On-line auction

.

    Slepé rameno řeky

    No.: 177678

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 17. 12. 2019 10:10

    etching, 21,2 x 17,2 cm, rám, slightly yellowed paper, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Horská krajina

    No.: 177680

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 17. 12. 2019 10:11

    oil, plywood, 26 x 34,5 cm, monogrammed RD AES, rám, little abrassions on frame, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID5**6 History of bids

  • Karel Dlabola

    (1902-1998)

    Podzim v Krkonoších

    No.: 177681

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 17. 12. 2019 10:12

    lithography, 1976, 30 x 39,5 cm, signed RD Karel Dlabola 1976, rám, slightly yellowed paper, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Horská krajina

    No.: 177683

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 17. 12. 2019 10:13

    oil, hardboard, 34 x 50 cm, signed RD unreadable, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (20 €)

    No.: 177685

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    Planned termination: 17. 12. 2019 10:14

    oil, hardboard, 30,5 x 41 cm, painting damaged in places, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 90 CZK (4 €)

    Potůček

    No.: 177774

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 17. 12. 2019 10:15

    oil, canvas, 1941, 35 x 46 cm, signed RD illegible, rám, damaged painting in places, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Dvořáček

    (1908-1980)

    Letní bouřka nad Ostrovcem

    No.: 177778

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 17. 12. 2019 10:16

    watercolour, paper, 1968, 30,5 x 42,5 cm, signed RD Jar Dvořáček, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Lokouta and Nechleba at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • Josef Ruszelák

    Jaro

    No.: 177849

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 17. 12. 2019 10:17

    lept, 1984, 14,4 x 14,4 cm, sign. DU Josef Ruszelák 84, pasparta, autorský tisk, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Applied Arts in Uherske Hradiste, the member of UVU, the group 5+2, Q, The Association of Czech Graphic Designers, SVUM Hodonin

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Josef Imrich

    Růže

    No.: 177858

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 17. 12. 2019 10:18

    linocut, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Kytice v malovaném džbánku

    No.: 177895

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 17. 12. 2019 10:19

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Karel Štika

    (1898-1975)

    Krajina před bouří

    No.: 178900

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 17. 12. 2019 10:20

    suchá jehla, 1962, 23,5 x 32 cm, sign. PD K. Štika 62, rám, zažloutlý papír, na rámu oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, studied professorate at Drawing, Modelling and Geometry at The Faculty of Philosophy - Charles Univ…

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Jaroslav Fanta

    (1919-?)

    Lesní interiér

    No.: 178982

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 17. 12. 2019 10:21

    watercolours, paper, 1976, 22 x 21 cm, signed LD Fanta 76, pasparta, artist´s label with the description, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jolanta Lysková

    (1939)

    Kouzelný král

    No.: 179017

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 17. 12. 2019 10:22

    etching, 21,5 x 16,7 cm, sign. RD Jolanta Lysková, No. 41/60, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Alois Moravec

    Hudebníci

    No.: 179177

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 17. 12. 2019 10:23

    colored lithography, 12,5 x 18,5 cm, signed RD AMoravec, pasparta, yellowed paper, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member…

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • Václav Jahanus

    Zamilovaná krajina

    No.: 180498

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 17. 12. 2019 10:24

    serigrafie, 15,6 x 12,2 cm, sign. PD Václav Johanus, rám, č. 103/150, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Letní krajina

    No.: 180822

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 17. 12. 2019 10:25

    oil, cardboard, 11,5 x 16 cm, signed RD JDlabal, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní, worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Kotrba

    Karikatura ženy

    No.: 180853

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 17. 12. 2019 10:26

    pastel, papír, 1937, 35 x 26 cm, sign. LD Kotrba 37, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Motýl s květinou

    No.: 182038

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 17. 12. 2019 10:27

    Current price: 150 CZK (6 €)

    der Prager Bahnhof

    No.: 185300

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 17. 12. 2019 10:28

    rytina, 11,2 x 17 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Špicner

    Pohled na Týnský chrám

    No.: 185341

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 17. 12. 2019 10:29

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Dřevěný most

    No.: 185370

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 17. 12. 2019 10:30

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Karel Tondl

    (1893-1980)

    Sázava ve Hvězdonicích

    No.: 185376

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 17. 12. 2019 10:31

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Jiří Vendelín Kroha

    (1893-1974)

    Divadelní scéna

    No.: 186074

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 17. 12. 2019 10:32

    pencil, paper, 1971, 26,5 x 16,5 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Carl Theodor Thiemann

    (1881-1966)

    Hrad v Norimberku

    No.: 186437

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 17. 12. 2019 10:33

    woodcut, 17,5 x 13 cm, sign. RD C. Thiemann, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Josef Kos

    Náměstí v Havlíčkově Brodě

    No.: 186520

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 17. 12. 2019 10:34

    litography, 1970, 30,5 x 39,5 cm, sign. RD J. Kos 70, rám, no. 7/200, on frame minor scratches, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Milena Diblíková

    (1928)

    Police nad Metují

    No.: 186575

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 17. 12. 2019 10:35

    litography, 1976, 26,5 x 39,8 cm, sign. RD Milena Diblíková 1976, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Profil muže

    No.: 186654

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 17. 12. 2019 10:36

    tužka, papír, 1954, 25,5 x 18,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Helena Sládková

    (1983)

    Mužský akt

    No.: 187141

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 17. 12. 2019 10:37

    pastel, papír, 70 x 100 cm, sign. LD Hel S., Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Helena Sládková

    (1983)

    Sochař

    No.: 187142

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 17. 12. 2019 10:38

    uhel,papír, 100 x 70 cm, sign. PD Hel S., při okraji roztržený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Helena Sládková

    (1983)

    Muzikant

    No.: 187143

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 17. 12. 2019 10:39

    uhel,papír, 100 x 70 cm, sign. PD Hel S., Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 800 CZK (32 €)