On-line auction

.

    Pohled do krajiny

    No.: 229523

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 18. 12. 2019 13:18

    fotografie, 29,2 x 23,7 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Marie Bufka

    Ženich

    No.: 229524

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 18. 12. 2019 13:19

    fotografie, 1917, 22,5 x 15,8 cm, sign. PD M. Bufka 1917, vzadu razítko Ateliéru V.J. Bufky, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Emma Srncová

    Alice im Wunderland

    No.: 230166

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 18. 12. 2019 13:20

    lithography, 1990, 48,5 x 32,5 cm, signed lower/right Emma Srncová 1990, rám, no. 18/50, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

    Estimate: k CZK

  • Marie Bufka

    Nevěsta

    No.: 229525

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 19. 12. 2019 10:00

    fotografie, 1917, 22,3 x 15,7 cm, sign. PD M. Bufka 1917, vzadu razítko Ateliéru V.J. Bufky, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Portrét ženy

    No.: 229526

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 19. 12. 2019 10:01

    fotografie, 23 x 16,9 cm, sign. PD nečitelně, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Zámek Pillnitz

    No.: 229527

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 19. 12. 2019 10:02

    fotografie, 27,8 x 40,2 cm, sign. PD nečitelně, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Rudolf Kremlička

    (1886-1932)

    Myčky

    No.: 230224

    Auction price: 1.700 CZK (68 €)

    Planned termination: 19. 12. 2019 10:03

    lithography, 1920, 16,2 x 14,3 cm, signed on stonei RKremlička 1920, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.700 CZK (68 €)

  • Karel Nejedlý

    (1873-1927)

    Portréty dětí

    No.: 230237

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    Planned termination: 19. 12. 2019 10:04

    pastel, paper, 36,5 x 23 cm, signed lower/right Nejedlý K., rám, small damages on a frame, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. J. Mařák and F. Sequens at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

  • J. Rombald

    Sedlák s dýmkou

    No.: 230241

    Auction price: 2.300 CZK (92 €)

    Planned termination: 19. 12. 2019 10:05

    oil, canvas, carton, 1928, 47 x 36 cm, signed lower/right J. Rombald 28, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 2.300 CZK (92 €)

  • Jindřich Příhoda

    (1892-?)

    Západ slunce

    No.: 230252

    Planned termination: 19. 12. 2019 10:06

    watercolor, paper, 40 x 28,5 cm, signed lower/right Jindř. Příhoda, rám, small damages on a frame, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Richard Lux

    (1877-1939)

    Portrét muže

    No.: 230314

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 19. 12. 2019 10:07

    etching, 1910, 18,5 x 16,8 cm, signed lower/right Richard Lux 1910, rám, small damages on a frame, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Jindřich Růžička

    Noční město

    No.: 230316

    Planned termination: 19. 12. 2019 10:08

    linocut, 1981, 20,2 x 33 cm, signed lower/right JRůžička 1981, no. 14/60, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Kytice s vlčími máky

    No.: 231302

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 19. 12. 2019 10:09

    olej, lepenka, 50 x 34,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Estimate: k CZK

    No.: 231303

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 19. 12. 2019 10:10

    olej, lepenka, 50 x 34,5 cm, sign. PD Rott, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID5**6 History of bids

    Estimate: k CZK

    Pohled na městečko

    No.: 231304

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 19. 12. 2019 10:11

    olej, lepenka, 34,5 x 50 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Estimate: k CZK

    Rybník

    No.: 231308

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 19. 12. 2019 10:12

    akvarel, papír, 22 x 30 cm, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Michaela Lesařová Roubíčková

    Flétnistka

    No.: 231310

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 19. 12. 2019 10:13

    litografie, 15,6 x 13,2 cm, sign. PD Michaela, pasparta, č. 59/200, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Novak, K. Svolinsky and Z. Sklenar, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Jablko

    No.: 231311

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 19. 12. 2019 10:14

    litografie, 1989, 14,7 x 14,7 cm, sign. PD Marcela 1989, rám, č. 9/45, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Slunečnice

    No.: 231312

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 19. 12. 2019 10:15

    dřevoryt, 1970, 38,7 x 19,2 cm, sign. PD nečitelně, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Spřežení

    No.: 231313

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 19. 12. 2019 10:16

    dřevoryt, 1973, 18,8 x 38,5 cm, sign. PD nečitelně, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Vesnice

    No.: 231314

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 19. 12. 2019 10:17

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Koledníci

    No.: 231315

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 19. 12. 2019 10:18

    dřevoryt, 1973, 38 x 19,5 cm, sign. PD nečitelně, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Černý

    No.: 232519

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 19. 12. 2019 10:19

    uhel, papír, 1942, 27,5 x 26 cm, sign. LD Černý 42, rám, na rámu oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • František Burant

    (1924-2001)

    Sen III.

    No.: 232788

    Auction price: 4.500 CZK (180 €)

    Planned termination: 19. 12. 2019 10:20

    dry point, 1983, 52,5 x 74,3 cm, signed lower/right F. Burant 1983, no. 4/27, verso inscription, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The State Graphic School Státní, the disciple of prof. Kaplicky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group UB 12, The Holl…

    Current price: 4.500 CZK (180 €)

  • František Burant

    (1924-2001)

    Velká konfigurace

    No.: 232789

    Planned termination: 19. 12. 2019 10:21

    dry point, 1991, 68 x 73 cm, signed lower/right F. Burant 1991, no. 10/15, verso inscription, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The State Graphic School Státní, the disciple of prof. Kaplicky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group UB 12, The Hollar …

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Jan Amos Komenský

    No.: 232799

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 19. 12. 2019 10:22

    litografie, 1956, 36,6 x 28,5 cm, sign. PD V. Polášek 56, č. 51/200, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. P. Dillinger at The School of Artistic Crafts in Brno, prof. J. Obrovsky, T. F. Simon a F. Thiele at AVU v Praze, member of JUV and The Hollar Association of Czech Graphic Art…

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Jindřich Mahelka

    (1919-1990)

    Liberec

    No.: 232802

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 19. 12. 2019 10:23

    litografie, 19,3 x 40 cm, sign. PD J. Mahelka, č. 107/120, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Graphic School in Pardubie, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy …

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Lojza Budík

    (1888-1945)

    Jaro nad vsí

    No.: 233118

    Planned termination: 19. 12. 2019 10:24

    oil on carton , 49 x 61 cm, signed lower/right Lojza Budík, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Dívka v kostkovaných šatech

    No.: 233121

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 19. 12. 2019 10:25

    oil , mixed media , paper , 1971, 45,5 x 30,8 cm, signed lower/left nečitelně, verso inscription, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Jan Bulíř

    (1904-1986)

    Žlutá kytice

    No.: 233124

    Planned termination: 19. 12. 2019 10:26

    oil on canvas , 55 x 41 cm, signed lower/right JBulíř, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní