On-line auction

.

  • Ctirad Stehlík

    Brouk

    No.: 237100

    Auction price: 180 CZK (8 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 19:54

    litografie, 1983, 9,2 x 7 cm, sign. PD Ctirad Stehlík 83, č. 54/200,

    Current price: 180 CZK (8 €)

    Na ulici

    No.: 237154

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 19:56

    dřevoryt, 16,3 x 22,5 cm, na papíře zažloutlá místa, papírová pasparta,

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Vinšujíchovi

    No.: 237180

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 19:58

    litografie, 35 x 9 cm, sign. DU, č. 67/200, při horním okraji cca 1 cm natrženo,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • B. Červený

    Růže

    No.: 237189

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 20:00

    kombinová technika, akvarel, papír, 1971, 37 x 27 cm, sign. PD B. Červený 1971, rám, PD věnování: Paní Jindře v upomínku autor, na rámu oděrky,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Lyra

    No.: 237197

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 20:02

    linoryt, 1976, 19 x 19 cm, sign. DU Jaroslav Šváb 76, rám , aut.tisk, mírně zažloutlý papír, , the disciple of prof. J. Benda and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, founder of Klub knihy …

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Na pastvě

    No.: 237229

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 20:04

    tužka, akvarel, papír, 10 x 8,5 cm, nalepeno na papíru,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Karel Kuneš

    (1898-1970)

    Pravda vítězí (Ex libris Jaroslav Černý)

    No.: 237487

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 20:06

    dřevoryt, 1944, 11 x 7 cm, sign. PD Kuneš, vzadu popsáno, zažloutlý papír,

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Polívka

    Ježíšek a pastíř

    No.: 237497

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 20:08

    olej, plátno, 1939, 34 x 51 cm, sign. PD Polívka 1939, rám, na rámu dírky po červotoči,

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Neurčený

    Sušení prádla

    No.: 237498

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 20:10

    olej, plátno, 32,5 x 56,5 cm, sign. PD , rám, na rámu lehké oděrky,

    Current price: 350 CZK (14 €)

    Vesnice v horách

    No.: 237499

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 20:12

    olej, sololit, 43 x 56,5 cm, rám, zažloutlá malba, na rámulehké oděrky,

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Polívka

    Potok v lese

    No.: 237500

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 20:14

    olej, dřevěná deska, 1940, 46 x 32 cm, sign. PD Polívka 1940, rám, z druhé strany namalován obraz Kytice, na rámu lehké oděrky,

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Hejno vran u řeky

    No.: 237501

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 20:16

    olej, plátno, 35 x 52,5 cm, sign. PD , rám, na rámu černé tečky,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Neurčený

    Vesnice u lesa

    No.: 237502

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 20:18

    olej, sololit, 47,5 x 60,5 cm, sign. PD , rám, na rámu lehké oděrky,k horní pravý roh rámu poškozen,

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Huspeka

    Na vesnici

    No.: 237503

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 20:20

    olej, sololit, 1954, 44,5 x 58 cm, sign. PD 54, rám, na rámu oděrky a černé tečky,

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Karel Benetka

    Je velice kultivovaný. Vždycky včas pozná, kdy má dost a zalehne.

    No.: 237504

    Auction price: 750 CZK (30 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 20:22

    tuš, akvarel, papír, 20 x 22 cm, sign. PU benetka, zezadu autorské razítko,

    Current price: 750 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    Proč nechce spinkat? Vždyť jsem mu přece zabubnoval ukolébavku.

    No.: 237505

    Auction price: 750 CZK (30 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 20:24

    tuš, akvarel, papír, 18 x 22 cm, sign. LU Benetka, zezadu autorské razítko,

    Current price: 750 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    No.: 237506

    Auction price: 750 CZK (30 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 20:26

    tuš, akvarel, papír, 14,3 x 21 cm, sign. PU Benetka, zezadu autorské razítko,

    Current price: 750 CZK (30 €)

    Římský bojovník

    No.: 237520

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 20:28

    dřevoryt, 1963, 14 x 16,5 cm, sign. DU 63, papír lehce zažloutlý a lehce ušpiněn,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Sedící akt zezadu

    No.: 237522

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 20:30

    tužka, papír, 1985, 50 x 39 cm, sign. PD Praha 85, papír na pravém horním rohu pokrčen,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Neznámý autpr

    Zbojníci

    No.: 237538

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 20:32

    akvarel, papír, 18,5 x 25 cm, papír na okrajích odřen, na rozích stopy po špendlících,

    Current price: 60 CZK (3 €)

    Most

    No.: 237540

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 20:34

    litografie, 1968, 18,4 x 44,5 cm, sign. PD 68, pasparta,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Chrám svatého Víta

    No.: 237541

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 20:36

    litografie, 1973, 43,5 x 25,1 cm, sign. PD 73, pasparta, č. 76/250,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Jan Kavan

    Had ve vejci

    No.: 237549

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 20:38

    lept, 2001, 9,1 x 6,5 cm, sign. Du Jan Kavan MMI, č. 148/200, , disciple of prof. A. Strnadel, J. Trnka and Z. Sklenar

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID2**6 History of bids

  • Petr Faltus

    Z diplomové práce

    No.: 237558

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 20:40

    litografie, 1993, 19 x 13 cm, sign. PD Petr Faltus 1993, a. t. ,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

    Setkání

    No.: 237560

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 20:42

    litografie, 1962, 19,5 x 14 cm, sign. PD, papírová pasparta, papír nepatrně zažloutlý, na papířš žlutá skvrnka,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Rozhovor

    No.: 237561

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 20:44

    litografie, 1962, 20 x 11 cm, sign. PD, papírová pasparta, nepatrně zažloutlý papír,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Josef Poláček

    Bonbóny prátelům nejmilejším na rok 1998

    No.: 237564

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 20:46

    tisk, 1998, 14,4 x 10,5 cm, sign. PD J. Poláček,

    Current price: 20 CZK (1 €)

  • Věra Martinková

    Prasklé sklo a ostnatej drát

    No.: 237574

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 20:48

    tisk, 1999, 13 x 9,7 cm, sign. DU Martinková 99,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Kříž

    No.: 237583

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 20:50

    dřevoryt, 1986, 9,6 x 7,5 cm, sign. PD Pedinov 86, nalepeno na papíru, č. 4/30,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Spytimír Bursík

    (1924)

    Jiří Noha

    No.: 237584

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 20:52

    tisk, 12,6 x 8,6 cm, sign. PD,

    Current price: 100 CZK (4 €)