On-line auction

.

  • Václav Zavadil

    (1915-1990)

    Hradčany

    No.: 138920

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 21. 09. 2020 14:00

    watercolour, drawing ink, paper, 20,5 x 29 cm, signed RD Zavadil, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • J. Jouja

    Hrad Rábí

    No.: 138938

    Auction price: 680 CZK (28 €)

    Planned termination: 21. 09. 2020 14:01

    tempera, paper, 29 x 39 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 680 CZK (28 €)

    Benátky

    No.: 139547

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 21. 09. 2020 14:02

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Evžen Trunečka - Prostějovský

    (1907-1971)

    Labská stráň

    No.: 177632

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 21. 09. 2020 14:03

    colored drawing ink, paper, 1968, 24,5 x 39 cm, rám, artist´s signature and rubber stamp on back, little abrassions on frame, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Brunner

    No.: 177671

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 21. 09. 2020 14:04

    watercolor, paper, 1989, 40 x 56 cm, sign. LD Brunner 1989, rám, slightly yellowed paper, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Podzimní čas

    No.: 177677

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 21. 09. 2020 14:05

    tempera, pastel, paper, 1986, 39,5 x 27,7 cm, signed RD unreadable, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Slepé rameno řeky

    No.: 177678

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 21. 09. 2020 14:06

    etching, 21,2 x 17,2 cm, rám, slightly yellowed paper, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Josef Imrich

    Růže

    No.: 177858

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 21. 09. 2020 14:07

    linocut, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Kytice v malovaném džbánku

    No.: 177895

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 21. 09. 2020 14:08

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Krajina s balvany

    No.: 178787

    Auction price: 390 CZK (16 €)

    Planned termination: 21. 09. 2020 14:09

    mezzotint, etching, 20,5 x 24,5 cm, signed RD Josef Herčík, rám, artist´s print, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 390 CZK (16 €)

  • Michal Lauda

    Proti slunečníku

    No.: 178792

    Auction price: 360 CZK (15 €)

    Planned termination: 21. 09. 2020 14:10

    lithograph, 19 x 14,7 cm, signed DU M. Lauda, rám, no 43/150, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 360 CZK (15 €)

  • Jiří Mika

    Panenka - loutka

    No.: 178797

    Auction price: 290 CZK (12 €)

    Planned termination: 21. 09. 2020 14:11

    dry point, 1981, 14,2 x 12,7 cm, signed RD Mika Jiří 81, rám, no 58/60, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Hnizdo, member of Nova skupina

    Current price: 290 CZK (12 €)

  • Jaroslav Fanta

    (1919-?)

    Lesní interiér

    No.: 178982

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 21. 09. 2020 14:12

    watercolours, paper, 1976, 22 x 21 cm, signed LD Fanta 76, pasparta, artist´s label with the description, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Václav Jahanus

    Zamilovaná krajina

    No.: 180498

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 21. 09. 2020 14:13

    serigrafie, 15,6 x 12,2 cm, sign. PD Václav Johanus, rám, č. 103/150, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Václav Zavadil

    (1915-1990)

    Hlava děvčátka

    No.: 181739

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 21. 09. 2020 14:14

    pastel, papír, 1948, 32 x 28 cm, sign. PD V. Zavadil 1948, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • František Zhoř

    Horské chalupy v zimě

    No.: 181745

    Auction price: 180 CZK (8 €)

    Planned termination: 21. 09. 2020 14:15

    kvaš, papír, 1986, 13,5 x 19 cm, sign. PD Zhoř František 86, rám, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 180 CZK (8 €)

  • Václav Zavadil

    (1915-1990)

    Vesnice s kostelem

    No.: 181755

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 21. 09. 2020 14:16

    tempera, papír, 29 x 39 cm, sign. PD Zavadil, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Motýl s květinou

    No.: 182038

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 21. 09. 2020 14:17

    Current price: 100 CZK (4 €)

    der Prager Bahnhof

    No.: 185300

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 21. 09. 2020 14:18

    rytina, 11,2 x 17 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Špicner

    Pohled na Týnský chrám

    No.: 185341

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 21. 09. 2020 14:19

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Karel Tondl

    (1893-1980)

    Sázava ve Hvězdonicích

    No.: 185376

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 21. 09. 2020 14:20

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Dva muži ve světnici

    No.: 186104

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 21. 09. 2020 14:21

    Current price: 900 CZK (36 €)

    Estimate: k CZK

  • Carl Theodor Thiemann

    (1881-1966)

    Hrad v Norimberku

    No.: 186437

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 21. 09. 2020 14:22

    woodcut, 17,5 x 13 cm, sign. RD C. Thiemann, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Josef Kos

    Náměstí v Havlíčkově Brodě

    No.: 186520

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 21. 09. 2020 14:23

    litography, 1970, 30,5 x 39,5 cm, sign. RD J. Kos 70, rám, no. 7/200, on frame minor scratches, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Milena Diblíková

    (1928)

    Police nad Metují

    No.: 186575

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 21. 09. 2020 14:24

    litography, 1976, 26,5 x 39,8 cm, sign. RD Milena Diblíková 1976, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Profil muže

    No.: 186654

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 21. 09. 2020 14:25

    tužka, papír, 1954, 25,5 x 18,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Krtek fotbalista

    No.: 187259

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 21. 09. 2020 14:26

    tuš, akvarel, papír, 1992, 11,5 x 9 cm, sign. PD JAS 92, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Katarína Keményová

    Strieborný mesiac

    No.: 187261

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 21. 09. 2020 14:27

    kombinovaná technika, 1985, 14,8 x 13,4 cm, sign. PD K. Keményová 1985, rám, č. 32/60, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (14 €)

    Estimate: k CZK

  • A. Čulkov

    Pohádka

    No.: 189403

    Auction price: 180 CZK (8 €)

    Planned termination: 21. 09. 2020 14:28

    fix, papír, 1996, 20,5 x 14,5 cm, monogr. PD AČ 1996, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 180 CZK (8 €)

  • A. Čulkov

    Medvěd

    No.: 189404

    Auction price: 180 CZK (8 €)

    Planned termination: 21. 09. 2020 14:29

    Current price: 180 CZK (8 €)