On-line auction

.

  • Petr Helbich

    Křeslo

    No.: 214461

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 05. 05. 2020 14:01

    bromostříbrná fotografie, 1994, 12,6 x 18 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Petr Helbich

    Byt

    No.: 214462

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 05. 05. 2020 14:02

    bromostříbrná fotografie, 1988, 14 x 18,6 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Rudolf Janda

    (1907-2000)

    Smrk

    No.: 214463

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 05. 05. 2020 14:03

    bromostříbrná fotografie, 24 x 17,4 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Rudolf Janda

    (1907-2000)

    Kněhyňa

    No.: 214464

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 05. 05. 2020 14:04

    bromostříbrná fotografie, 24 x 18,2 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Rudolf Janda

    (1907-2000)

    Dobrož

    No.: 214465

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 05. 05. 2020 14:05

    bromostříbrná fotografie, 24 x 17,8 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Kysela

    (1913-2004)

    Skulptura

    No.: 214466

    Planned termination: 05. 05. 2020 14:06

    bromostříbrná fotografie, 90. léta 20. století, 35 x 28,5 cm, při okraji lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Ladislav Postupa

    Řez

    No.: 214468

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 05. 05. 2020 14:07

    bromostříbrná fotografie, 18,2 x 24 cm, vzadu razítko autora, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Rudolf Štěrba

    Motokros 2

    No.: 214469

    Planned termination: 05. 05. 2020 14:08

    bromostříbrná fotografie, 80. léta 20. století, 29 x 39 cm, vzadu razítko autora, při okraji roztržený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Jan Bartůšek

    (1935-1993)

    Slavnost

    No.: 214470

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 05. 05. 2020 14:09

    bromostříbrná fotografie, 70. léta 20. století, 32,5 x 29,5 cm, sign. vzadu Bartůšek, vzadu razítko autora, při okraji roztržený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Antonín Gribovský

    (1933-1989)

    Pěna

    No.: 214471

    Planned termination: 05. 05. 2020 14:10

    bromostříbrná fotografie, 60. léta 20. století, 30 x 40 cm, při okrajích zvlněný, zašpiněný, lehce roztržený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Antonín Gribovský

    (1933-1989)

    Pole

    No.: 214472

    Planned termination: 05. 05. 2020 14:11

    bromostříbrná fotografie, 60. léta 20. století, 27 x 39 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Jaroslav Kysela

    (1913-2004)

    Pražské zákoutí

    No.: 214473

    Planned termination: 05. 05. 2020 14:12

    bromostříbrná fotografie, 90. léta 20. století, 37 x 28,5 cm, při okraji lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Ladislav Postupa

    Sen

    No.: 214474

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    Planned termination: 05. 05. 2020 14:13

    bromostříbrná fotografie, 1981, 30 x 40 cm, sign. vzadu L. Postupa, při okrajích lehce poškozený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Květ, plod

    No.: 215844

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 05. 05. 2020 14:14

    lept, 15 x 7,5 cm, sign. DU Jan Otava, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of L. Cepelak at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Zlatá Praha

    No.: 217496

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 05. 05. 2020 14:15

    etching, 1974, 18 x 23,5 cm, sign. RD unreadable 74, author´s print, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Altmann

    Mostecká věž

    No.: 217505

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 05. 05. 2020 14:16

    dřevořez, 1975, 12,5 x 13 cm, sign. PD Jiří Altmannn 75, rám, č. 28/200, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Tittelbach, Soucek and Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Viktor Rolín

    (1887-1942)

    Pohled na Hradčany

    No.: 217509

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 05. 05. 2020 14:17

    akvatinta, 9 x 9,7 cm, sign. PD V. Rolín, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Samberger

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Řehoř

    Na Karlově mostě

    No.: 217510

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 05. 05. 2020 14:18

    etching, 17 x 14 cm, signed RD J. Řehoř, yellowed paper, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • V. Vayer

    Nové zámecké schody

    No.: 217512

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    Planned termination: 05. 05. 2020 14:19

    etching, 20 x 13,3 cm, signed RD Vayer, dirty and torn paper, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 90 CZK (4 €)

  • V. Vayer

    Hradčany

    No.: 217513

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 05. 05. 2020 14:20

    etching, 8 x 11,3 cm, signed RD Vayer, damaged paper, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • R. Kuhn

    Zlatá ulička

    No.: 217514

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 05. 05. 2020 14:21

    etching, 8,7 x 10,7 cm, signed RD R. Kuhn, damaged paper, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Světla Hásková

    Na Karlově mostě

    No.: 217515

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 05. 05. 2020 14:22

    litografie, 13,4 x 13 cm, sign. PD Hásková, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Karel Gabriel

    (1891-1963)

    Zámecké schody

    No.: 217516

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 05. 05. 2020 14:23

    lept, 25 x 35,3 cm, sign. PD K Gabriel, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Kulec and S.A. Mako at The Ukrainian Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Jan Šmejkal

    Zlatá ulička

    No.: 217519

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 05. 05. 2020 14:24

    dřevoryt, 1974, 20,3 x 15,7 cm, sign. PD Šmejkal J. 74, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Bohunka Waageová

    No.: 217520

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 05. 05. 2020 14:25

    lept, 1978, 19,5 x 30,8 cm, sign. DU B. Waageová 1978, při okraji pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Kaiser and Mahelka, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Jižní portál zvaný Rajský

    No.: 217521

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 05. 05. 2020 14:26

    etching, 1937, 32 x 25 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. F. Kysela at The Secondary School of Applied Arts in Prague, prof. M. Pirner and Max Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, SVU in Brno

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Severní část z ochozu sv. Víta

    No.: 217522

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 05. 05. 2020 14:27

    etching, 1937, 32,8 x 25,2 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Academy of Arts in St. Petersburg, the disciple of prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Union of Czechoslovak Artists, member and chairman of The Hollar Association of Czech Graphic Art…

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Pohled z Nového světa ke Hradu

    No.: 217523

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 05. 05. 2020 14:28

    etching, 1938, 32,2 x 25 cm, sign. RD M. Kazdová, No. 77/100, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied the preparation course at The Academy of Fine Arts in Prague, the disciple of J. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. T. F. Simon at AVU v Praze, member of The Hollar Association of …

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Kaple sv. Václava

    No.: 217524

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 05. 05. 2020 14:29

    etching, 1937, 32,6 x 25 cm, LD signed on board F.K, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at UMPRUM (VŠUP, The School of Fine Arts and Crafts) in Prague and later by Prof. Zenisek at the Academy of Fine Arts in Prague, member Sursum and of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Část dostavby chrámu sv. Víta

    No.: 217525

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 05. 05. 2020 14:30

    etching, 1937, 33 x 25,3 cm, RD signed on board A.M., Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Hynais and H. Sweger, constituent member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 300 CZK (12 €)