrác Budecius, kantor II.

    No.: 168342

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 28. 01. 2020 18:02

    kamenorytina kolorovaná litografií, 1954, 18,5 x 12 cm, sign. PD C Bouda, opus 1095, při dolním okraji mimo tisk mírně natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Brunner

    Důl

    No.: 236400

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 28. 01. 2020 18:03

    oil on canvas, 45 x 60 cm, signed Brunner, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.901 CZK (77 €)

  • Antonín Grégr

    (1920)

    Černoška

    No.: 201902

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 28. 01. 2020 18:04

    etching, 1968, 15 x 10 cm, signed RD Grégr 68, 4/20, paper slightly dirty near margins

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Hamon

    Krajina pod horami

    No.: 211871

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 28. 01. 2020 18:05

    oil, artist canvas panel, 21,5 x 29 cm, signed RD Hamon, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Ludmila Jiřincová

    Villon

    No.: 185636

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 28. 01. 2020 18:06

    linocut, 7,2 x 5,3 cm, signed DM L. Jiřincová, paper slightly creased, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Karel Javůrek?

    Panoš

    No.: 215047

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 28. 01. 2020 18:07

    olej, lepenka, 33,5 x 17,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Kroupová

    Šeříky

    No.: 242153

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 28. 01. 2020 18:11

    olej, plátno, 58 x 85 cm, sign. LD Kroupová, klínový rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Bohumil Kubišta?

    Portrét rodičů

    No.: 211903

    Planned termination: 28. 01. 2020 18:12

    etching, 16,6 x 12,5 cm, rám, the signature DM does not belong to the author, little abrasions on the frame

  • Pavel Lisý

    Betlém

    No.: 240866

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 28. 01. 2020 18:13

    serigrafie, 1967, 16 x 23,5 cm, značeno PD P. Lisý 67, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The School of Decorative Arts in Prague, the member of SVU Marold and SCVU

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Váza s květinami

    No.: 242178

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 28. 01. 2020 18:14

    olej, dřevo, 37 x 32 cm, sign. PD S. G. Maran, rám, poškozeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

    Daňkovice 1936

    No.: 242174

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 28. 01. 2020 18:15

    akvarel, uhel, 1936, 30 x 29 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID7**6 History of bids

    Statek

    No.: 242168

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 28. 01. 2020 18:16

    tuž, akvarel, papír, 19 x 23 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)