On-line auction

.

  • Zuzana Lúčanová

    (1988)

    Čas

    No.: 243020

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 20:40

    lept, 20 x 13 cm, sign. PD Lúčanová, č. 9/10,

    Current price: 450 CZK (18 €)

  • Ondřej Michálek

    Most (PF 1973)

    No.: 242693

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 20:42

    litografie, 1972, 20,5 x 20 cm, přání k novému roku 1973, PD báseň od Františka Kožíka, papír uprostřed přeložen , , the disciple of prof. V. Zykmunda and E. Ovcacek, member of UVU and The Association of Olomouc Fine Artists

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    Ženy na poli

    No.: 242694

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 20:44

    akvarel, tuš, papír, 1968, 17 x 24,5 cm, sign. PD Moravec, LD značeno p.f. 1968, lehce zažloutlý papír, , the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Ume…

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Zbohem (PF 1945)

    No.: 242749

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 20:46

    dřevoryt, 1944, 10 x 6,6 cm, sign. PD, papír (mimo tisk) uprostřed přeložen jako přání, na pravé straně tištěna grafika, nalevo přání k novému roku,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Matka s dětmi (PF 1945)

    No.: 242750

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 20:48

    dřevoryt, 1944, 12 x 8,9 cm, sign. PD, papír (mimo tisk) přeložen,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Anděl (PF 1945)

    No.: 242751

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 20:50

    litografie, 1944, 6,5 x 11,3 cm, sign. PD, papír uprostřed přeložen jako přání (nezasahuje do tisku),

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Eugen Nevan

    (1914-1967)

    Femme Fatale (PF 1947)

    No.: 242752

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 20:52

    dřevoryt, 1946, 15 x 10,5 cm, značeno v tisku PD, , the disciple of W. Nowak, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Radostné noviny

    No.: 242753

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 20:54

    dřevoryt, 11,8 x 9,1 / 9 x 7,2 / 16,1 x 9,6 cm, papír přeložen na dvou místech do formy pozdravu, obsahuje tři různé grafiky, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Tři králové (PF 1941)

    No.: 242754

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 20:56

    litografie, 1940, 10,5 x 17,5 cm, papír na dvou místech přeložen jako přání, v jednom místě přeložení zasahuje do grafiky, po bocích papíru je tištěn text, zažloutlý papír,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Vojtéch Cinybulk

    (1915-1994)

    Holubice (PF 1965)

    No.: 242755

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 20:58

    barevný dřevoryt, 1964, 10,5 x 20,8 cm, sign. PD Cinybulk, papír na okrajích lehce zažloutlý, , the disciple of prof. J. Svab at Officina Pragensis, prof. Salcman at Charles University in Prague

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Vojtéch Cinybulk

    (1915-1994)

    Slunce mezi stromy (PF 1965)

    No.: 242756

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 21:00

    barevný dřevoryt, 1964, 20,7 x 8,6 cm, sign. PD Cinybulk, papír uprostřed přeložen jako přání (přeložení je mimo tisk), , the disciple of prof. J. Svab at Officina Pragensis, prof. Salcman at Charles University in Prague

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Sběratel (PF 1940)

    No.: 242757

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 21:02

    litografie, 1939, 14 x 23,8 cm, v grafice tištěný text: Kabinet Krásné knihy přeje Vám šťastnější Nový rok 1940, A. L. Jiroutovi, zažloutlý papír,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Sběr úrody (PF 1939)

    No.: 242758

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 21:04

    litografie, 1938, 18,7 x 12,5 cm, značeno Ld v tisku K. , na pravé straně papíru tištěna grafika, nalevo text: Mír a štěstí do Nového roku přeje Aug. Bartoš., zažloutlý papír, rohy papíru lehce pokrčeny,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Dívka s ptáčkem (PF)

    No.: 242759

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 21:06

    litografie, 17 x 10,5 cm, na pravé straně papíru tištěna grafika, nalevo text: S novým úsilím do Nového roku 1939, MUDr. Miloš Fidler, zažloutlý papír, nahnědlými skvrnkami, rohy papíru lehce pokrčeny,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Gerard Gaudaen

    (1927-2003)

    Nůžky (PF 1963)

    No.: 242760

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 21:08

    dřevoryt, 1962, 16,3 x 22,5 cm, uprostřed přeloženo jako přání,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Gerard Gaudaen

    (1927-2003)

    Loď (PF 1962)

    No.: 242761

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 21:10

    dřevoryt, 1961, 11,6 x 16,2 cm, papír uporstřed přeložen (mimo tisk),

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    500 let knihtisku (P.F.1968)

    No.: 242762

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 21:12

    barevný dřevoryt, 1967, 14 x 10,5 cm, sign. DU Knobloch, papír uporstřed přeložen (mimo tisk), , the disciple of prof. V. Vorlicek and V. Silovsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Klaun a děvčátko (PF 1938)

    No.: 242763

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 21:14

    litografie, 1937, 18,3 x 12,5 cm, značeno na kameni K. Janíček, papír lehce zažloutlý, na okrajích ztmavlý,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Kluk a dívka (PF )

    No.: 242764

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 21:16

    litografie, 17,5 x 11,5 cm, lehce zažloutlý papír, na okrajích papír ztmavlý,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Holoubek (PF 1941)

    No.: 242765

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 21:18

    barevný dřevoryt, 16,7 x 11,2 cm, sign. PD, papír uprostřed přeložen (mimo tisk); na pravé straně papíru je vytištěna grafika, nalevo text,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Ladislav Vlodek

    Naleziště (PF 1951)

    No.: 242766

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 21:20

    dřevoryt, 1950, 15,7 x 15,3 cm, monogr. PD L. V. , papír uprostřed v tisku přeložen,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Karel Minář

    (1901-1973)

    Na saních (PF 1940)

    No.: 242767

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 21:22

    litografie, 1939, 8 x 14 cm, sign. PD Karel Minář 39, , the disciple of prof. M. Pirner, J. Obrovsky, V. Bukovac, member of JUV in Prague, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, SVUM Hodonin

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Mateřství (PF 1968 PhDr. Miloslav Bělohlávek s rodinou)

    No.: 242789

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 21:24

    litografie, 1967, 13,7 x 19 cm, sign. PD Emil Kotrba 1967, č. 155/200, , the disciple of prof. P. Dillinger and T. F. Simon, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Dáma (P.F. 1978)

    No.: 242856

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 21:26

    litografie, 1977, 15 x 12,5 cm, sign. PD B. S. Urban, při okrají nepatrně pomuchláno, , the disciple of prof. J. Obrovsky, F. Thiele, F. Kupka and K. Krattner at The Academy of Fine Arts in Prague, studied History of Art and Aesthetics at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague, con…

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Karlův most

    No.: 242857

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 21:28

    litografie, 18,5 x 12 cm, sign. PD B. S. Urban, Du věnování autora, , the disciple of prof. J. Obrovsky, F. Thiele, F. Kupka and K. Krattner at The Academy of Fine Arts in Prague, studied History of Art and Aesthetics at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague, constituent member an…

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    Na pláži (PF 1961)

    No.: 242861

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 21:30

    litografie, akvarel, 1960, 15 x 22 cm, sign. PD AMoravec, rám, LD věnování, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, , the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, membe…

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Jana Reinerová

    Weltzar

    No.: 242896

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 21:32

    litografie, 7 x 20,5 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 63/65, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Peter Šobr

    Český Krumlov

    No.: 242897

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 21:34

    akvatinta, 2002, 9,8 x 8 cm, sign. PD Šobr 2002, č. 36/90,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Zdeněk Mézl

    Útok tygra

    No.: 242898

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 21:36

    dřevoryt, 7,8 x 12 cm, sign. PD Zd. Mézl, , the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Arna Juračková

    Černohorský dvůr

    No.: 242899

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 21:38

    kolorovaná serigrafie, 2005, 19 x 11,5 cm, sign. PD A. Juračková 2005, č. 161/200,

    Current price: 150 CZK (6 €)